IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
30. kvě 2009

daji ale i tak diky za prani na dobrou noc,ktere nepatrilo me 😀 😀 😀 holky ja koukala na telku s mamkou,tak jsem tady na koniku abstinovala,ale pockejte az tady mamka nebude 😉 to vas tady zahltim,tak dobrou noc

dadous
31. kvě 2009

přeju krasnou neděli 🙂 tak jsme se podívaly na dno oboum flaškam 😀 a dneska jsem si pěkně pospala 😕

koblichzek
31. kvě 2009

Ahojky, s přáním krásné neděle se přidávám. Jen ještě trochu to počasí, kdyby se umoudřilo. Dnes jsem zvolila žehlící den 😠 😠 😠 . Už to nešlo vydržet. Manža sice uklidil, co jsem tu nebyla, ale žehlení, to neeee.

dadous
31. kvě 2009

ahoj kobli 😉 ja mam ted žehlící každou neděli, pže pakuju kluky 😒

koblichzek
31. kvě 2009

Ježiš, teď jsem to hromadu vyndala 😕 a prostě to nemůžu vyžehli vše najednou, nenávidím žehlení 😠 😠

dadous
31. kvě 2009

😝 to znam , taky jsem to vždycky nechavala, a pak se mi toho sešlo tolik, že jsem u toho stala 2 hodiny 😝 ale tak zas na to maš celej den 😀

koblichzek
31. kvě 2009

To je fakt a nebudu aspoň myslet na kraviny. Manže je celý den v práci, přijde až v 19,00, tak přece nebudu lenošit, to mě přece vůbec ¨nebaví 😀

dadous
31. kvě 2009

to ne musíš se zapojit do procesu, a žadny valení 😀

koblichzek
31. kvě 2009

Viď? ještě, že vařit můžu až později. Taky jsem si dnes přispala a teď nestíhám. No nevadí. Spánek je důležitý 😀 . Vstala jsem až v deset. Ostuda 😉

dadous
31. kvě 2009

nejseš ostuda, ja taky vylezla v deset, ja totiž hrozně rada spím, no a pak když je venku hnusně tak mam co dělat abych se vykopala z postele 😅

koblichzek
31. kvě 2009

Pravda dadoušku, pravda. Za to může to blbé počasí. My jsme bez viny 😀 . Plánuješ na dnešek něco? Nebo taky jen doma.

dadous
31. kvě 2009

asi jen doma, venku je hnus , takže neděle bude válecí 😀 a zejtra zas do kolbenky 😝 ty seš ještě doma nebo taky už jdeš do prace?

koblichzek
31. kvě 2009

Ještě nejdu. Zítra musím k obvoďákovi a na gyndu a v úterý do CARu. Pořád ještě beru léky na ta játra. Takže nevím, kdy půjdu do práce. Ale snad brzy. Doma je to děs a i ty moji caparti už mi chybí. Navíc s nima musím napsat závěrečné písemky.

dadous
31. kvě 2009

no jo ono bude výzo 😀 to potahneš domu pugét 😀

koblichzek
31. kvě 2009

To jo, pak mi krásně 3 týdny voní byt. A těch sladkostí. To zas přiberu. Ale nevadí, hlavně že chutná. Uteklo to jak voda.

dadous
31. kvě 2009

tak nam nějakou sladkost schovaj na srazík 😉

koblichzek
31. kvě 2009

Jasně, že schovám. Nevím jak u tebe, ale dnes je koník nějakej pomalej.
A vy už jste stanovily nějaké datum?

dadous
31. kvě 2009

jo koník je pomalej už od minulyho tydne, adminy s tím už něco dělaj 😉 na ja jsem navrhovala datum 15 nebo 21 srpen, ale zatím se nikdo neozval, ☹ potřebujem si zamluvit hotel 😕

daja.w
31. kvě 2009

Ahojky holky tak vás tady zdravím a přeji krásnou neděli 🙂

dadous
31. kvě 2009

ahoj dajo, piješ piješ 😀 😀

koblichzek
31. kvě 2009

Mě to je asi vcelku jedno, tak pak jen dejte vědět, kdy přesně. Musíte to rozhodnout především vy, které to máte daleko.

Ahoj Daji, jak při neděli?

daja.w
31. kvě 2009

dado piju piju 😀 😀 já před chvilkou vstávalaa to měbudil manža no děs 😀 😀

dadous
31. kvě 2009

jasan, počítam že ty a zuzka určitě příjdete, no uvidíme, ještě je to daleko ale i medunka potřebuje vědět konkretní datum aby si mohla vzít v praci volno 😉 a my tam určitě jeden ten víkend pojedem, pže to budem mít takovou malou dovču 🙂

dadous
31. kvě 2009

dajo taky si umíš pospat, vid? 😀 my s kobli taky 😀

koblichzek
31. kvě 2009

Jo dado, my to taky umíme. A to jsem si myslela, že když jsem vstala v deset, že jsem ostuda 😀 . Pche, jsem slabej vodvar 😉 😀

dadous
31. kvě 2009

no ale ja taky umím hajat třeba do dvanacti 😕 ale pak jsem jak praštěna 😀

dadous
31. kvě 2009

tak jdu uklohnit jidlo, budou halušky s uzenym a zakysanou smetankou, mnam 🙂

koblichzek
31. kvě 2009

Ty jo, tak do dvanácti, to bych asi taky byla nepoužitelná. No Zuzka toho asi má taky moc, asi sem taky moc nechodí, co sem koukala.

daja.w
31. kvě 2009

jo jo já moc ráda spím ale je fakt když se přespím tak jsu jak uderená 😀 😀 dado halušky se zelím mňam pošli mě aspon trošku 😀 😀 my máme koleno a braborovou kaši 😉

dadous
31. kvě 2009

ne dajo, se zelím ne, ale se zakysanou smetanou 😅