• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
dado jistota je jistota :grinning: :grinning: hlavně nějaký bytelný :grinning:
26. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem otevřela okno do kořan :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aby tě to nesežral nějakej záletník :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám k večeři lángoše :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to mam v sobě :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to byla rychlovka ti povím :grinning: a nemáš boule za ušima? :grinning:
26. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen dvě pulky chlebíku :sweat_smile: zbytek až k ordinaci :sweat_smile: teda jestli nedorazí ta prutrž, co hlasej, a nevypnou proud :confused: no to by mě nasr..i
26. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě taky sleduju to ale aspon když už tak to zkouknu zítra na netu :slight_smile: no ale když vypnou prou to mě nepude net :confounded: :confounded: :astonished:
26. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás totiž vypnou když jen jednou padle blesk :confounded:
26. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, dajo , to nepujde ani net :confused: co budeme dělat? :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nevím :frowning2: to bude nuda :unamused:
26. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
si vezmete knížku, ne? :slight_smile: chtěla jsem napsat, že budete sexovat, ale vy asi ne.... :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kecalky.. Jsem bez šance dočítat.. Ale vždycky před spaním si Vás chvilku čtu v mobilu (tam se neumím přihlásit :sweat_smile: ) a usínám u Vás :grinning: :grinning: Dájo, 9 je super!!! Hezky se napapkej a odpočiň si, ať máš na pátek blaho v bříšku!!
Ahojky Tulíku, držíme palce!! Chtělo by to, aby to tu už někdo rozsekl a měl // jak vyšité..
Katy už za náma nechodí, tak ať je tu někdo motivující!!
Hodím Vám nějaké fotečky do alba zase.. Ať se pokocháte.. Už baštíme mrkev :sunglasses: :sunglasses: .. Dneska jsem vyměnila mrkev za bramboru a to byste nevěřily, jak rychle se kluci naučili plivat :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy já bohužel nečtu a při svíčce to asi nepude :wink: no a ten sex no nevím :sweat_smile: ale ten nebude ikdyž by manža chtěl :grinning: :grinning:
Zuzi ahojky dík a odpočívám nebuj a počkej co se ještě naučí :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo naopak, teď by sex měl být, až vrátíte mimina, tak bude půst.....tak to já čtu pořád :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy tu knížku mi ted pravě dadouš taky navrhoval :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj zuzi :wink: no co taky s bramborou, to chce pořadny maso :grinning:
26. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ahoj, jo, co mrňatům nechutná, to do nich člověk nedostane :confounded: :grinning:
26. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo to budem dělat vlásky atd. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no asi bude půst mě teda čtení moc nechytlo a když už tak jen příběhy podle skutečné události :wink:
26. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanko ty jsou k sežraní, bych je umačkala :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám po transferu sex na několik dní zakázali...takže být váma, sexuju dokud můžete :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme :grinning: třeba to bude :grinning: :grinning:
zuzi taky jsem mrkla na fotečky kluci jsou užasní a at ti dělaj samou radost :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jeje uz se zase indulonuje :grinning:
Ahoj Zuzi a klucicci :slight_smile: to vis jsou chytry,snad jsi si nemyslela,ze je oblafnes bramborou,kdyz jsi je navnadila na mrkevku :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky!! Dělaj nám radost.. Jen spinkaj a kňučí na přeskáčku :confounded: .. Ale jsou to moje lásky :slight_smile: :slight_smile: ..
Holky, SEXUJTE, dokud můžete a dokud Vás to baví.. Já po transferu nechtěla, v těhu to nějak nebylo ono a teď jsem unavená a navíc to nějak "nejde" :unamused: Jsem lékařská záhada.. Rodila jsem císařem a problémy mám jako bych rodila normálně :frowning2: :frowning2: ..
26. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi to ja nerodila,tak ani tak a nejde to taky :grinning: :grinning: je mrtva :grinning:
26. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: medu ona se probere , neboj :grinning: kupte gelík a uvidíš jak budete řadit
26. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
z takovou tam máš pavučiny né :grinning: :grinning: chudák tvůj manža jakto zvládá :wink: :grinning:
26. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo mam tam uz pavuciny :grinning: manza je chudak :pensive:
26. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak říká dadous vemte gelík jak budou rychle fuč a manža bude skákat radostí :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt , vím vo čem mluvím :wink:
26. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to musíte mít hodně v zásobě co ty gelíky :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek