• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
madu mám to stejný, i když bílý peru zvlášť, stejně mi to přijde, že se to po čase zapere...a to peru v arielu a občas přidávám i vanish
19. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja prave taky a mam jen bile,nic jineho tam nefouknu ale je to proste casem na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja zas tolik bílejch věcí nemam, tak to moc neřeším :grinning:
19. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to se mas dobre :grinning: ja jich mam tri prdele :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak co probehlo na veceri?ja housticku(uz gumovou) a rajcatka,tvaroh,salamek :confused:
19. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale koukam,ze jsem si tak akorat ucpala diru v zubu a hlad vystrkuje ruzky :angry:
19. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla párek...chtěla jsem to dodělat deli, ale syn byl rychlejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tady taky ve spajzu nic moc,smejdim tam ,pritom vim,ze tam nic neni ale budu ho furt otvirat :angry: jako asi cekam,ze tam preci neco najdu :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ja dojídala zbytky, měla jsem tam jatyrka, přirodní, a k tomu čtvrt hlavy ledovyho salatu :grinning:
19. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jatyrka nejim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja vubec vnitrnosti nejim
19. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
já si na zítra koupila maso a udělám si rizoto
19. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
a ja bych si měla zítra udělat pust :grinning: už aby ta mrcha dorazila, nebo prasknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hmmm,to bych si taky dala
19. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
medu tak přijeď :wink:
19. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já nějak poslední dva dny nemám hlad, jsem dneska jenom snídala a pak večeřela....
19. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je hrozny pred vid,ja jsem jak balon vzdycky,prsa mam nality,prsty opuchnuty,protivna,ubulena a Otesanek je proti me dietar
19. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych taky nechtěla mit hlad :sweat_smile:
autor
jo skaknu na vlak a dorazim na rizoto :grinning: :grinning:
autor
a pak,ze prej hlad je prevlecena zizen...piju a nic
19. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já nemám ani žízeň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ale jako koule jsem už teď, nakupovat chodím v teplákách, ty jediný mi neškrtí přes břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jako ja mam morce ale to je magor,jak zacnu vysavat,tak on se dostane do obr radosti a skace jak na gume v kleci a vykopava zadnima a to co ja vysaju ao mi zase vykopne ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozna je tak stastnej pro to,ze on nemusi a ja jak debil kazdy den s vysavacem po byte,jinak jako nevim co by ho na tom mohlo tak rozradostnovat :unamused:
19. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
a nebojí se spíš?
19. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ne ,takhle vyjadruji radost,zacne rostacky poskakovat,to dela i kdyz mu dam hodne sena. :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
třeba se bojí a když mu dáš seno tak vyjadřuje hnus a chtěl by párek :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no ten jo teda,to by se vyvratil,zere to jen zeleninu,jdu cumet na modelky ale budu jukat sem :wink: :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
moje známá dlaa morčeti nevim proč fakt ten párek a morče jaksi do rána ztuhlo ...holky párek nebrat :wink:
19. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, Medu teď jsem ti psala hodinu dopis. Jenže se mi přerušil signál na netu a zdřejmně se to neodeslalo. Takže mám nervy na pohodu. Zítra zkusím druhý pokus :angry: dnes jsem už vyflusaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Napsala jsem ti recept na buchtu a něco o těch kamenech. Dej mi vědět jestli ti to náhodou nedorazilo :frowning2:
19. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jste mě teda přesvědčily, že párek ne.... :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Bebe,ne nic nedorazilo,tak az naberes silu,posli to znova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A velika gratulace k miminkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
mandar :grinning: :grinning: :grinning: dneska se musim vzdálit vladís brzy vstává tak abych ho nerušila tukáním,tak hezky kecejte já si vás dočtu pa ..párek si snězte samy :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek