IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
20. dub 2009

ja se nemuzu koupat,jeste ze je sprcha,jinak bych obrostla mechem za tech 10 dni. 😀 😀 😀 Dadousku,dnes tam byl ale doktor,kdyz vylezl myslela jsem,ze sebou seknu.KRASAVEC,nejakej ital asi.

zuzana.79
20. dub 2009

Medunko, já mám takovou radost!!!!! A neboj! Mrňousci nevypadnou!! Už jsem to tu psala, představ si dva chleby s máslem, které pleskneš na sebe těma namazanýma stranama.. Pak mezi ně vsuneš doprostřed zrnko máku.. A teď ho zkus vyklepat, vytlačit, prostě dostat ven.. Nedostaneš 🙂 nejde to!! 😉 Takže si klidně dojdi na záchod..Já jsem si píchala jen ten decapeptyl..Ale oni vědí co máš dělat, tak tam napíchej, to co máš!! Neboj, můj chlap se tam tehdy ptal taky na sex a Hradecký řekl, že za 3 dny můžem, že můžu dělat všechno..Šovinista jeden..Myslela jsem tehdy, že ho zabiju 🙂 ..Ale Honza byl naštěstí moc tolerantní 😉 ..
Sonka, vítej na palubě!! IVF je fajn způsob, jak si pořídit kontrolovaně miminko(a)..Vůbec se toho neboj!! V Praze Ti neporadím, ale kdyby se Vám chtělo s mužským dojíždět do Plzně, nebo do Varů, tak 100%tně doporučuji "Institut reprodukční medicíny"..
Mamino (Katy) jdi do hajan!! A co se týče sexu, tak uklidním i Tebe.. My jsme se milovali za celé těhu asi 10x ☹ ..Nic pořádného jsme z toho neměli.. Ani jeden 🙂 ..Člověk má najednou nějak strach..Ale dá se to vydržet 🙂
Dadousku, opatruj se a zítra to nepřeháněj!! Holanďani se neposerou, když bude stanů míň.. 😉
Chaali, vždycky jsem "účám"záviděla prázdniny 😉 ..A ty budeš mít prázdniny a hned pak dlouhou "dovolenou" 🙂

katy81
21. dub 2009

Dobré ránko holky 😉

Medu,tak jak je? neboj,taky jsem měla strach jít na záchod, a hlavně jsem měla prostě strach,to je myslím naprosto normální. Pak to přejde 😉 s tím sexem,jsem to řešila trochu,protože asi tak 8 den jsem měla hroznou chut,no a pak mi začlo být špatně a teďkom raději né,manža má taky strach,to vydržíme,dá se užít i jinka,né? 😀

Dadouši,za chvíli ty stany šít nebudeš,stejně jak Chaala nebude učit 😀 😀

meduna
autor
21. dub 2009

Ahoj holky,tak a uz pokracuji v mojich priblblych otazkach...Katy bolelo te taky podbrisko?je mi jako na mesicky.A zle od zaludku,bud to mam nervy,nebo uz reaguji na leky,asi jsem uz predavkovana.Ale mam nerva,ze me ten podbrisek boli,BOJIM;BOJIM ☹ ☹ ☹

Tak teda ten Hradecky to je divoch,hned za tri dny,fuj 😀 No ptej se chlapa na sex 😀 😀 😀 Ted tam nebyl,tak doktorka stala pri me,vydela muj hruzny pohled,tak se ji me zzelelo.A na uklid jsem se ptala ja,konkretne vysavani,protoze ja vysavam kazdy den,jsem nejaka ulitla,tak rekla ze ne a ze to musi manzel a jukala pri tom na me s usmevem 😀 😀 😀 tak Roman tady bude jezdit jak kuna 😎

sonka.77
21. dub 2009

zuzana.79: Díky za tip. I když bysme asi raději tu Prahu. No zatím se nebojím, ale jsem na sebe zvědavá až to přijde. Snažíme se už dva roky a tak už bysme třeba mohli mít trochu štěstí.

meduna
autor
21. dub 2009

Sonka,Plzen mohu jen doporucit.Institut repro.med jak psala Zuzi.

katy81
21. dub 2009

Medu,to s tím pobříškem je normální,mě to bolí do ted,ale tak už 5 dní jinak a víc,ale je to naprosto normální,taky jsem měla strach co to je,ale horší to bylo tak od 8 dne,jsem vždycky letěla na záchod jeslti jsem to nedostala
Hlavně klid a vysavač nechat být,hold vše musí ted chlap 😀 😀

barunka0208
21. dub 2009

Chaala koukám, že jsi učitelka, jaké předměty učíš 🙂 ?

Mám kolem sebe dvě kamarádky, co mají první stupeň a občas vypráví veselé zážitky s dětma, ale občas si říkám, že všechny učitelé by měli dostat metál 🙂

Zuzo mám Masarykovu univerzitu, ale ještě mi zbývá rok, ted mám přerušené do prosince studium, nějak to nezvádám ☹

Na jednu stranu bud asi ráda, že tychně s tchánem bydlí daleko od vás a přijedou jednou za čas, známá je má v baráku o patro níž a "kecají" jí do všeho, takže se ted kvůli tomu stále hádají....

My řešíme kolik mimnek si necáme pak vložit, tak 🙂 pak možná budu prosit o radu s dvojčátkama... 🙂

Sonka já jsem začala chodit do Podolí, 🙂 zatím jsem spokojená, jen je to na mě vše pomalé, ale to je asi normální....V Podolí je dobré, že je tam vše pohromadě, mají tam i dobré dětské oddělení... Jediné co , že s ečeká, ale zatím to nebylo tak hrozné, koukni na internet www.upmd.cz

barunka0208
21. dub 2009

Zuzo, ted jsem prohlížele tvé album, a kluci jsou krásný miminka🙂))))))))))))

zuzana.79
21. dub 2009

Dobré ráno berušky!!!
Katy, nejdřív Ti chci poděkovat za tu "princeznu" 🙂 .. Ó,to zahřálo na duši 🙂 😅 .. A teď se přiznám, na fotce je mi 18 a měla jsem jí na prvním řidičáku 😨 😎 .. Je to už 12 let ☹ ..A kudrnatý vlasy jsem si zkazila barvením.. Hodím Vám do albíka něco aktuálního, ach jo..Iluze je pryč 😀 😀 😀 ..
Jak se cítíte maminy??
Medu, neboj, bříško bolí i po tom zákroku!! Kontrolní otázka, co prsa?? Cítíš něco??
Sonka, To jsi dobrá, že si vydržela 2 roky čekat!!!! Já už po roce plašila!! Ale fakt, kdyby se Vám chtělo dojíždět, tak ten institut doporučuji! Jezdí tam i cizinci a je to fajn i v tom, že se snaží vyšetření zkloubit tak, abyste tam nejezdili 3x měsíčně zbytečně!!

meduna
autor
21. dub 2009

ja myslim,ze ted tady ze me zesilite holky.Mam paniky,chce se mi bulet.Ted je to bricho uz lepsi,nejhorsi to bylo po probuzeni.Katynko,opatruj se a az budes mit fotku z ult,dej nam ji ke koukani,at se kochame.

meduna
autor
21. dub 2009

Ahoj Zuzi,prsa zatim normal trosku pobolivaj ale to uz jeste pred ET.Mam mit neco extra?Ale ten zaludek,fuj jak po chlastu.Ale to ty kvanta leku.Mozna zesilim.

katy81
21. dub 2009

Zuzy,no tak to nás teda klameš,si říkám taková princezna a ono to je 12let staré 😀 😀 😀

Sonka,určo bych nechala zavést dvě embryjka,je větší šance že se chytne aspon jedno.Já pořád říkám že s tchýněma je to na domluvě a pravidlech od začátku a jako u každýho vztahu o respektu.

Medunko,neblázni,užívej si válení a odpočinek 😉 😉

meduna
autor
21. dub 2009

no vlastne me nebolej,ted jsem se tady osahavala a nic.to snad vcera byla vetsi bolest

zuzana.79
21. dub 2009

Medu, přestaň se pozorovat!!!! A užívej si, že teď si těhule!!! Jasný?? 🙂 Je jedno, jak to dopadne!! Teď jsi těhulka!!! A že je Ti špatně?? Vždyť si pořád cestovala a nervy to byly a vůbec.. Tolik léků.. To se všechno uklidní.. Bude to dobrý uvidíš!!! Pusť si nějaký pěkný film a odpočívej.. 🙂
Katy, on se těžko navazuje vztah s někým, kdo nemá respekt a úctu vůbec k nikomu.. A navíc je hloupá... Ach jo..

lenulinka21
21. dub 2009

Medun: to jsou mi zprávičky 🙂 a jak píše Zuzanka)
moc se nepozoruj ikdyž já byla to samé měla jsem strach chodit i po
schodech 😀 pak to postupně přejde veř mi a těhu si začneš užívat. 🙂

barunka0208
21. dub 2009

Holky, můžu mít takovej možná úplně blbej dotaz, ale nikde jsem to nenašla...

