• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jsem teď koukala do nějaký diskuse a tam psala holčina, že v těhu přibrala 40 kg....no to by mě šlehlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych se asi už neunesla ty brďo tolik no to je děs :unamused:
24. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dodělat oběd a najíst se, bolí mě žaludek a nevím, jestli z hladu, tak to jdu zkusit :wink: užijte si zbytek dne, já zase nakouknu
24. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandi tak at to nezkazíš :grinning: a dobrou chuť no já jdu taky něco ukuchtit ale jen nějakou rychlovku :slight_smile:
24. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli berušky Vám přejeme!! Jak se máte?? Co nového??
Mandy, zítra bude testík?? A Dája má zítra OPU.. Tak Vám budem oběma držet palečky!! A co Barunka?? Nezkoušela si ještě testík??
Zdravím Medunku, Dadouška a všechny ostatní!!
24. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzanko, my zdravíme klučíky :wink: měla bych jít žehlit a mě se tááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady kukám a nic se tu neděje ani se nedivím venku tak krásně :slight_smile: já ted přišla ze zahrady bo je mě tam už hrozný vedro no chytám bronz :grinning:
24. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dajo mě se ani ven moc nechce, sice je tady uplně vymydleno, ale strašně fouka :sweat_smile: by to karla odneslo :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daji, jen chytej, až budeš těhulka, tak Ti to zakážou :wink: .. Jinak já jsem, jako krkavčí matka, celé odpoledne (cca 1,5hodiny :slight_smile:..) prospala a tak jsme dneska venku nebyli..
24. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to je dobře že odpočíváš :wink: a nejsi krkavčí matka :angry:
24. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to zas peče no právě využívám každého sluníčka co je protože já nesnesu být neopálená :grinning:
zuzi proč krkavčí matka :unamused: taky si potřebuješ někdy dáchnout :slight_smile:
dadous a co máš za rasu
24. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jorina :grinning:
24. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm a co je to jorina :frowning2: nemyslíš jokšíra? :grinning:
24. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mrkni do albíka :slight_smile:
24. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkarel je prostě jorin :grinning: ale jinak se jmenuje charlie :slight_smile:
24. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé ten je krásnej já chci takýýýýý :grinning: no mi jsme teda já ho chtěla taky ale nemohli jsme mít psa doma byly jsme pořád v práci ale jinak mě se líbí moc velcí psi jako třeba brazilská fila,ale jinak máme venku zakrslého jezevčíka :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pes je sice dobrej přítel :grinning: :grinning: ale furt na něj musíš myslet , když chceš někam jet na dyl tak ho nemame kam dat, takže ho skoro všude tahame sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a on je hrozně nevychovanej :sweat_smile: jsme byly na víkend na šumavě, ubytovany v hotelu a to jsi měla vidět ten bugr, když jsme ho nechaly samotnyho na pokoji :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mu bylo smutno :grinning: my naštěstí máme hlídání švagra tak je to v poho ale jinak jsme fikinu neměli mít jenže máti se stěhovala a nemohla jí vzít sebou a bylo jí líto ji utratit a nikdo ji nechtěl no tak jsem musela manža překecat a ted to je její miláček :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no jo to tak bejva :grinning: dadouš taky nechtěl psa a ted je z něj vys...j :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo ti chlapi :grinning: :grinning: ,ale kdyby jsme je neměli copak by jsme dělali :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to je pravda, někdy jsou na zabití :grinning: jako třeba dneska když přidělaval stul pod pc :grinning: :grinning: ale bez něj si ten život už nedovedu představit :wink:
24. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to s tebou úplně souhlasím a hlavně když se jim něco nedaří to pak je zábava :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no to ja vždycky radši klidím, pak si vyslechnu par sprostejch slovíček :grinning: a do hodiny se zas uklidní a všechno je ok :grinning:
24. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jak u nás :grinning: já říkám že chlapi jsou dělaný přes kopírák :cry: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě že my jsme tak tolerantní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo oni by se bez nás úplně zbláznili :grinning: :grinning: ještě že nás maj :grinning:
24. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
neblbni, oni maj přece maminky, takže oni by se bez nas klidně obešli :grinning:
24. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vlastně maminky :grinning: :grinning: ale teda knám naštěstí moc nejezdí
24. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no k nam taky ne ale bydlí přes kopec :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo moje je 120km pá a tchyně 5km ale je nemocná tak nejezdí a knám ji berem fakt jednou za uherskej rok bo manža pořád maká,ale naštěstí není až tak špatná ale dlouho jí nemusím no už má taky roky a její nemoce jí taky nepřidaj tak se tam aspon sem tam zastavím aby neřekla :slight_smile:
24. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek