IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
2. čer 2009

daji jen vydrž!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ob.soklina
2. čer 2009

Daji jak píše lenka vydrž vydrž!!!!!!!!!! Jsem relativně splachovací tak už na to ted nemyslím, asi si to vyžeru a vyslechnu v ten čtvrtek ale to zvládnu.Daji chtěla bych se zeptat. Při stimulaci, cítila jsi takový zvláštní tlak možná takovou bolest maličkou při čůrání??? Je to spíš tlak, břicho mám nafouknuté, asi to tak má být že???

daja.w
2. čer 2009

Holky já se pokusím vydržet ale je to děs 😉
Ob při stimulaci ne,ale nějak jsem to mu spíš nevěnovala pozornost,ale pak po OPU to jsem myslela že se ani nevyčůrám hlavně mě bolel při tom levý vaječník ,ale to mě pak asi za tři dny přestalo a taky moc hodně piju tak jsu tam ted věčně 😀 ,jo a nafouknutý břicho to taky ale ne moc a přibrala jsem 5 kilo,ale to je všechno z těch prášků a injekcí 😉

dadous
2. čer 2009

ahoj holky 😉 tak jsem dorazila z kolbenky a v rychlosti umyla dvě okna v kuchyni, páč přes ně už fakt nebylo vidět 😝
leni karel ted doma taky občas ochcava, vždycky ho seřežu 😠 ale druhej den zas 🙄 ještě že mame dlažbu 😅 ale asi furt tady cejtí ty feny dole 😖
dajo 😠 opovaž se testit dřív 😕 víš že pan doktor se musí poslouchat 😅
ob, tak na patek budem držet palečky at jsou pořadny vejce 😀

dadous
2. čer 2009

😀 to budem ale kouličky 😀

daja.w
2. čer 2009

Ahoj Dado ty jsi šikula 🙂 máš nějakej uklízecý týden 😀 jojo pokusím se přece nenechám Karla samotnýho když bude mít narozky 😀 ,ale budem krásný těhotný kouličky nee 🙂 😀

dadous
2. čer 2009

ja myslím že koule 😀 ja teda určitě 😅 no přes ty okna už važně nebylo vidět, z venku ten napatlanej pyl a zevnitř uslintany od karla 😝

dadous
2. čer 2009

medunko to víš že s vama zustanu 😉

daja.w
2. čer 2009

já ty okna mám naštěstí už zasebou 🙂 a nějak to není v mé zálibě 😠

dadous
2. čer 2009

ja to taky nenavidím, když tady to nikdo jinej prej neumí 😅 a nejhorší je že za 14 dní to bude zas humus 😝

daja.w
2. čer 2009

jo je to děs ty se stím nadřeš a zachvilku je to zase hnusný a hlavně mi když mám hned před barákem polní cestu 😝 tak se tu projede jeden debil a jeto nechcou tu udělat normální cestu a přitom tu jsou baráky 😠

dadous
2. čer 2009

no jo pole je hnus 😀

daja.w
2. čer 2009

to jo hlavně když tam ted je ta smradlavá řepka 😀

dadous
2. čer 2009

fuuuj 😝

meduna
autor
2. čer 2009

ahoj holky,tak u nas opet probehlo kolo,ted si barvim palici,protoze uz jsem se na ten hnus nemohla koukat,tak uz se to mamce krati a v patek jede ☹

daja.w
2. čer 2009

dado jo fuj 😝

Ahoj medu no obarvit bych se měla taky ale nějak jak jdu do obchodu tak na to zapomenu 😀 snadsi někdy vzpomenu 😅 😀

dadous
2. čer 2009

ahoj medu a pak nam hodíš foto? 😅

meduna
autor
2. čer 2009

no radsi ne vypadam jak kreten,nejak mi to nechytlo 😖 jdu to vyfoukat a jeste obarvim mamu,tak snad tam bude efekt lepsi 😉

dadous
2. čer 2009

panečku seš dneska za kadeřnici 😅 a co maš za barvu?

meduna
autor
2. čer 2009

no ja blond 😀 a spodek-myslim hlavu 😀 tvave podbarveny,normalne nosim melir a spodek vzdy tmavy ale ona nema furt cas,tak jsem to musela kapanek ozivit 😀 😀

meduna
autor
2. čer 2009

a mame dam hnedou,ta je tmavy typ,jsme kazda uplne jina,ja jsem do rodu taty a tam jsou vsichni albinovci 😀 😀 mama cerna jak bota,modre oci a kudrnate tmave vlasy

koblichzek
2. čer 2009

Ahojte všichni, tak jsem sem na chviličku zaskočila. Tak nám to vychází cca na konec července. Podle mrchy. Bože to je doba, se do tý doby zblázním.

meduna
autor
2. čer 2009

koblizku ja jeste dyl 😝 az nekdy v zari,tak si na me vzpomen a rekni si,ze to mas vlastne za par 😉 jdu delat mame tu hlavu,juknu pozdeji

dadous
2. čer 2009

to nam to vychazí hezky po měsíci 😀 barunka jde myslím v srpnu 😅

koblichzek
2. čer 2009

A ty jdeš dadoušku kdy? Já vím, už jsi to určitě psala, ale já si to teď nevybavuju.

koblichzek
2. čer 2009

No nic holky, dnes to balím. Manža mě dnes vzal na nákupní výlet do Němec, tak jsem dost zdrchaná. Jo, jo, předtím jsem 14 dní jen ležela a teď jsem jak zbitej pes. Tak se mějte krásně 🙂 🙂

meduna
autor
2. čer 2009

tak uzivej vecera Koblizku 😉

meduna
autor
2. čer 2009

dadousek uz jde ted v cervnu ne?

dadous
2. čer 2009

ja bych taky jela na nakupy 😖

dadous
2. čer 2009

snad jo 😕 okolo 20tyho