Ted jedu příště do CARu 5 den cyklu, kdy se začína stimuloval na IVF, budem zase čekat na novej cyklus, nebo se to dělá někdy v půlce, začítku, konci...

A musí být k tomu hotová laparoskopire nebo není potřeba??? Logicky by neměla být potřeba, protože to tam dají, ne???

Děkuji mooooc🙂 🙂 🙂

Jinak Zuzo o té Plzni jsem taky slyšela, že je jedna nejlepší u nás 🙂

Medu, držím pěstičky, mě už to taky brzo čeká a moc se na to těšíma zároveň se bojím.......

meduna
autor
21. dub 2009

jsem pako a mam na sebe zlost,prsa me nebolej a najednou mam pocit,ze jako ve me nic neni.

No ja taky moc s tchyni a tchanem nevychazim,oni jsou strasne preslusneli,hodny jsou hrozne ale az tak,ze to nici.A myslej si,ze tak jak to oni delaj ,jen to je nej.Ona drive reditelka ve skolce...stale si myjou ruce,cela rodina,no Romana jsem uz kapanek predelala 😀 😀 😀 😀 😀

No holky mam nedobry pocit.

barunka0208
21. dub 2009

Ted koukám, že stále nemám to foto, a vy všechny jo... tak dneska doma, nějakou fotku vyštrachám 🙂 🙂 🙂

meduna
autor
21. dub 2009

Barunko,ja jsem zacla stimulovat myslim 12 den,urcite je vic variant.Foto dej at vime skym mame tu cest 😀

zuzana.79
21. dub 2009

Medu, kdybych Tě měla po ruce, tak Ti jednu plácnu!!! Omlouvám se za výraz, který teď použiju (oni nám to stejně smáznou 🙂 ..), ale VYSER se na BLBÝ pocity!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 .. Nastav svojí hezkou tvářičku ke slunci a všechny stíny budou padat za Tebe, jak už říkal Lenon!!!! Bude to dobrý.. Koukej pohladit mrňousky, omluv se jim za blbý myšlenky a jdi jim koupit něco dobrýho!!! Třeba panáka a cígo.. Prostě něco, co Ti spraví náladu!!!!! JASNÝ???? Rozhodně nehodlám připustit, abys celou dobu depkovala!!! Oni cítí, jak se cítíš!! Takový bojovníci a takhle hysterická matka!!! Už budeš hodná a začneš myslet pozitivně??? 🙂
Baru, laparo není nutné..To je jen pro lepší diagnostiku problému.. Na další cyklus budeš muset počkat, protože to musí schválit pojišťovna.. A kdy se začne? To záleží na tom, jestli budeš mít krátký, nebo dlouhý protokol. To rozhodne lékař.. Jinak už se moc těším na fotečku!!
Lenulko, zdravím Tě!! Jak se cítíš??

meduna
autor
21. dub 2009

mas recht Zuzi,kurna hned bych se s tebou sesla na pokec u kaficka nebo caje.Dam do alba taky nejakou fotku at vite kdo je ta potrhla Meduna ☹ ☹ ☹ Vcera jsem si koupila v Cesku opribehy kocourka modroocka,pamatujete se na to?A Roman zase nostalgicky zavzpominal na Bella a Sebastian,rikal ze na aukru jeste musi dokoupit zbyle dily.

zuzana.79
21. dub 2009

Jj.. Já jsem tuhle (ještě v těhu 🙂..) kupovala "Kubu a kubukubikulu" a taky jsem jim koupila Děti z Bulerbinu, ty jsem jako holka milovala.. Jinak upřímnou soustrast k tchýni učitelce z MŠ.. To je tvrdej kalibr 😀 😀 .. A rovnají si doma i botičky?? To dělal kolega v práci 😀 a ty ruce samozřejmě taky.. Ta moje tchýně je pro změnu pečovatelka.. Ale jen o cizí starouše.. O vlastní tchýni se nepostará.. Ale to by bylo na dlouhé povídání..

lenulinka21
21. dub 2009

ZUZI: no zrovna probíráme na diskuzi Dvojčátka spaní. člověk už neví jak
si lehnout takže na každé straně chvilku ale jak říkam máme to přípravu po porodu
to už se nevyspíme vůbec 😀

rodila jsi Císařem nebo přirozeně? A ve kterém týdnu?

