IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
mandarinka
19. kvě 2009
madu mám to stejný, i když bílý peru zvlášť, stejně mi to přijde, že se to po čase zapere...a to peru v arielu a občas přidávám i vanish
medunaautor
19. kvě 2009
ja prave taky a mam jen bile,nic jineho tam nefouknu ale je to proste casem na prd :-p
dadous
19. kvě 2009
no ja zas tolik bílejch věcí nemam, tak to moc neřeším 😃
medunaautor
19. kvě 2009
tak to se mas dobre 😃 ja jich mam tri prdele :-p tak co probehlo na veceri?ja housticku(uz gumovou) a rajcatka,tvaroh,salamek =-)
medunaautor
19. kvě 2009
ale koukam,ze jsem si tak akorat ucpala diru v zubu a hlad vystrkuje ruzky ]-(
mandarinka
19. kvě 2009
já měla párek...chtěla jsem to dodělat deli, ale syn byl rychlejší :-p
medunaautor
19. kvě 2009
no tady taky ve spajzu nic moc,smejdim tam ,pritom vim,ze tam nic neni ale budu ho furt otvirat ]-( jako asi cekam,ze tam preci neco najdu 😃 😃
dadous
19. kvě 2009
ja dojídala zbytky, měla jsem tam jatyrka, přirodní, a k tomu čtvrt hlavy ledovyho salatu 😃
medunaautor
19. kvě 2009
jatyrka nejim :-p ja vubec vnitrnosti nejim
mandarinka
19. kvě 2009
já si na zítra koupila maso a udělám si rizoto
dadous
19. kvě 2009
a ja bych si měla zítra udělat pust 😃 už aby ta mrcha dorazila, nebo prasknu :-p
medunaautor
19. kvě 2009
hmmm,to bych si taky dala
mandarinka
19. kvě 2009
medu tak přijeď 😉
mandarinka
19. kvě 2009
já nějak poslední dva dny nemám hlad, jsem dneska jenom snídala a pak večeřela....
medunaautor
19. kvě 2009
to je hrozny pred vid,ja jsem jak balon vzdycky,prsa mam nality,prsty opuchnuty,protivna,ubulena a Otesanek je proti me dietar
dadous
19. kvě 2009
ja bych taky nechtěla mit hlad :-N
medunaautor
19. kvě 2009
jo skaknu na vlak a dorazim na rizoto 😃 😃
medunaautor
19. kvě 2009
a pak,ze prej hlad je prevlecena zizen...piju a nic
mandarinka
19. kvě 2009
tak já nemám ani žízeň :-p
mandarinka
19. kvě 2009
ale jako koule jsem už teď, nakupovat chodím v teplákách, ty jediný mi neškrtí přes břicho :-p
medunaautor
19. kvě 2009
jako ja mam morce ale to je magor,jak zacnu vysavat,tak on se dostane do obr radosti a skace jak na gume v kleci a vykopava zadnima a to co ja vysaju ao mi zase vykopne ven :-p :-p mozna je tak stastnej pro to,ze on nemusi a ja jak debil kazdy den s vysavacem po byte,jinak jako nevim co by ho na tom mohlo tak rozradostnovat :-|
mandarinka
19. kvě 2009
a nebojí se spíš?
medunaautor
19. kvě 2009
ne ,takhle vyjadruji radost,zacne rostacky poskakovat,to dela i kdyz mu dam hodne sena. 😃
mandarinka
19. kvě 2009
třeba se bojí a když mu dáš seno tak vyjadřuje hnus a chtěl by párek 😃
medunaautor
19. kvě 2009
no ten jo teda,to by se vyvratil,zere to jen zeleninu,jdu cumet na modelky ale budu jukat sem 😉 x-)
lenkacar
19. kvě 2009
moje známá dlaa morčeti nevim proč fakt ten párek a morče jaksi do rána ztuhlo ...holky párek nebrat 😉
bebe127
19. kvě 2009
Ahojda, Medu teď jsem ti psala hodinu dopis. Jenže se mi přerušil signál na netu a zdřejmně se to neodeslalo. Takže mám nervy na pohodu. Zítra zkusím druhý pokus ]-( dnes jsem už vyflusaná :-p . Napsala jsem ti recept na buchtu a něco o těch kamenech. Dej mi vědět jestli ti to náhodou nedorazilo 😞
mandarinka
19. kvě 2009
tak jste mě teda přesvědčily, že párek ne.... 🙂
medunaautor
19. kvě 2009
Ahoj Bebe,ne nic nedorazilo,tak az naberes silu,posli to znova 😃 😃 😃 😃 A velika gratulace k miminkam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
lenkacar
19. kvě 2009
mandar 😃 😃 😃 dneska se musim vzdálit vladís brzy vstává tak abych ho nerušila tukáním,tak hezky kecejte já si vás dočtu pa ..párek si snězte samy 😃 😃 😃