IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
21. kvě 2009

jo čekání to je děs já než jsem změnila gynekologa tak když jsem mu řekla že chci po třech letech usilovného zkoušení o mimi o vyšetření jestli můžu mít mimi tak mě dal menstruační kalendář 😒 😖 a jak jsem ho změnila tak jsem se dozvěděla hned že nemůžu normální cestou tak to trvalo další tři roky protože jsme na umělý neměli,ale jednou to musí vyjít 🙂

dadous
21. kvě 2009

😀 ahoj dajo, neboj hlídam 😀

mandarinka
21. kvě 2009

tak já mám gyndaře super, ten řešil hned a okamžitě 🙂

dadous
21. kvě 2009

nam asi před šesti lety, když jsem dr řekla že se snažíme a po šesti letech furt nic, řekl at se snažíme dal, no tak jsme se snažily 😀

mandarinka
21. kvě 2009

tak to u nás naštěstí tohle nebylo....ufff

daja.w
21. kvě 2009

no holky ale když jsem změnila tak mě hned poslal na laparoskopii a tam vlastě hned zjistili žě nemůžu je taky čupr 😉 je to známý od manžela já když sedím na té koze tak se křením jak svina 😀 nohy roztažený 😀 a kecáme spolem jak jde život su pak červená až na prdeli 😀 😀 😀

mandarinka
21. kvě 2009

dajo tak to bych nedala.... jít ke známýmu manžela.... to bych se asi nesvlékla 😖

dadous
21. kvě 2009

tak to si neumím představit, že bych chodila ukazovat kačenu znamymu 😀 😀

mandarinka
21. kvě 2009

navíc nevím, jak by to vydejchal manža..... ten mě jednou sjel, když jsem neměla podprdu pod neprůsvitnou košilí s tím, že když se nakloním dopředu, že ukazuju kozy...já, která je nemám 😖 😀

daja.w
21. kvě 2009

no ze začátku mi bylo tak trošku víc trapně 😅 ,ale ted už to docela jde 😀 ale nechodím tam tak často no jednou za dva měsíce 😒 🙂

mandarinka
21. kvě 2009

co tam tak často děláš? Já tam chodím jednou za rok... 😀

daja.w
21. kvě 2009

já mám pořád záněty mám od teho i srůsty na vejcovodech dá mě prášky a pro Petra a nejdéle jsem tam nebyla asi tak víc jak půl roku jinak tak co 2 nebo 3 měsíce

mandarinka
21. kvě 2009

tak já jediný, kdy jsem tam chodila častějš bylo, když sjem byla těhotná....jinak fakt jednou za rok, antiko neberu, takže tam fakt nemám co pohledávat

meduna
autor
21. kvě 2009

ahoj dado a proto me je vzali,protoze jsem mela furt zanety

meduna
autor
21. kvě 2009

dadousku peces????? 😉

meduna
autor
21. kvě 2009

ja u toho cumim na telku,dnes je finale,Germany`s next topmodel by H.Klum 😀 😀 😀 😀 fandim tam jedny cokoladovce 😀 😀

meduna
autor
21. kvě 2009

ajeje zase jsem si pokecala sama se sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mandarinka
21. kvě 2009

já čumím na růžovku

daja.w
21. kvě 2009

jo taky jsme se s Petrem o tom bavily,že asi taky půjdou pryč protože mě řekli dnes ještě k tomu že mě odumíraj vaječníky

dadous asi dopekla Kája má dobrou véču 😉 😀 😀

taky čučímna telku ale na růžovku docela mě to chytlo 🙂

dadous
21. kvě 2009

tak ja jsem už dopekla a pojedla, a koukam na ružovku, 😉

daja.w
21. kvě 2009

no já už myslela že se Kája má 😀 a že děláš něco jiného na papu,tak vidím že máš plný bříško 🙂

mandarinka
21. kvě 2009

tak já snad půjdu někam zaťukat na dřevo, záněty nemám, jsem měla asi 1x v životě zánět dělohy....

daja.w
21. kvě 2009

mandy tak to bud ráda není to nic příjemnýho 😝

dadous
21. kvě 2009

jo dajo bříško je zase plny 😝 aaa 😀 hysterka Daniela, jdu koukat

daja.w
21. kvě 2009

jo to je p..a já bych ji trefila

meduna
autor
21. kvě 2009

tak kouejte ja tajky cumim 😉
dajo,ja bych je dala pryc,ja co je nemam ,tak mam klid,zadnej zanet nic a predtim jsem lezela furt s prakovkama u doktora 😀 😀

mandarinka
21. kvě 2009

já ráda jsem...

daja.w
21. kvě 2009

jo uvažuji o tom domluvím se s gyndařem zachvilku zas pisnu je to dnes zajímavý v růžovce

lenkacar
21. kvě 2009

tak rychle ,jsem doma z véči byla dobrá ...dneska mě mudr pochválil jak jsem byla rychle připravená na koze ,pak až dodal že v létě je to rychlejší to už se tam manža styděl 😀 ...tak tu s váma budu strašit zase další měsíc než něco ,každopádně odtud asi pramení moje bolesti .. 😉

lenkacar
21. kvě 2009

tak papa a jdu pryč...tak zítra