katy81
21. dub 2009

zdravím,jsem se konečně probudila-teda budík,musím uklidit a napéct,v jednu přijde návštěva.Jsem unavená že bych lehla a spala dál 😅

Medu, hele holka,vážně se dobře nalaď,je to důležité a doufat,klidně se ukldnovat hloupostma,ale být v klidu a pokud možno příjemně 😉 žádnné hloupé pocitynebo bude 😠 😠 na zadek 😀

Zuzy,to věřím že se s velikým pupíkem spí špatně,třeba se nějaká poloha vyskytne-třeba ve stoje 😀

K těm tchýním, to je právě ten problém,pokud někdo není ochoten respektovat někoho tak je to v háji, tudíž pak nastávají opatření....já si myslím že lidi jsou lidi a normální,ale bohužel to tak není 😠 a ještě teda dost záleží na partnerovi,aby se postavil na stranu ženy,to je taky důležitý

meduna
autor
21. dub 2009

Jo boty se rovnaj taky,proste u nich doma je to sterilni prostredi,tam by mohl clovek z fleku lehnout na stul a nechat se operovat.Ze zacatku se mi do vseho srali,ale jak rika muj muz"ze ja jsem zpupna a tvrda palice"tak to tady narazili.A svagrova je taky divna,ja rekla R,ze ona nebyla nikdy mlada,proste se neumi odvazat,je takova no ona je uz hrozne "ponemcela"

A doba,ze i telefonovali,zda ma R tilko a zda je dostatecne oblecenej,je uz pryc ale neni to dlouho.Jo a vzdy se tlemime,R si da limcu do lednice a pak se jde napit a ja mu rikam"a nech si to dlouho v puse nez to polknes at nemas katarek na pruduskach"to rikaj jeho rodice,tak se tlemia rika,ze on si to stejne dela po svem.Jednou jsem stala u linky,tchan priskocil a vytahnul mi teplaky az pod kozy...prej at se nenastydnu,ze mooooc rada mam hola zada 😀 😀 😀 😀 😀 😀,vypadala jsem jak obrdebil zarizle zepredu i vzadu

katy81
21. dub 2009

Hmmm máte to velice zajímavé Medu. Tohle je ale ten "lepší" případ,oni jsou jen šíleně starostlivý a hodní-trochu cáklý,ale to všici. Takový se musí něčím zaměstnat 😀 😀 počkej až budete mít malý 😀 😀

to se zádama je většinou pravda,že to není dobré chodit s holýma,ale zase až od krk 😀 😀 manža je jedináček a když je mu třeba špatně nebo tak to se ptají kdykoli tě potkají jak ti je a tak,třeba 10krát za den,no taky se řechtám,manžu to štve,že jsou jak kdyby mu bylo 5 😀

meduna
autor
21. dub 2009

No na zacatku,kdyz jsem jeste vyvarovala jak "Retigova",tak to bylo furt,Romi,to by jsi ale nemel,je to moc tucne,bla,bla,bla.No a pak jsme jedli u nich a jak mu podstrojovala a najednou to tucne nebylo 😀 😀 😀 No oni jako nevnimaji,ze je mu uz 43.Minule se ho mama ptala,Romi chces "KOKINKO"jako ja myslela,ze se vyvratim,ze spatne slysim.No nastesti on se tomu tlemi a je svuj.
Jeho segra,ta je taky "postizena"vychovou,deti venku-30stupnu a ona vola,Sven,Stefani neni vam zima?R ji rika,jo hod jim kozichy 😀 😀

meduna
autor
21. dub 2009

jake je znameni manza jedinacek?taky jsem jedinacek,bohuzel ☹

barunka0208
21. dub 2009

Medu, ty jsi úžasná, já se nasmála jako už dlouho ne, děkujiiiiiiiiiiiiiiiii

Medu, kocourko modroočka, ilustrovala Zmatlíková? Pokud ano tak si na něj vzpomínám 🙂 a s tou tchýní chápu, já měla předchozí šílenou, exmanžel byl o 10 let straší a oni měli dojem, že mi musí do všech strkat, aby jejich synáček nestrádal...

A držím všechy palečky co mám 🙂 🙂 🙂

Tak já vám řeknu, at začnou a budem na tom stejně 🙂

Holky, vím, že je to bláznivé, ale jaké jste znamení, veříte trošku na to?? že by jsme maličko odlehčily téma🙂,
já jsem znamení lev a 🙂 a to jsou paličáci 🙂 🙂

a Katy máš pravdu, respekt musí být na obou stranácha když na jedné není tak je to těžké ☹