IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
24. kvě 2009

no ale vzdyt vis,ze jsem blondyna 😵

dadous
24. kvě 2009

no dneska jooo 😀 😀 😀 ne tys byla pracovat, tak maš narok 😀

mandarinka
24. kvě 2009

jsem zvědavá, kolikrát tady tohle ještě budem probírat 😀

bebe127
24. kvě 2009

To je prča 😀 čtu a musím se smát jak nám to pálí 😀 😀 😀 Ale v poho na konc jsme to pobrali 🙂 Jsme přece chytrý holky 😀 😝

dadous
24. kvě 2009

mandy jsště mockrat 😀 ale dvě strany zas popsany 😀

mandarinka
24. kvě 2009

příště už jen odkážeme na stranu tu a tu a bude 😀

dadous
24. kvě 2009

jo to není špatnej napad 😀

dadous
24. kvě 2009

jako dadouš šel na pivo ☹ no ale aspon mužu kecat s vama 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

davam nam tak tyden a jedeme na novo 😀 😀 😀 ono se zase neco najde co budeme resit 😉 Jo Dadousku ja makala a to vis u tehle prace se mi mozek teda netrenuje 😀 tam muzu chodit bez neho a nikdo nic nepozna,hlavne ruce ,ze plnej svou funkci 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

a proc jsi nesla taky na maleho zrzka?

dadous
24. kvě 2009

no ja v praci taky mozek moc nepoužívam 😅 taky na co? vždyt jsem jenom švadla 😀 😀

dadous
24. kvě 2009

no v devět se mi už nechtělo 😒

daja.w
24. kvě 2009

holky teda já su vykřeněná už mě bolí břicho od toho smíchu to je teda film 😀 😀 😀

mandarinka
24. kvě 2009

já bych šla na pivo, manža byl včera grilovat a já seděla doma.... 😝

dadous
24. kvě 2009

dajo aspon budeš dlouho mlada 😀 smích prodlužuje život 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

svadla je nahodou dobra 😉 co by asi lidi bez nich delali?a umis si spichnout neco na sebe?Ja na rucni prace nejsem,jednou jsemchtela uplest svetrik na medveda,protoze to jsem si rikala,ze to bych mohla zvladnout,kdyz medved je malej 😀 😀 no upletla jsem neco a vypadalo to jako zidovska capka s dirou

meduna
autor
24. kvě 2009

co je to za film?

dadous
24. kvě 2009

jo něco pošiju ale moc to neříkam, páč pak by všichni chtěly něco ušít 😀 😀

dadous
24. kvě 2009

jo Paulova je dobra 😀

mandarinka
24. kvě 2009

já jsem kdysi taky šila, když byly látky za levno, třeba partiáky, tam se dala koupit látka třeba mestr za 13 korun 🙂 jojo, jsem se našila, děti jsem oblékala, i manžela, ségru jsem celou obšila do tanečních..... jenže dneska se to už nevyplatí

dadous
24. kvě 2009

medu Paulova se Zedníčkem v nějaky divadelní hře, ale je to prdel, jsem se u žehlenií taky tlemila 😀

bebe127
24. kvě 2009

To já bych si dala říct kdyby mi někdo nalil skleničku vína o pivečko moc nestojím, ale je pravda, že od tý doby co jsem těhu tak mám chuť na nealko. pivo 🙂 Včera jsme taky grilovali a já dělala taxi a ještě asi dlohu dělat budu 😝 Holt to je náš úděl 😝 😝 😝

daja.w
24. kvě 2009

Bez předsudků hraje tam Zedníček a Paulová no prča 😀 no já šicí stroj to nejde dohromady to radši ručně a plést už vůbec 😀 😀

dadous
24. kvě 2009

bebe jen dokud se budeš vejít s pupíkem za volant 😀

mandarinka
24. kvě 2009

Dad já řídila ještě v den porodu 😉

bebe127
24. kvě 2009

My na to taky koukáme a taky se tlemíme. 😀 U nás doma šije jenom táta chystáme se mu pořídi šicí stroj. 😀 Obdivuju lidi kteří umí šít, malovat atd já jsem na tyhle věci totální antitalent ☹

dadous
24. kvě 2009

no jo ty seš tyčka 😀

daja.w
24. kvě 2009

já teda aspon nemám řidičák prozatím 😒

dadous
24. kvě 2009

a ja ho ani nechci 😅

mandarinka
24. kvě 2009

náhodou jsem přibrala s prvním 16 a s druhým 14 kilo....