IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
24. kvě 2009

smutno? Ani ne 😉 tak on jede zítra ráno a přijede ve středu... a mám tu toho staršího, hlídám, ex je na dovolené

daja.w
24. kvě 2009

to uteče jako voda ani se nenaděješ a bude už doma

bebe127
24. kvě 2009

Ahoj holčiny můžu se přidat 🙂 Koukám, že je tu veselo 🙂 Vzpomínky na totáč jsou opravdu dost zajímaví 😀 Docela jsem se zasmála když jste probírali braný cvičení 😀 😀 😀
Jestli můžu říc svůj na názor naq název tak bych to nechala je to trefný 😉 😉 😉

mandarinka
24. kvě 2009

tak on je stejně pořád zalezlej v pokojíku, takže skoro ani nevím, že je doma... puboš jak vyšitej 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

Ahoj Bebe-nastavajici maminko 🙂 🙂

meduna
autor
24. kvě 2009

Mandy a kde je exak?

meduna
autor
24. kvě 2009

Bebe a ty jsi nebehala v plynove masce s pytlikama na rukou a nohou? 😀 😀 Nebo jsme tady jen my stare paky co to pamatuji? 😅

daja.w
24. kvě 2009

tak to já když si vzpomenu na tu mou pubertu 😀 😀 no někdy si připadám že jí máme pořád 😀 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

Daji a dal jsi to nedotahla?na tu pionyrku?

daja.w
24. kvě 2009

jo pionýrka jsem byla taky ale jen chviličku naštěstí pak to padlo 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

No puberta to bylo neco,hlavne kdyz vidim fotky,jak jsem se cesala a oblekala 😀 😀 a to jsem byla presvedcena jaka jsem hvezda 😀 😀 😀

mandarinka
24. kvě 2009

tssss. já byla i svazák 😀

mandarinka
24. kvě 2009

exák je asi v Řecku, včera posílal mms od moře... jezdí na kola, každej rok na 10 dní

bebe127
24. kvě 2009

Ahojky Medu 🙂 To víž, že jsem běhala a jak jenže to mi bylo osmnáct let míň a byla jsem o 4Okg lehčí 😀 Dneska bych to už nezvládla.
Jo nastávajcí matce je pořád šoufl 😝 mám pocit, že budu každých 5min zvracet jen co otevřu oči a trvá to než je večer zase zavřu. 😝 Zítra jdeme na UTZ tak se dovíme kolik jich tam vlastně je. 🙂

meduna
autor
24. kvě 2009

no to ja jsem si to uzila az do konce byt pionyrkou 😀 😀 hlavne sipamatuji jak do Mimone jezdilo tri prdele soudruhu,tam bydlelo rusaku 😠 to byli uchylaci,vecne nas nejakej honil s pindourem v ruce po parku 😝

mandarinka
24. kvě 2009

No bebe lituju Tě, mě bylo špatně 2x 8 měsíců.... 😝

daja.w
24. kvě 2009

jo to jsme si mysleli všechny i já 😀 když si vzpomenu včem jsem byla oblečená 😀 😀 😀 rifle ale na každé noze 11 dir to si pamatuji a to mě naši nechtěli pustit ale stejnak jsem šla 😀 😀 no ted už nee

meduna
autor
24. kvě 2009

Bebe,tak podej pak info,kolik miminek mas 😉 😉 😉 😉 snad to brzy pomine ty nevolnosti 😝

meduna
autor
24. kvě 2009

ja je nosila patku,tuzila jsem to cukrem a vodou,to bylo maso. 😝

meduna
autor
24. kvě 2009

je Mandy nestras 😀 fakt ti bylo blbe cele tehotenstvi?tak to se mas ted na co tesit 😕

meduna
autor
24. kvě 2009

jdu zase obstastnit mamku a prijdu za chvilku 😉

mandarinka
24. kvě 2009

já trvalou, jako beran jsem vypadala.... a toužila po tesilkách 😀

bebe127
24. kvě 2009

To je jasná věc že dám info 🙂 kdyžtak poskytnu i foto 😀
A co mamina jak jste to zvládli Medu.
Dekuju Mandy za pochopení 🙂

mandarinka
24. kvě 2009

jo,, ja blila ještě na sále, když jsem rodila 😝

mandarinka
24. kvě 2009

jo a pak dej vědět, jestli jsi 2v1 nebo 3v1 😀

daja.w
24. kvě 2009

to jsu zvědavá jak malý dítě tak pak dej bebe vědět 🙂
no o té nevolnosti doufám že mě nebude taky ☹

mandarinka
24. kvě 2009

většině těhu je blbě maximálně do 3 měsíce.... 🙂

bebe127
24. kvě 2009

Nestreaš 3v1 je už extrém. Už jsem jsem dala foto z prvního UTZ a tam to vypadá zřetelně na jedno u když to druhý je možná skovaný. Já jestě nezvracim ale pořád mám pocit, že budu. Dneska jsem nebyla schopná koupit ani maso z těch pachů se mi udělalo špatně a musela jsem odejí 😝 Tak byl květák 😀

daja.w
24. kvě 2009

bebe tak aspon zdravá výživa 🙂

meduna
autor
24. kvě 2009

Bebe jo vsechno v poho s mamkou,hlavne ,ze dorazila z toho Amberg,kdyz uz tam vystoupila 😀 😀 😀 hele kvetak taky dobrej,zdrava vyziva 😀 😀