• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
tak to byl pohled,byla jsem nalepena na monitoru a nic,minidadous,tak snad ten dalsi pokus. :grinning: Ale partner je pekne videt a stalo to za to kouknuti :wink:
21. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale mas ted kratsi vlasy vid?
21. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem ti psala že musíš s lupou :grinning: :grinning: . Když u nas to je těžky, fotak věčně vybitej, fotky z telefonu mi to neveme, tak jedině dadouš až příjde a cvakne mě svym. No jenže ja se strašně nerada fotím, na každy fotce vypadam blbě :grinning: , takže až mě nečekaně vyfotí tak slibuju, že to sem hodím :dizzy_face:
21. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no před vanocema jsem to zkratila asi o 35 čísel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
protoze jsem koukala na tu fotku co mas na pasu a tam obrharo a ted mi to prislo,ze mas i ofinu
21. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, chtělo to změnu, už jsem na ty dlouhy neměla nervy
21. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cekam an sousedku,ma me prijit opichat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do pulky a stale nikde
21. dub 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
au, tak at to moc nebolí :confused: co my všechno nevydržíme co? takhle se nechat dobrovolně píchat :grinning:
21. dub 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste drbny!!! :grinning: ..
Dadousku, ahojky.. Hele, nemá Tvůj muž bráchu v Nejdku u Karlových Varů??? Ta podoba je neskutečná :astonished: ..
Medu, když si byla včera na transferu, tak myslím, že 1.5.tam budou // jako vyšité!! :wink: To je tutovka!!
Já jsem slibovala fotky, ale koukala jsem, že tam mám jedu z tohodle měsíce, tak aktuálnější by byla jen asi o dvě kila lehčí.. Už se nelíbím sama sobě :frowning2: ..A visí mi kozy :frowning2: :frowning2: ..Žádné nemám a ještě visí.. Hrůza..
21. dub 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě opíchával Honza :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .. A musím říct, že ke konci už mě to vadilo, nezávisle na tom, kdo tu injekci drží.. Bolelo to dřív, než tu jehlu zapíchl.. Byla jsem ráda, když mi v jedenáctém týdnu dali utrouš..
Jinak vítám Míšu.. Ať Vám ta inseminace klapne!! Kolik si měla folíků??
21. dub 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to se spraví, dvojčatka jsou zahul, to je jasny ale vydrž pak zas budeš pořadně papat :wink: Dadouš ma jen sestry :sweat_smile:
Je medu to by byla prča, na svatek prace // :grinning:
21. dub 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky,já jen na skok,a teda tady přibuly fotky :slight_smile: Ale Dadouši moc nejdeš vidět,spíš vůbec :confused: :confused:
21. dub 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy,to není pravda,to se zpraví,uvidíš :wink: za pár týdnů něco nabereš a co by jiná za to dala že po porodu zhubne,to je taky určo zápřahem dvou klučíků :wink:
21. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy to je zaměr, foto z dalky :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,ale to není spravedlivé,přítele vidíme velmi dobře,Tebe né :cry:
21. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunku už asi opíchává sousedka :grinning: :grinning:
Já myslím, že medu nebude mít // na svátek práce, ale na 1. máj - lásky čas :slight_smile: .. No, je mi jasný, že jste tu všechny stejný romantičky jako já, takže zůstaneme u svátku práce :wink: :sunglasses: ..Že jo??
Dadu, hoď nám nějakou fotečku z blízka.. Já tam lupnu ještě nějakou z dřívějška - tak rok, dva starou.. Jenže já jsem všude s cígem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
21. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už jsem psala že ted tu žadnou nemam, fakt. Jen co vyfotíme tak hned vložíme :wink:
21. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem ještě jednu ale tam zas nečumím do kamery :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ji za chvilku smaznu
21. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zuzi supr :wink: s retkem :grinning:
21. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na ty fotce jsem u nej spolužačky ma ted 5ti měsíční holčičku :wink:
21. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no konecne vime jak vypadame,kdyz uz si tady piseme.Zuzi,jak tam vypaluje zobak a LM ciga,jako ja.Zuzi,tohle ma moje sestrenka,ta je taky jak zavodni chrt :grinning: A bud rada,alespon muzes jist a nic.To se prej nekdy po porodu obrati metabolizmus a proto jsi tak hubene,pak taky ten zahul-2deti jednou ranou,to by byla snad kazda jak pirko

ju holky kez by to vse bylo jak rikate,ja bych stestim snad zesilela.Po tolika letech.
21. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak opíchaná? :grinning:
21. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste nam nejak vazne Baruska,rikala,ze jde na to(myslim fotky) :grinning: a stale nic
21. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo opichana :grinning: :grinning: To ja mam teda ted hodne napichano za ty 2 mesice :grinning: :grinning: A pockej ty taky budes pichat jak diva.Zuza a Katynka uz maj odpichano :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš to jsou nervy :grinning:
21. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prijdu pozdeji,jdu oloupat par brambor.Pekla jsem plnene papriky s masem,tak at to nemusime zbodnout s chlebem.
21. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok ja jdu zas na serial :sweat_smile:
21. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi prosim az tu juknes,mam merit tu teplotu?
21. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu, jak chceš beruško.. Já jsem si jí měřila příležitostně v jakoukoli denní dobu, když mě přepadla depka, že to nevyšlo :wink: :slight_smile: .. Jinak se má měřit ráno po probuzení.. Jakmile je 37stupňů a víc tak by to mělo být OK :slight_smile:.. A ono to bude dobrý!! Už zase mačkám palce.. Já mám pocit, že už je tady do konce roku nepřestanem držet :wink: :grinning:.. To je super! Příští rok touhle dobou už tu bude spousta píďů a píďalek :wink:..
Jdu spinkat zlatíčka!
Dobrou a sladklé sny!!!
21. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až ted jsem se znovu dostala k počítači... ještě tu fotečku upravím, otočím, at nejsem naležato :slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek