• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
Holky jak jsem tak cetla,tak po tech stimulkach dorazime vsechny jak becky do Varu
28. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no ještě že na to jsme dva :grinning: :grinning: muj mozeček by to nepobral :grinning: :grinning: baru mě taky chodil pomalu ale ted už to frčí :wink:
28. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem o něco chytřejší...., a proč není povolený ani dárcovství vajiček :frowning2:,
když se může dávat krev, to jim nevadí.....

ted jsem si v mezipřestávce, udělala testíl č. 4 a nic..., zítra brnknu do kdy vkládat kuličky :angry:
28. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
to bude sraz plnoštíhlych :grinning:
28. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to jo :grinning: :grinning: ja mam pneumosku peknou ted :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a běhěm toho června by jsme měli dat do kupy datum na srazík, pže medunka musí nahlasit v praci a my si potřebujem zamluvit hotylek :slight_smile: tak hazejte nějaky datumy :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu, brambůrky jsem oloupala a nějak na ně nemám chut, nechutná mi jíst sama...

tak počkám zda je vůbec budu vařit, nechala bych je v hrnci na zítra....
28. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dadousku nedej si z niceho hlavu,tolik jich to absolvovalo.A nektere veci ani nemusis vedet,vse se dozvis v pravou chvili,ja chtela PK a kvuli tomu jsem taky jela na oplodko do cech a nakonec jsem to stejne nemela :grinning:
28. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
normalně, mame elektrickou troubu a ja z ní cejtím plyn :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no a my asi ne :grinning: :grinning: :grinning: mozna hodime chrupku v aute :grinning:
28. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo medu nějak to dopadne :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak nevar Baru,chleba to jisti
Tak Dadousku ja bych si zasla na nosni zitra :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre to dopadne!!!!!!!
:grinning: no kdyby tam byl kemp, tak vemu velkej stan z prace :grinning: vlastně nevemu :frowning2: by se nam nevešel do auta :fearful:
autor
jdu do kuchyne za mamouchem,prijdu ale jeste :wink: :wink: :wink: nejak bez vas nemuzu byt :confused: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty woe ale hotel,to bude mazec :astonished:
28. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no fakt, zapla jsem ji a když jsem tam davala hranolky tak jsem cejtila plyn, furt ho cejtím :grinning: no asi spíš k chocholouškovi :grinning:
28. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a ty to budes zjistovat Dadousku,nejakej ten hotel?nemohla by jsi i pro nas?ale ne nic drahyho :confused:
no medu musíme udělat trošku ostudu :grinning:
autor
ja se juknu v netu na neco taky,tak sakra uz jdu na cigarko do kuchyne,nebo se zase neodlepim ze zidle
28. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja uz jsem vyhasla sopka,to pred deseti lety ,bych ten hotel zbourala :grinning: no ale zika se ,ze kdyz chytne stara stodola,tak je to ohen :grinning: tak se mozna jeste prekvapim
28. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no zika a rika :grinning:
28. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no medu my jsme si chtěly zamluvit v tom hotelu seeberg. je tam nějakej romantickej víkend , tři noci, polopenze bazen a nějaky procedury jako masaže zabaly a tak za 3500 pro oba. My stejně letos žadnou dovču neplanujem tak jsem vymyslela aspon tohle a krasně to spojím s tím srazíkem :wink:
28. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak my na dovču taky nikam nepojedem a to jsem moooc chtěla ale manža má tolik fušek,že to jistí zahrada :grinning:
28. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale na srazík by jste dajo mohly přijet :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no a na jakej a kdy a kde :sunglasses: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Karlovy Vary, ale datum ještě nemame. Ja navrhovala srpen a je mi jedno kdy protože mam cely měsíc dovču, takže potřebuju nějaky navrhy, ale jen slušny :grinning: , na konkretní víkend :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to fakt ještě nevíme to je pro nás moc brzo no né pro mě ale pro manža a kdyby to bylo v srpnu tak to pro nás taky lepčí v červenci jdem na svadbu a to jsou další výdaje zas těch peněz moc není :unamused: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
pojedem v srpnu po vyplatě :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no já to ted potvrdit nemůžu já bych jela klidně ted já su na výlety jak dělaná :grinning: ale manža nějak né a hlavně když jede kde nikeho nezná :frowning2:
28. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek