IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. kvě 2009

no to jsem zvědava medu 😀

mandarinka
26. kvě 2009

jsem vám šla před chvilkou příkladem 😉

meduna
autor
26. kvě 2009

jak provokuje co ta Mandy 😀 😀

lucajdda
26. kvě 2009

AHOJ holky, po vas za cele odpoledne docitat, to da fakt zabrat, ted se jdu divat na ordinaci,ale pak za vama urcite prijdu. zatim papa

meduna
autor
26. kvě 2009

cau luco,no jo to tady bude mrtvo,zase budete vsechny ordinovat dneska 😀

daja.w
26. kvě 2009

medu to musíš vzít lavorek a vlažnou vodu a pokud se mu kulky neponořej tak je to vpoho 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
26. kvě 2009

jo 😀 😀 😀 😀 budu namacet a prubovat

meduna
autor
26. kvě 2009

horsi vzit studenou,to bych je uz nenasla 😀

daja.w
26. kvě 2009

no to by sis musela vzít lupu 😀

meduna
autor
26. kvě 2009

no to jo,to by clovek uz nenasel 😀 😀 nebylo by to pro me lepsi?kdyz ji mam mrtvou 😀 😀 😀

daja.w
26. kvě 2009

medu ale ona se probere 😀 😀 přijde manža a hned na to vletíte co 😀

bebe127
26. kvě 2009

Čauky kočulindy 🙂 moc se omlouvám, že jsem se včera nedostavila, ale byla jhsem grogy 😝
Dajo moc gratuluju k úrodě 😉 dočetla jsem se, že bys měla jít v pátek na ET 😉 Všechno klapne na jedničku.
No a dámy po včerejším UTZ nám řekli, že tam máme dva rošťáky a už jim byje srdíčko 😀 Jeden má 2,3cm a druhej raubíř měří 2,6cm 😀 Tak to vstřebáváme 😀 😝 😀

daja.w
26. kvě 2009

bebe tak gratutuji moooc tak at pěkně rostou určo máte velkooou radost. 🙂 No v pátek už se nemůžu dočkat 🙂 už aby to bylo 😉

dadous
26. kvě 2009

😅 jee bebe to je krasny 🙂

bebe127
26. kvě 2009

Dočkáš se dajo uteče to jako voda. Říkají, že ty čerství se chytnou kolikrát líp než ty zmrzlíci 🙂 Všechno bude o.k. 😀 Tak se hezky těš je to zvláštní vzrušení a těšení viď? Já to znám 🙂

daja.w
26. kvě 2009

jo je mě fajn hlavně když mě řekli tu úrodu jo už vím že bude finále ale stejnak to čekání je děs ale když vidím tvůj vysledek no tak to je úplně supr

bebe127
26. kvě 2009

Diky dadouši 😀 fotky jsem jsem dala už do alba tak se můžete mrknout. 😀

bebe127
26. kvě 2009

No já měla 45 a z toho 32 dobrých byl to nářez 😝 😀 A z toho nám jich 10 oplodnili a 5 se nám jich oplodnilo samo. Jenže jak jsem jich měla tolik tak mě nemohli udělat ET a šla jsem až za měsíc na zmrzlíky 😀

daja.w
26. kvě 2009

no teda to byla úrodička no a vidíš budete mít dvojčátka to je nádhera 🙂

bebe127
26. kvě 2009

No ale u nás to nebylo na poprvé vyšlo nám to až na počtvrtý. Jenže já měla špatný vejcovod a po 3pokusech mi ho vzali a pak to teprve vyšlo 🙂

daja.w
26. kvě 2009

tak aspon že už to máte vše zasebou a že to konečně klaplo 🙂 snad nám to vyjde hned na poprvé jinak nevím ale pokud by to nevyšlo tak stejnak budem bojovat do té doby než by to vyšlo 😉 🙂 nevzdám se bez boje 🙂

meduna
autor
26. kvě 2009

Bebe,je to krasa ty bublinky,ted jsem koukala.Tak snad u me to na po ctvrte bude taky takova krasa.Uroda teda urcite ne takova,rikal mi,ze u me je to uz dana,ze nevykvokam nikdy vic jak 4 vajucha 😀

bebe127
26. kvě 2009

To je správnej přístup 😉 My jsme si řikali to samé, že to nevzdáme a tak to má být 😀

meduna
autor
26. kvě 2009

a vyplatilo se to taky 😉 konecne tam jsou

meduna
autor
26. kvě 2009

holky jdu dnes do hajan,jsem nejaka ve smrti 😝 preji vsem pekny vecer a krasne sny,zitra juknu po praci. 😉

bebe127
26. kvě 2009

Ahojky Medu děkujeme zapochvalu jsem ráda, že se ti líbí 😀 Když tam ty vejc. nemáš tak to už klapne 🙂 u nás to taky blokoval ten vejcovod. Všechno se zadaří uvidíš 😉

daja.w
26. kvě 2009

medun tak krásný sníky pa pa pa

meduna
autor
26. kvě 2009

Bebi ale ja uz byla i bez vejcovodu a nic,no ale treba to bylo jen jako nanecisto a ted to klapne na dalsi pokus 😉

meduna
autor
26. kvě 2009

jo ted to tady uz pojede,Bebe to rosekla,konecne tehulka a ted uz to tady ta tehu vlna pojede 😉 tak cekame na daju ted 🙂

bebe127
26. kvě 2009

To víš, že jo Medu. Bude to v pořádku 🙂 Musíš tomu věřit 🙂