• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahojky, Vy tu už zase řešíte kdo a jak ztloustl :grinning: :grinning: :grinning: .. To je na každé páté stránce :grinning: :grinning: ..Musím se Tedy pochlubit, protože mě nikdo na začátku nezpovídal.. :wink: ..Výška 179cm.. Váha před těhu 72kg, v den porodu 93kg, dneska ráno 66kg.. Dvojčata jsou super dietka :grinning: ..Doporučuji!! Co ta Dája???? Psala, že se ozve a nic.. Snad je všechno ok!!
28. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já hlavně byla blbá, ale mládí tenktrát mě omlouvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a byla jsem s ním 3 roky....
28. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi dělal bejvalej č.2 vlasy blbý ,oblečení blbý ,postava blbý vše blbý a on velkej krasavec o 18let starší ,bez ledviny ,na křivo a šedivej celej a zuby umělý a mě nikdy nenapadlo mu říct ,,ty máš tolik nedostatků co furt prudíš ,, a to měl dámy ještě pidi ptáka
28. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš zuzi, na tebe jsme uplně zapoměly :grinning: ale stejně si už nepamatuju kdo kolik važí a měří :grinning: kvuli tomu bych taky možna chtěla dvojky :grinning: :grinning: :grinning: ty člověka aspon pěkně proženou :wink:
28. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzo, to jsi jak modelka :wink: :wink:

Co očička??
28. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zuzi
28. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak ještě že jsi od něj utekla :grinning:
28. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty jsi úžasná, já se nasmála :grinning:

to si člověk uvědomí až pozdě, že měl reagovat....
28. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu v pravej čas ,prej má nějakou bouli na zádech kdoví co mu je já se na nic neptam ,ale tuhle jsem ho viděla z chodby jak mi čumí na vizitku na zvonku
28. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo baru a já ho tak milovala ,já kráva
28. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě to nějak nechodí, je to nějaké pomalé :frowning2: :frowning2: :frowning2:
mě to taky dneska nefaká jak bych chtěla
už je to lepší.... :wink:
28. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen at vidí, že jsi znovu vdaná a štastná :wink:
28. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný se ptal tak já hned jak se mám dobře a že mám vojáka z povolání a jak mě má rád ...když jsem ho potkala u doktora...at se chytne za rypák
28. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ten fešák co mi vyhazoval jídlo z okna
28. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, můj bejvalej byl taky superkokot.. Ptáka měl sice dlouhýho, ale nepoužíval ho.. Miloval jen sám sebe, obdiv mladých slečen(bez sexu) a moje prachy :angry: :angry: ..A já kráva ho milovala..
Barunko, očíčka už jsou super!! Fakt to čištění kanálku pomohlo.. I když to muselo být pro chudáčka strašný..
Modelka nejsem :wink: .. Ale v 17ti jsem si s tím chvíli pohrávala.. Ale furt jsem pro ně byla moc tlustá.. A to jsem měla ještě o 3 kila míň..
28. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi přinesl vladís sušenku z práce je fakt hodnej...asi se mu zdá že mám malej kombajn :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy a to mi řekni ty taková nádherná holka a žejsme to těm idiotům žraly co?
28. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co vaříte?
28. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska veliká vařilka hodim párky do vody :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dělala tuhle "Italskou" omáčku z fazolových lusků a k tomu jsem udělala roštěnky a bylo to SKVOSTNÉ!!
Dneska máme rajskou z mrazáku :grinning:
28. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :wink: teda Zuzanko ty jsi cara,to jsem nevedela,tak to by jsem na tebe koukala hodne nahoru :grinning: :grinning: Leni aj jen brambory ve slupce a k tomu orestovanou cibulku :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co je ale s Koblizkou,to je uz dost divny,ze se neozve :unamused:
28. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo holky kobli je hrad v karpatech
28. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadousku u nas taky striha drapky MVDR :grinning: :grinning: :grinning: ted uz jo po tom co mu Roman ustruhnol drapek a s nim i malem prst :grinning: :grinning: :grinning: A ja si moje drapky kousu-bohuzel,Leni mam to jak tvuj manza az k loktu :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak karel je ostříhanej a vypada jak debil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky muže karel cejtit na zahradě zakopanyho psa? loni sousedum přejely psa a jejich mladej ho zakopal na zahradě asi metr hluboko :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi je divny že by karel tak vyvaděl kvuli harajicí feně, už to trva přes měsíc, je na zabití
28. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem tu kapánek jsem se zdržela na kafíčku :grinning: ted mám kafíčko doma :slight_smile: no tak máme 7 prcků z toho 3 smibuň.,3 sedmibuň. a jeden chudáček pěti buněčný,ale prý je to dobrý tak zítra v 8.30 nástup v Brně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už aby to bylo já su od rána nějak nervní a nevím proč :unamused: .
to jěs vás dočíst no ale zvládla jsem to :wink: a co se týče nechťourů tak manža si je taky kouše a já ba naopak bych je mohla rozdávat :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dajo tak to je urodicka jako blazen :wink: do zitra to utece ,ale pak to cekani :angry:
to si pis Dadousku,ze to citi
28. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek