IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
17. dub 2009

ten co me uspaval,byl docela peknej a tak jsem si hned uvedomila..paneboze,mladej a ja tady leziv s nohama do praku,mota se mi palice...fakt chutovka

dadous
17. dub 2009

😀 😀 no my když jsme byli s Dadou na urologii, tak taky krasnej doktor, pracky jak pepek namořník, to jsem fakt ještě neviděla. No ale asi teplej, protože na mě se ani jednou nepodíval, i když se mnou mluvil 😅 ale na dadu čuměl pořad 😅

meduna
autor
17. dub 2009

je a to si jeste mohl na Dadu sahnout,rikal mi Roman,ze jak byl u urologa,tak ho prohrabnul poradne 😀 😀 😀 To ma "pan" urolog dobrou pracicku jestli je buzna 😀 😀 😀

dadous
17. dub 2009

to jo, ale nějak zvlašt na něj nešahal, jen ultrazvukem zkouknul nadobíčko. No možna protože jsem tam byla ja , tak si nic nedovolil

dadous
17. dub 2009

to jo, ale nějak zvlašt na něj nešahal, jen ultrazvukem zkouknul nadobíčko. No možna protože jsem tam byla ja , tak si nic nedovolil 😀 😀

dadous
17. dub 2009

no podívej jak mi to blbne , to skočilo dvakrat 😝 nebo že by to bylo tím vínem? 😅

meduna
autor
17. dub 2009

spis to blbne,vino to nedela 😀 ted jsem tady cetla nezadouci ucinky 😝 na tom estrofemu,tak jestli tohle u me nastoupi,tak toho mojeho uz rani mrtvice 😀 ten je uz ted ze me na srac..

meduna
autor
17. dub 2009

jo tak ultrazvukem jo?to tady nehrozi,tady jen pekne prohrabujou rukou nadobicko,to by dokturek buzna byl tady stastnej 😀 😀 😀

dadous
17. dub 2009

a jak se projevujou ta nežadoucí učinky?

meduna
autor
17. dub 2009

Depky,pisou velice caste,pak bolesti hlavy,bricha,nevolnosti krece v nohach,otoky a prirustek na vaze.To vse jako velice caste.Jako nejvic mam nerva z depek,ja na ne trpela 😝

meduna
autor
17. dub 2009

tak kdyby to prislo,to bude kombinace,tlusta,depkata,ublita s hadrem na hlave a nohama nahoru at mi neprasknou 😀 😀 😀

meduna
autor
17. dub 2009

ja mela antikoncepci jeden mesic a myslela jsem,ze to nerozdejcham.Taky depky,tres,paniky,no pocuc

dadous
17. dub 2009

no tak z toho mam taky vítr, jak to všechno bude Dada snašet, až budu protivna, nevrzne si třeba tři měsíce 😅 a přírustky na vaze? ja když byla tenkrat těhotna tak jsem byla jak hroch a šeredna jak noc. Mě možna David uteče 😀

meduna
autor
17. dub 2009

je fakt,ze my vydrzime vic nez nase drahe polovice.Teda aspon R to snasi blbe,je nervni jak sane v lete ale svadi to na me.Takze mame ted fakt libanky 😝 Oplo dela jen protoze jsem to ja chtela,on uz deti ma,kluka 17 a holku 12 a ta je postizena.Byla teda do tri zdrava ale pak dostala nejakej lenox syndrom,takze je dementni,proto asi taky uz nechtel,rikal,ze jeste jednou neco takoveho tak ho to zabije.

