• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
bohužel mám en a ten má šifru a já na to musim přijít a nebo si to uvědomim přesně v tu chvíli ..jo to je ono ted se to stane ..většinou jde o nehody ...zdálo se mi třeba že padam s jednim děckem z paneláku úplně jsem cítila ten pád a za měsíc asi najednou mi z ničeho nic vyvstal tebn sen před očima a já jdu kolem okna tam stojí malé dítě v rámu v 8patře ...hrůza prostě...ale to už byla realita
27. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
daji to už bych nekoníkovala
27. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám sen tam mělo být
Vim, že to asi nebyla žádná legrace ale já se teď po dlouhé době od srdce zasmála Leni.
No stejně je to hustý že se ti tohle zdá. Já bych chtěla jít ke kartářce ale mám blbou poivhu všechno si moc beru a pak bych se tím řídila a všeho se bála. Tak nějak čekám co přinese osud :wink:
byla jsem u kartářky a fakt mi předpověděla manžela
27. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na osud ja věřím a proto si říkam že mimi přijde až bude ten spravny čas :wink:
27. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je mě to jasný ale stejnak je to zajímavý že se tě to zdá a pak se to stane
27. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
v té době jsem byla s tim klukem co se pak zabil a řekla mi o něm vše a že to neni můj poslední chlap že přijde voják z povolání a já myslela že patrik je ten poslední
27. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu příští týden ke kartářce a ta se mě minule trfila úplně do všeho jak do minulosti a přítomnosti a budouctnost jsem kapánek změnila ale né moc.no jsu zvědavá copak mě řekne :wink:
27. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt mám jich hodně ,že se budu topit a co mám dělat a pak jsem se oparvdu v 5letech topila avzpomněla jsem si co mám dělat a že nabouram v autě a co mám dělat a taky jo ,přesně ...a taky jsem se zachovala podle snu je toho moc ,ale něco je z předstihem několika let a najednou se mi to vybaví v tu chvíli kdy se to děje..
27. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslední můj sen byl že mi babička podávala zelené desky,řekla jsem jí jen že jí miluju a dala jsem jí pusu a už se rozplynula ,tak jsem šla hledat druhý den co mám v zelených deskách a tam byly pracovní smlouvy a jelikož se mi zdálo že sedim u doktora tak jsem si na základě toho uvědomila ,že si mám vyběhat po sociálkách neschopenku ,bylo to složité ,ale šlo to...
27. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je psycho.
Dámy já jdu do hajan a doufám že se mi bude zdát něco hezkýho.
Zítra se stavim papa.
27. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele ty drbno..padej do svýho domova!!!! pardon
je to fakt mě se zdálo když jsem bydlela u našich a to jsem byla ještě malá že sebudu stěhovat aže jsem šla po ulici a pak za pár let když jsem se fakt stěhovala tak jsem šla po ulici a říkala jsem si odkat ji znám že tu už jsem jednou byla a vživotě jsem tama nešla
Bebe tak dobrou noc a samý krásný sny přeji :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky je to prostě divný že jo ..no já na to prostě věřim ,děje se to a nevim proč ..
27. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeju tobě i bebíčku hezké sníky
27. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebe dobrou :wink:
27. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ty jsi medium, nebo jak se jim říka :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám nutkání si pořídit činčilku,myslíte že mi bude vadit když mám alergii na morče?
27. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu to ne ..jsem pouze psychouš,naštěstí to je málokdy jinak by mě jeblo
27. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi jo leni, to je taky chlupaty ne,
27. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jsou roztomily :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni nevím ale jestli máš alergii na morče jemožný že i na činčilu ale to by sis radši měla vyzkoušet než si jí pořídíš
to mi ani nepovídej ,je to tak rozkošný kámoška mi poslala fotku ,má maličkou je to správná veverka
jedině na skina :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu si ho muset nejdřív u ní omakat ,bud nateču nebo ne ...to jsem jednou ní byla na chatě a ona že mi ukáže jak šu...křečci a než jsem se dočkala tak jsem na oči neviděla a vezli mě na pohotovost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já je moc nemusím ale chtěla jsem fretku ta se mě líbí ale manža jí kdysi měl a říkal že smrdí a nepomůže nic
27. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani když je to vykastrovaný?
27. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak ti činčila bude stopro taky vadit :confounded:
27. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek