IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
28. kvě 2009
Holky jak jsem tak cetla,tak po tech stimulkach dorazime vsechny jak becky do Varu
dadous
28. kvě 2009
no ještě že na to jsme dva 😃 😃 muj mozeček by to nepobral 😃 😃 baru mě taky chodil pomalu ale ted už to frčí 😉
barunka0208
28. kvě 2009
tak jsem o něco chytřejší...., a proč není povolený ani dárcovství vajiček 😞,
když se může dávat krev, to jim nevadí.....

ted jsem si v mezipřestávce, udělala testíl č. 4 a nic..., zítra brnknu do kdy vkládat kuličky ]-(
dadous
28. kvě 2009
to bude sraz plnoštíhlych 😃
medunaautor
28. kvě 2009
to jo 😃 😃 ja mam pneumosku peknou ted 😃 😃
dadous
28. kvě 2009
jo a běhěm toho června by jsme měli dat do kupy datum na srazík, pže medunka musí nahlasit v praci a my si potřebujem zamluvit hotylek 🙂 tak hazejte nějaky datumy 🙂
barunka0208
28. kvě 2009
Medu, brambůrky jsem oloupala a nějak na ně nemám chut, nechutná mi jíst sama...

tak počkám zda je vůbec budu vařit, nechala bych je v hrnci na zítra....
medunaautor
28. kvě 2009
Dadousku nedej si z niceho hlavu,tolik jich to absolvovalo.A nektere veci ani nemusis vedet,vse se dozvis v pravou chvili,ja chtela PK a kvuli tomu jsem taky jela na oplodko do cech a nakonec jsem to stejne nemela 😃
dadous
28. kvě 2009
normalně, mame elektrickou troubu a ja z ní cejtím plyn :-N
medunaautor
28. kvě 2009
no a my asi ne 😃 😃 😃 mozna hodime chrupku v aute 😃
dadous
28. kvě 2009
no jo medu nějak to dopadne 🙂
medunaautor
28. kvě 2009
tak nevar Baru,chleba to jisti
Tak Dadousku ja bych si zasla na nosni zitra 😃 😃 😃
medunaautor
28. kvě 2009
dobre to dopadne!!!!!!!
dadous
28. kvě 2009
😃 no kdyby tam byl kemp, tak vemu velkej stan z prace 😃 vlastně nevemu 😞 by se nam nevešel do auta 😕
medunaautor
28. kvě 2009
jdu do kuchyne za mamouchem,prijdu ale jeste 😉 😉 😉 nejak bez vas nemuzu byt =-) x-)
medunaautor
28. kvě 2009
ty woe ale hotel,to bude mazec :-o
dadous
28. kvě 2009
no fakt, zapla jsem ji a když jsem tam davala hranolky tak jsem cejtila plyn, furt ho cejtím 😃 no asi spíš k chocholouškovi 😃
medunaautor
28. kvě 2009
a ty to budes zjistovat Dadousku,nejakej ten hotel?nemohla by jsi i pro nas?ale ne nic drahyho =-)
dadous
28. kvě 2009
no medu musíme udělat trošku ostudu 😃
medunaautor
28. kvě 2009
ja se juknu v netu na neco taky,tak sakra uz jdu na cigarko do kuchyne,nebo se zase neodlepim ze zidle
medunaautor
28. kvě 2009
ja uz jsem vyhasla sopka,to pred deseti lety ,bych ten hotel zbourala 😃 no ale zika se ,ze kdyz chytne stara stodola,tak je to ohen 😃 tak se mozna jeste prekvapim
medunaautor
28. kvě 2009
no zika a rika 😃
dadous
28. kvě 2009
no medu my jsme si chtěly zamluvit v tom hotelu seeberg. je tam nějakej romantickej víkend , tři noci, polopenze bazen a nějaky procedury jako masaže zabaly a tak za 3500 pro oba. My stejně letos žadnou dovču neplanujem tak jsem vymyslela aspon tohle a krasně to spojím s tím srazíkem 😉
daja.w
28. kvě 2009
holky tak my na dovču taky nikam nepojedem a to jsem moooc chtěla ale manža má tolik fušek,že to jistí zahrada 😃
dadous
28. kvě 2009
no ale na srazík by jste dajo mohly přijet 🙂
daja.w
28. kvě 2009
no a na jakej a kdy a kde 😎 😃
dadous
28. kvě 2009
Karlovy Vary, ale datum ještě nemame. Ja navrhovala srpen a je mi jedno kdy protože mam cely měsíc dovču, takže potřebuju nějaky navrhy, ale jen slušny 😃 , na konkretní víkend 🙂
daja.w
28. kvě 2009
tak to fakt ještě nevíme to je pro nás moc brzo no né pro mě ale pro manža a kdyby to bylo v srpnu tak to pro nás taky lepčí v červenci jdem na svadbu a to jsou další výdaje zas těch peněz moc není :-| 😃
dadous
28. kvě 2009
pojedem v srpnu po vyplatě 😃 😃
daja.w
28. kvě 2009
no já to ted potvrdit nemůžu já bych jela klidně ted já su na výlety jak dělaná 😃 ale manža nějak né a hlavně když jede kde nikeho nezná 😞