IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
27. kvě 2009
no mamince se moc nesvěřuje 😃
dadous
27. kvě 2009
u nas nikdo z rodiny neví co planujem :-N
medunaautor
27. kvě 2009
tak to je pekny Bebe,ze ti to tak pekne rekla.Nebooj vsechno zvladnes,zeptej se tady Dadouska jak ta to zvladala a to byla mladoska vid 😉
medunaautor
27. kvě 2009
jste za tajnaky jo?no my uz ted taky 😃 😃 😃 😃
daja.w
27. kvě 2009
tak moje rodina to ví a máti mi v jednom kuse bečí at to dopadne dobře,ale taky jsme to neříkaly každýmu to ví jen máti a sestra 🙂 zas nechci aby to všichni věděli a potom kdyby náhodou to nevyšlo jak by mě všichni litovaly a ty stupidní řeči od rodiny :-S
bebe127
27. kvě 2009
Sakra zase jsem mimo mísu :-o :-o :-o Co polánujete Dadoušku? Asi IVF že? Když jsi na těhle stránkách :-N
Díky za podporu Medu 🙂
medunaautor
27. kvě 2009
jenom moje mamka vi vsechno s tou to rozebiram,ta furt rika,proboha jedno jediny malinkaty musis mit,ja se pak z toho stestim poseru 😃 😃
medunaautor
27. kvě 2009
je lepsi kdyz to nevi moc lidi,stejne tomu nerozumej
bebe127
27. kvě 2009
U nás to ví už celá vesnice 🙂 Jsme tu jako rodina ale taky mě to sere, že to ví. Každý se pořád ptá a tak...
Dajo naprosto s tebou souhlasím. Soustrasný keci taky nesnášim :-S
daja.w
27. kvě 2009
to už slyším hlavně tetku ta jehrozná ta se to za každou cenu nesmí dozvědět ]-( to bych si dala to vám povím to je děs baba tu má každý z rodiny rád 😃 😃 😃 😃
daja.w
27. kvě 2009
já nesnáším když dělaj že ti rozuměj a vyjou prd a nebo tě litujou jaký si chudáček a rarohem tě sjedou jak svina ]-(
dadous
27. kvě 2009
bebe chytra holka 😃 😃
medunaautor
27. kvě 2009
nejlepsi jsou keci typu,ale prosimte vsechno jde,to jen asi spatne sexujete,to za nasich let nebylo ]-(
dadous
27. kvě 2009
u nas v praci se to taky ví :-p ale není s kym o tom pokecat, když ani nevěděj co je to za skratku IVF 😃 😃
daja.w
27. kvě 2009
no tak takový kecy jsou fakt supr ]-(
medunaautor
27. kvě 2009
tuhle mi rikala tetka,tak prosimte se uklidni,takovejch uz bylo co chteli a nic a za cas to vyslo prirozene,tak ja ji rikam,jo pockam az mi narostou novy vejcovody a skocime na to 😃 😃
dadous
27. kvě 2009
mam malinkou depinku a ten naš karel to narmalně pozna, se dneska neskutečně lísá 😃
daja.w
27. kvě 2009
medu počkej do padesátky a pak to třeba půjde 😃
bebe127
27. kvě 2009
Já už všechny zasvětila co a jak se má ale často jsem měla pocit, že už s tím otravuju. Tak j 😃 😃 sem přišla za váma 😃
medunaautor
27. kvě 2009
pak slysej dite ze zkumavky a to je konec 😃 😃
medunaautor
27. kvě 2009
bebe ale ty uz jsi dootravovala,ty uz mas hotovo 😃 😃 ted je to na nas to otravovani 😃 😃
dadous
27. kvě 2009
no jasně , ještě že ten konik tady je , bych se asi jinak zblaznila 😃
medunaautor
27. kvě 2009
a proc mas depinku malilinkatou? 😉 vidis jak je ten Kaja chytrej 🙂
medunaautor
27. kvě 2009
jo Dajo pockam a pak se rozrodim jak jablon v padesatce 😃 😃 😃
daja.w
27. kvě 2009
kája určo něco chce 😃 😃
medunaautor
27. kvě 2009
jdu dat couda do kuchyne
medunaautor
27. kvě 2009
ze by medveda? 😃 😃
dadous
27. kvě 2009
no ono se říka že zvířata to vycítěj když se s tebou něco děje :-N nevím co je , =-)
medu když muže rodit šedesatileta, tak maš ještě fůru času 😃
daja.w
27. kvě 2009
že by a nebo dadouška 😉 😃
bebe127
27. kvě 2009
Já jsem tu s váma ráda 🙂 Jdu se vysprchnout a pak ještě jukunu.

Začni psát odpověď...

Odešli