IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
28. kvě 2009

Holky jak jsem tak cetla,tak po tech stimulkach dorazime vsechny jak becky do Varu

dadous
28. kvě 2009

no ještě že na to jsme dva 😀 😀 muj mozeček by to nepobral 😀 😀 baru mě taky chodil pomalu ale ted už to frčí 😉

barunka0208
28. kvě 2009

tak jsem o něco chytřejší...., a proč není povolený ani dárcovství vajiček ☹,
když se může dávat krev, to jim nevadí.....

ted jsem si v mezipřestávce, udělala testíl č. 4 a nic..., zítra brnknu do kdy vkládat kuličky 😠

dadous
28. kvě 2009

to bude sraz plnoštíhlych 😀

meduna
autor
28. kvě 2009

to jo 😀 😀 ja mam pneumosku peknou ted 😀 😀

dadous
28. kvě 2009

jo a běhěm toho června by jsme měli dat do kupy datum na srazík, pže medunka musí nahlasit v praci a my si potřebujem zamluvit hotylek 🙂 tak hazejte nějaky datumy 🙂

barunka0208
28. kvě 2009

Medu, brambůrky jsem oloupala a nějak na ně nemám chut, nechutná mi jíst sama...

tak počkám zda je vůbec budu vařit, nechala bych je v hrnci na zítra....

meduna
autor
28. kvě 2009

Dadousku nedej si z niceho hlavu,tolik jich to absolvovalo.A nektere veci ani nemusis vedet,vse se dozvis v pravou chvili,ja chtela PK a kvuli tomu jsem taky jela na oplodko do cech a nakonec jsem to stejne nemela 😀

dadous
28. kvě 2009

normalně, mame elektrickou troubu a ja z ní cejtím plyn 😅

meduna
autor
28. kvě 2009

no a my asi ne 😀 😀 😀 mozna hodime chrupku v aute 😀

dadous
28. kvě 2009

no jo medu nějak to dopadne 🙂

meduna
autor
28. kvě 2009

tak nevar Baru,chleba to jisti
Tak Dadousku ja bych si zasla na nosni zitra 😀 😀 😀

meduna
autor
28. kvě 2009

dobre to dopadne!!!!!!!

dadous
28. kvě 2009

😀 no kdyby tam byl kemp, tak vemu velkej stan z prace 😀 vlastně nevemu ☹ by se nam nevešel do auta 😨

meduna
autor
28. kvě 2009

jdu do kuchyne za mamouchem,prijdu ale jeste 😉 😉 😉 nejak bez vas nemuzu byt 😕 😵

meduna
autor
28. kvě 2009

ty woe ale hotel,to bude mazec 😲

dadous
28. kvě 2009

no fakt, zapla jsem ji a když jsem tam davala hranolky tak jsem cejtila plyn, furt ho cejtím 😀 no asi spíš k chocholouškovi 😀

meduna
autor
28. kvě 2009

a ty to budes zjistovat Dadousku,nejakej ten hotel?nemohla by jsi i pro nas?ale ne nic drahyho 😕

dadous
28. kvě 2009

no medu musíme udělat trošku ostudu 😀

meduna
autor
28. kvě 2009

ja se juknu v netu na neco taky,tak sakra uz jdu na cigarko do kuchyne,nebo se zase neodlepim ze zidle

meduna
autor
28. kvě 2009

ja uz jsem vyhasla sopka,to pred deseti lety ,bych ten hotel zbourala 😀 no ale zika se ,ze kdyz chytne stara stodola,tak je to ohen 😀 tak se mozna jeste prekvapim

meduna
autor
28. kvě 2009

no zika a rika 😀

dadous
28. kvě 2009

no medu my jsme si chtěly zamluvit v tom hotelu seeberg. je tam nějakej romantickej víkend , tři noci, polopenze bazen a nějaky procedury jako masaže zabaly a tak za 3500 pro oba. My stejně letos žadnou dovču neplanujem tak jsem vymyslela aspon tohle a krasně to spojím s tím srazíkem 😉

daja.w
28. kvě 2009

holky tak my na dovču taky nikam nepojedem a to jsem moooc chtěla ale manža má tolik fušek,že to jistí zahrada 😀

dadous
28. kvě 2009

no ale na srazík by jste dajo mohly přijet 🙂

daja.w
28. kvě 2009

no a na jakej a kdy a kde 😎 😀

dadous
28. kvě 2009

Karlovy Vary, ale datum ještě nemame. Ja navrhovala srpen a je mi jedno kdy protože mam cely měsíc dovču, takže potřebuju nějaky navrhy, ale jen slušny 😀 , na konkretní víkend 🙂

daja.w
28. kvě 2009

tak to fakt ještě nevíme to je pro nás moc brzo no né pro mě ale pro manža a kdyby to bylo v srpnu tak to pro nás taky lepčí v červenci jdem na svadbu a to jsou další výdaje zas těch peněz moc není 😒 😀

dadous
28. kvě 2009

pojedem v srpnu po vyplatě 😀 😀

daja.w
28. kvě 2009

no já to ted potvrdit nemůžu já bych jela klidně ted já su na výlety jak dělaná 😀 ale manža nějak né a hlavně když jede kde nikeho nezná ☹