IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
25. kvě 2009
to víš, jsme chytry holky 😉
medunaautor
25. kvě 2009
jo muj taky zil drive v Opabe,tad je tam u rodiny na navsteve 🙂 Dadousku,tak to je tema pro tebe ty spermosi 😉
medunaautor
25. kvě 2009
no zase perlim v Opabe to urcite nebylo
dadous
25. kvě 2009
jo? =-) a ma jich asi hodně?
daja.w
25. kvě 2009
luci já tu přišla taky nedávno a jsu ráda že tu jsem za prvně příjdeš tu úplně na jiný myšlenky a když něco nevíš holky poradí aspoň víme že vtom nelítáme sami 🙂 😉
medunaautor
25. kvě 2009
a proc to iui?radsi hned IVFko 😉
dadous
25. kvě 2009
no ja jen vím že jsou živy =-) a je jich strašně malinko, takže my jdem rovnou do ivf :-N no ale taky proto že už nejsem nejmladší 😃
dadous
25. kvě 2009
medu tak jestli jsou mlady tak si nejdřív zkoušej IUI a pak až IVF 😉
lucajdda
25. kvě 2009
ja si taky myslim,ze to iui nema cenu i doktor mi rikal,ze si mysli,ze se to nepovede,ale proste me tam posila,ted mi jeste kamaradka poradila,ze mam tomu mojemu koupit nejake vitaminky at se mu ty spermijky zrychli,tak uvidime
mandarinka
25. kvě 2009
tak jsem si dala jendoho panáka rumu do koly a už se mi motá šiška ---- levná opice 😃 kdybych mlela kraviny, tak mě neposlouchejte 😃
dadous
25. kvě 2009
luci a kdy do toho jdete?
mandarinka
25. kvě 2009
vitamíny pro chlapa jsou na prd
dadous
25. kvě 2009
mandy my tě nebudem poslouchat ale klidně si mel 😃 😃 ježiš rum s kolou už jsem nepila ani nepamatuju :-N
medunaautor
25. kvě 2009
jen si dej Mandy do sosacku 😃 😃
daja.w
25. kvě 2009
mandy jen si dej já bych si taky něco dala ale nemůžu tak si dej i za mě rum s kolou to taky piju 🙂
medunaautor
25. kvě 2009
to ja taky ne,je to hodne davno,asi mi bylo 18 =-)
dadous
25. kvě 2009
medu dajo jste dnes napojeny 😃 😃 nevěrnice jedna ]-( 😃
daja.w
25. kvě 2009
a když budeš mlet blbosti aspoň se zasmějem 😃 😃
mandarinka
25. kvě 2009
jo, jen si Dajo dej půst, já taky půstovala....jenže zbytečně :-S
medunaautor
25. kvě 2009
hele Luci,jak neni neplodnej uplne,tak to pokazde muze byt jine,zalezi jak na okolnostech u spermiograme,muj byl a rekli mu,ze musime na ICSI a pak sel po druhe a doktor mu rekl,ze je plodny jak byk
daja.w
25. kvě 2009
asi mě nějak ještě působí ta narkoza 😃 😃 😃
lucajdda
25. kvě 2009
jeste nevim kdy do toho pujdem, byla jsem ted bez prace,tak jsem to odsunula,ale ted uz makam, tak mozna do toho pujdem brzy, treba jsou ty vitaminy pro chlapa na nic,ale ja chci zkusit vsechno.
dadous
25. kvě 2009
proč myslíš dajo :-N
mandarinka
25. kvě 2009
jako jak že mě nebudete poslouchat? Sem nemusím chodit vůbec...a budu vám chybět :-p 😃
dadous
25. kvě 2009
jo , zkusit se ma všechno, tak by je měl brat aspon tři měsíce, aby to k něčemu bylo 😉 ja si myslím že na tu pohyblivost by ty vitaminky mohli zabrat, 😉
daja.w
25. kvě 2009
ted to říkám manžovi su nějaká vychlámaná ale to asi bude tady z vás :-N 😃 dnes fakt supr témata
mandarinka
25. kvě 2009
Luc ale jo, jen všechno zkuste.....
medunaautor
25. kvě 2009
jen tady bud Mandy 🙂
dadous
25. kvě 2009
no my tě přece neslyšíme mandy, tak jsem to myslela 😃 asi když píšem :-N nee?
medunaautor
25. kvě 2009
luco koukej do neho prat zeleninu a vitaminky a pak pockej,jeste te rozerve 😃

Začni psát odpověď...

Odešli