meduna
autor
17. dub 2009

musim si jit lehnout,citim se jako bych dnes prodelala grupac a ne OPU 😀 😀 😀

dadous
17. dub 2009

😕 no neblbni, tak to seš dobra, že si ho ukecala. U nas to je naopak, David strašně chce mimčo, no a to víš, ja se toho hned chytla a ted jsem jak nadržena fena

dadous
17. dub 2009

jj taky jdu dospat tyden, dobrou 😔

meduna
autor
17. dub 2009

taky me to stalo slz a nervu,malem jsme se rozvadeli.Asi to pak uz nevydrzel se na me divat a tu diru co mel v hlave od tech mojich proslovu,chtel nechat zarust,pa a dobrou

chaala
18. dub 2009

Ahoj holky,hezké sobotní ráno 🙂
Tak jsem včerejší večer opravovala prověrky z češtiny...skoro dvě hodiny.Děs.Mám teď páťáky.Ale v září jdu do první třídy 🙂
Medu,tak to je moc fajn,že se manžel nechal přemluvit,i když to pro něj i pro tebe nebylo vůbec jednoduché.A jak Ti dneska je?
Katy,tak ještě jste nydrželi netestit?
Zuzi,ten lék(jak Ti ho dal doktor pro Filípka) znám.Kamarádka ho dostala pro chlapečka u psycholožky.Chlapeček úplně v pořádku,jen hyperaktivní,tak má podezření na LMD(teď se tomu říká ADHD).Ale nedává mu to,protože to nechce.Doktorka jí nakonec řekla,že to vůbec neva.Ať zkouší bylinky.Doufám,že už máš lepší náladu,prorože ten doktor je blb a ty si s klučíkama užij víkend 🙂
Dadous,my jsme doma rodičům řekli,že možná půjdeme na umělko,že váháme a k tomu potřebujeme vědět ty nemoce.Ale teď už o tom mlčíme 😀

eloana
18. dub 2009

chaala ahoj no dej pokoj ja si chtela udelat k vejcśce pedegogicke minimum nakonec jsem to nestihla neb byla mala ,ale ucit bych asi nemolha🙂

zuzana.79
18. dub 2009

Dobré ranko holky,
tak nálada se mi od včera moc nezvedla.. Kluci celou noc moc nespali a poplakávali kvůli tomu očkování 😒 .. No prostě, když se daří, tak se daří..
Jinak jste mě opravdu pobavily s tou diskusí o sexu s doktorama a spol.. I před rokem tam byl Medu sympoš anesteziolog 🙂 .. Ale s MUDrem bych do toho nešla.. Ten mě tedy neuchvátil 😉.. Medunko, moc držím palce na dnešek!! Dej nám hned vědět, jak to s mimískama vypadá,ju??
Dadousku, Ty jsi úžasný optimista, Vy budete mít ty miminka určitě alespoň dvě 😉 😀 .. Takovou veselou mamku si nenechají ujít.. Budete mít malého Dádu a malou Dádu 🙂 🙂 .. Jinak, jak si psala, že jsi objednala to bodýčko s Alfou Romeo, tak já jsem overálek taky měla dopředu 🙂 .. Ten s nápisem "Miluju Taťku" 🙂 .. A sobě jsem objednala "Mámino sluníčko".. A to jsem tehdy ještě netušila, že budou někdy dva 🙂.. Tak bys možná měla přiobjednat ještě Ferarri 😎 ..
Chaali, krásně si užijte víkend!! A máš můj veliký obdiv, že učíš!! A páťáky - puberťáky 🙂 Už jsem Ti psala, že jsi statečná, ale Ty jsi statečná úplně ve všem 😀 🙂 .. Jinak Ti moc děkuju za slova uklidnění.. A taky je mi líto, že už se nedočkáš v září těch prvňáčků 😉 , ale myslím, že budeš mít úplně jiné starosti 😉 ..Doufám!
Katynko, co nového u Tebe dneska???? Vydrželi jste??

zuzana.79
18. dub 2009

Kde jste zase všechny zlatíčka???
Doufám, že jste všechny v pořádku a jen vyspáváte!!! 😉 ..

