IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
2. čer 2009

čus mandy 😉 ja břicho a zadek 😀

daja.w
2. čer 2009

tak růžovka skončila tak jsem tu 😉 no zubaře se bojím a moooc mě stačí když slyším jen ten zvuk té blbé vrtačky 😝 mandy ty nemáš nosánek 😀 😀

daja.w
2. čer 2009

holky břicha budem mít velikýýý 😀

dadous
2. čer 2009

dajo takovej pupík mi neva, mě vadí ten muj špek co mam ted 😝

daja.w
2. čer 2009

to je mě jasný 😉 špeky jsou hrozný hlavně když přiberu a nemám co nasebe 😠 na váhu radši nestoupu 😀 😀

meduna
autor
2. čer 2009

no ja mela jeste pred stimulkou krasnej placatej brich a ted to mam hnus a jeste hnusnejsi kdyz sedim 😝 a vubec jsem nejaka sfoukla

meduna
autor
2. čer 2009

jo takovej by mi taky nevadil,jak rada bych ho uz jednou v zivote mela,ja bych si ho pekne opatrovala a ukazovala ho 😉

mandarinka
2. čer 2009

Dajo mám nosánek, za 24000 😀

daja.w
2. čer 2009

jejda za tolko peněz 😲 to ho máš ze zlata 😀 tak hlavně že dělá parádu a své funkce 😉 😀

meduna
autor
2. čer 2009

a proc? mela jsi nejakej klofak?

meduna
autor
2. čer 2009

ale nos je bolestivej ne?ja jsem rikala Romanovi at si ho necha udelat,ma ho krivej,dostal delovku na vojne 😒

dadous
2. čer 2009

dadouš ma orla a jinyho bych nechtěla 😀

mandarinka
2. čer 2009

měla jsem ho v dětství zlomenej a měla jsem na něm bouli a protože mi špatně srostl, dýchala jsem s otevřenou pusou.... tak mi manža na to dal prachy, abych si to mohla nechat udělat. Ještě jsem to měla přes ségru, která na platice dělá, tak jsem to měla se slevou 🙂
Jo a jinak to bolestivý fakt není, jen cca týden vypadáš, jako kdybys dostala pěstí do obličeje. No a cca půl roku jsem měla ještě drobné otoky, teda já to cítila, nikdo už si toho nevšiml a pak dobrý....

mandarinka
2. čer 2009

No ono to stojí skoro 30000..... to si musíš zaplatit celý sama, pokud teda není nějaká zdravotní indikace...

daja.w
2. čer 2009

vidíš jakýho máš hodnýho manžu 😉 ten můj by mě asi řekl že vypadám i tak dobře ikdybych měla bradavici na nose 😀 😀 😀 že je to škoda peněz 😀 😀 😀

mandarinka
2. čer 2009

ale jo, to on mi taky říkal, ale já nemohla dýchat.....

dadous
2. čer 2009

kočičky frčím do peřin 😔 krasnou noc 😉

daja.w
2. čer 2009

tak snad za takový peníze dělá radost a parádu a konečně můžeš dejchat 😉

daja.w
2. čer 2009

dadouš tak krásnou dobrou noc přeji a krásný sníky 😉 😉 🙂

mandarinka
2. čer 2009

taky jdu do pěří, tak dobrou 🙂

meduna
autor
2. čer 2009

no to je pripad Romana,taky se mu blbe dycha.holky tak dobrou nocku a pekny zitrejsi den at vam to v praci utika.Tobe Daji at to doma pekne utika,nez my prijdem 😉

daja.w
2. čer 2009

mandy tak krásnou dobrou noc a krásný sníky 🙂 no jdu kukat na telku tak se mějte moc krásně pa a dobrou 🙂

daja.w
2. čer 2009

Medu děkuji nějak se musím jinak zabavit 😀 😉

meduna
autor
2. čer 2009

no vzdyt jo,jinak by ti preskocilo 😉 jen pockej az tady uz nebudu mit mamku,to tady budu furt 😉

lenkacar
3. čer 2009

ahoj holky tak vidím ,že řešíte plastiky ,mandar tak to máš hodného mangela ..fakt ,já mám odlaserované oči za 32litrů... 😉 měla jsem popelníky jak stará babka ,když slyšim jak někdo řžíká že to nebolí ,dala bych mu pěstí 🙄

lenkacar
3. čer 2009

ale stálo to za to ,ikdyž nevím jestli bych na to znova šla ,asi ne...nemáš nárok ani na neschopenku a slepá jsem byla v práci nepoužitelná,ale přežila jsem to ...a už 8let jsem bez brýlí,jasně že to neni na vždy ,ale snad se nikdy nedostanu znovu na 6 a 8 dioptrií

lenkacar
3. čer 2009

jinak tak před 7lety moje naprosto plochá kámoška si to jednoho dne přihasila se slušivýma 3jkama a dodnes nepřiznala ani drobek silikonu 😀

daja.w
3. čer 2009

Ahoj Leni tak stěma očima to měla to samý moje bába taky měla popelníky jak sviňa a taky šla nato jezdila jsem sní no nezáviděla jsem jí to a ta kamoška nemá kouzelný prsten 😀 že by si je třeba přičarovala 😀 😀 😀

lenkacar
3. čer 2009

daji no ale babička a 25letá žínka to je rozdíl že?asi ..daji já to z ní páčila a kdepak ..a to mi je co chvíli ukazovala neštastná jak je má maličký a pak ... 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
3. čer 2009

leni jo to máš pravdu ale je to stejnej zákrok a manža má kolegu v práci mladej a ted na tym byl taky já jen chtěla říct že to není nic příjemnýho vím jak natym byla bába je to teda už dlouho nějakej ten rok. 😅 To je jasný že má silikony asi si myslí že to nepoznáš když je měla tak malý a ted toto 😀