IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

momani
22. kvě 2009

ty jo tak to by mě taky asik hráblo to jsi jako na nemocenský nebo jak?

daja.w
22. kvě 2009

jejda já jen 2 měsíce a co pak budem dělat až budem doma 9 měs 😀 😀 😀 se ukoušem nudou no to pak budem vypadat 😀 😀 😀

momani
22. kvě 2009

no to teda ale to je pak jinačí čekání takové trošku obavové ale těšínkovské 😉

mandarinka
22. kvě 2009

jo, na nemocenský, od začátku prosince

dadous
22. kvě 2009

mandy ale měla si vychazky ne?

dadous
22. kvě 2009

mom na tohle čekaní se taky těším 😀

mandarinka
22. kvě 2009

prvních 6 týdnů vůbec
pak 2 hodiny denně, až od poloviny dubna mám 4 hodiny denně

mandarinka
22. kvě 2009

já osobně bych teda nejradši chodila do práce i těhotná, ale asi mě doktor nepustí.... 😝

dadous
22. kvě 2009

no to není moc, ale tak přes tu zimu se to dalo ne? horší by to bylo v letě 😉

mandarinka
22. kvě 2009

to dalo, ale neměla jsem vlastně do cca dubna ani net přes den, docela to byla hrůza

dadous
22. kvě 2009

tak jestli nedělaš těžkou praci, tak proč ne 😉

daja.w
22. kvě 2009

jo takový čekání se mě taky bude líbit 😀
a co chceš v zimě dělat to jsu ráda že jsu doma v teple ikdyž nachvilku ven jít neuškodí

momani
22. kvě 2009

hele a mandy to ti napsal noumálně gyndař tvůj nebo kdo? já jen že když začnu znova ivf tak mi hrozí třeba padák v práci

dadous
22. kvě 2009

no tak bez netu to chapu , že to musela byt hruza 😀 😀 😀

mandarinka
22. kvě 2009

Mom já byla v prosinci na operaci zad a pak jsem IVF vzala při jednom...proto jsem musela čekat alespoň 5 měsíců od operace, než mohla být stimulace

Tak ono by bylo něco jinýho, kdybych chodila pořád do práce, ale nechat se uschopnit jako těhotná, to není to pravý ořechový.... to ať tam za mě radši už někoho vezmou...

mandarinka
22. kvě 2009

Dad se směješ, ale když musíš 6 neděl jen LEŽET, tak to je fakt strašný....

daja.w
22. kvě 2009

no já si taky říkám kdyby nám klekl net nebo PC tak by mě asi trefilo bo jsu tady zkoro věčně 😀 😀 😀

momani
22. kvě 2009

no tak to jsem nevěděla achá se mi to nechtělo nějak hledat nazpět víš ...tak to s tím jedině souhlas 😉 a moc ti to přeju aby se to povedlo

daja.w
22. kvě 2009

mě už by v té posteli nenašly 😀 ☹

dadous
22. kvě 2009

jee mandy to ja přece vím že to bylo hrozny, jsem to myslela jinak než si to pochopila 😒 jako že jsme zavislačky na netu

mandarinka
22. kvě 2009

Dajo ale našli, když skoro rok žereš prášky na bolest a vydržíš stát 3 minuty a nemůžeš chodit a stát, protože necítíš nohy, tak bys pak taky ráda ležela....a třeba i dýl než 6 týdnů

mandarinka
22. kvě 2009

Dad já to tak neberu a nedělám ze sebe nějakou hrdinku, prostě jsem ležet musela, tak sjem ležela. A byla jsem protivná vosina...jenže prostě když musíš, tak musíš. Taky mě štvalo, že nemám spojení se světem, ale čuměla jsem na TV a četla si..... a nějak jsem to přežila 🙂

mandarinka
22. kvě 2009

já v tý době ještě závislačka nebyla, páč doma jsem net neměla a v práci jsem koníka nestíhala, vlastně net jako takovej....

momani
22. kvě 2009

jdu si holky dáchnout jsem nějak oslabená přeci jen první den z nemocnice takže dlouho u netu nevydržím jsem nějak unavená tak se mějte papap 🙂

mandarinka
22. kvě 2009

mom tak pěkně odpočívej

dadous
22. kvě 2009

ja se jdu tulit, pak ještě mrknu 😉

daja.w
22. kvě 2009

mandy já jen že bych byla úplně proležená v důře myslím to ze srandy to víš že bych to taky vydržela když musíš tak musíš nedá se nic dělat

momani
22. kvě 2009

díky a pa

daja.w
22. kvě 2009

holky tak odpočívejte a pořádně se tulte já taky půjdu čučet na telku a dodělat tu záclonu konečně 😅

bebe127
22. kvě 2009

Ahojky holčiny 🙂 tak se nám konečnbě zadařilo 😀 po čtyřech letech konečně úspěch. Ještě nevíme jestli jedno nebo dvě. To jedno je vidět krásně a to druhý je zatim asi ve stínu říkal dr. Tak nezoufejte jednou to určo klapne 🙂 🙂 🙂