chaala
18. dub 2009

Holky,tak jen nakukuju.Už jsme na návštěvě u rodičů a já neodolala,když byl zapnutý počítač 😀 Zuzi,děkuju 😉 ,jsi zlatíčko.Zatím se připravuji na další školní rok,nechci plánovat něco jiného.Zase bych mohla být moc zklamaná...no a když to bude jinak,tak jen a jen dobře 🙂

katy81
18. dub 2009

Ahojky holky,
Zuzko to je jasný,klučíci byli po očkování,ještě ty jsi rozrušená....taky se mi zdá na hlavu dávat něco takového miminku. Jsem doma ukazovala novou fotku Filípka a manža říkal že naprosto v pohodě,že si nemáš dělat starosti 😉
Test jsme nedělali,odolali jsme,možná odoláme i zítra,je mi špatně míň,ale víc když něco dělám,jakmile ležím tak je to ok.Pořád jsem nezačla špinit a krvácet,tak snad ani nezačnu 😉
JO a kromě snídaně jsem se hezky prospala až do jedné 😀

Chaala to jsi vyhrožovala že nebudeš nakukovat,jsi závislačkaco ? 😀 😀 užijte si víkend 😀

meduna
autor
18. dub 2009

Ahoj holky,tak mi volala doktorka z Plzne a v pondeli si jedu pro moje dve embrijka.Ze 4,bylo jedno uplne spatne,druhe nevhodne k transferu a ty dve jsou ok 😉 Jinak se stale citim jako bych vera prodelala ten grupac 😀 😀

meduna
autor
18. dub 2009

Katy,kolikaty den jsi po ET?

zuzana.79
18. dub 2009

Medu SUPER!! Taky jsem to tak měla.. V pátek OPU, 2 embrijka zbyly a v pondělí ET 🙂.. Hele, to máš dobrý, že se cítíš jak po grupáči a né po operaci 😉 ..Hulíš? Nebo jsi omezila??
Katy je 11.den po transferu a měla 5tidenní mimísky.. To je těhule, to je jasný!! By musela mít cyklus jako slon 😉 ..
Katy, jen odpočívej!! Já první 3 měsíce spala pořád!! Probrala jsem se vždycky jen na pracovní dobu 😉 😝 😀 ..

meduna
autor
18. dub 2009

hulim 😔 😔 😔 😝 .Uzivala jsi taky Estrofem a Agolutin?

dadous
18. dub 2009

Ahoj holky, tak nevím asi jsem taky těhu 😕 jsem před chvílkou vstavala a jsem jak praštěna 😝
medu, dostaneš na prdel, ale chapu, že není lehky uplně přestat.
katy, jen se klidně valej, maš narok, když těhotníš 😀 jsem to říkala,že to dopadne 😉
zuzi, dneska už to bude lepší 😉 řekni klukum, že se koníkovskym tetam moc líbej a že by taky chtěli takovy chlapaky 🙂 ale určo jim to vyřid 😵

zuzana.79
18. dub 2009

Medunko, brala jsem oboje.. Agolutin mi Honza píchal až do půlky 11tt.. Pak jsem pana doktora v institutu (už ve Varech) ukecala a napsal mi místo něj Utrogestan.. Který jsem jedla do půlky 14tt.. Nikdo mi neřekl, že se dá i zavádět a tak jsem ho polykala a dobrý, jen jsem po něm usínala.. Estrofem jsem zobala dlouho.. Mám tu někde protokol, tak se asi půjdu mrknout..
Dadousku, Honzíkovi už jsem to vyřídila, Filípkovi to vzkážu až se vzbudí!! Moc děkuju.. Zase už mi tekly slzy.. Kdybych nebrala antikoncepci a zrovna neměla MS, tak řeknu, že jsem těhotná.. Holky, já chci taky spát do dvanácti... Já spím max 5 hodin v kuse a to málokdy.. Budím se i když nemusím.. Dadousku, ty jsi tu tuhle psala, že meškáš, ne?? Už si to dostala? Nebo jsi fakt těhule?? 🙂