IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
25. kvě 2009

to víš, jsme chytry holky 😉

meduna
autor
25. kvě 2009

jo muj taky zil drive v Opabe,tad je tam u rodiny na navsteve 🙂 Dadousku,tak to je tema pro tebe ty spermosi 😉

meduna
autor
25. kvě 2009

no zase perlim v Opabe to urcite nebylo

dadous
25. kvě 2009

jo? 😕 a ma jich asi hodně?

daja.w
25. kvě 2009

luci já tu přišla taky nedávno a jsu ráda že tu jsem za prvně příjdeš tu úplně na jiný myšlenky a když něco nevíš holky poradí aspoň víme že vtom nelítáme sami 🙂 😉

meduna
autor
25. kvě 2009

a proc to iui?radsi hned IVFko 😉

dadous
25. kvě 2009

no ja jen vím že jsou živy 😕 a je jich strašně malinko, takže my jdem rovnou do ivf 😅 no ale taky proto že už nejsem nejmladší 😀

dadous
25. kvě 2009

medu tak jestli jsou mlady tak si nejdřív zkoušej IUI a pak až IVF 😉

lucajdda
25. kvě 2009

ja si taky myslim,ze to iui nema cenu i doktor mi rikal,ze si mysli,ze se to nepovede,ale proste me tam posila,ted mi jeste kamaradka poradila,ze mam tomu mojemu koupit nejake vitaminky at se mu ty spermijky zrychli,tak uvidime

mandarinka
25. kvě 2009

tak jsem si dala jendoho panáka rumu do koly a už se mi motá šiška ---- levná opice 😀 kdybych mlela kraviny, tak mě neposlouchejte 😀

dadous
25. kvě 2009

luci a kdy do toho jdete?

mandarinka
25. kvě 2009

vitamíny pro chlapa jsou na prd

dadous
25. kvě 2009

mandy my tě nebudem poslouchat ale klidně si mel 😀 😀 ježiš rum s kolou už jsem nepila ani nepamatuju 😅

meduna
autor
25. kvě 2009

jen si dej Mandy do sosacku 😀 😀

daja.w
25. kvě 2009

mandy jen si dej já bych si taky něco dala ale nemůžu tak si dej i za mě rum s kolou to taky piju 🙂

meduna
autor
25. kvě 2009

to ja taky ne,je to hodne davno,asi mi bylo 18 😕

dadous
25. kvě 2009

medu dajo jste dnes napojeny 😀 😀 nevěrnice jedna 😠 😀

daja.w
25. kvě 2009

a když budeš mlet blbosti aspoň se zasmějem 😀 😀

mandarinka
25. kvě 2009

jo, jen si Dajo dej půst, já taky půstovala....jenže zbytečně 😖

meduna
autor
25. kvě 2009

hele Luci,jak neni neplodnej uplne,tak to pokazde muze byt jine,zalezi jak na okolnostech u spermiograme,muj byl a rekli mu,ze musime na ICSI a pak sel po druhe a doktor mu rekl,ze je plodny jak byk

daja.w
25. kvě 2009

asi mě nějak ještě působí ta narkoza 😀 😀 😀

lucajdda
25. kvě 2009

jeste nevim kdy do toho pujdem, byla jsem ted bez prace,tak jsem to odsunula,ale ted uz makam, tak mozna do toho pujdem brzy, treba jsou ty vitaminy pro chlapa na nic,ale ja chci zkusit vsechno.

dadous
25. kvě 2009

proč myslíš dajo 😅

mandarinka
25. kvě 2009

jako jak že mě nebudete poslouchat? Sem nemusím chodit vůbec...a budu vám chybět 😝 😀

dadous
25. kvě 2009

jo , zkusit se ma všechno, tak by je měl brat aspon tři měsíce, aby to k něčemu bylo 😉 ja si myslím že na tu pohyblivost by ty vitaminky mohli zabrat, 😉

daja.w
25. kvě 2009

ted to říkám manžovi su nějaká vychlámaná ale to asi bude tady z vás 😅 😀 dnes fakt supr témata

mandarinka
25. kvě 2009

Luc ale jo, jen všechno zkuste.....

meduna
autor
25. kvě 2009

jen tady bud Mandy 🙂

dadous
25. kvě 2009

no my tě přece neslyšíme mandy, tak jsem to myslela 😀 asi když píšem 😅 nee?

meduna
autor
25. kvě 2009

luco koukej do neho prat zeleninu a vitaminky a pak pockej,jeste te rozerve 😀