IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

barunka0208
3. čer 2009

Medu, krásné vítání... 😉

koblichzek
3. čer 2009

A Baru cvičíš, nebo jen nejíš?

barunka0208
3. čer 2009

Kobli, já těch pět kilo přibrala ted za měsíc....

Byli jsme parkrát na kolech, jinak necvičím ☹

barunka0208
3. čer 2009

Jdu si uvařit kafíčko 😉 a pak zase přijdu 😉

koblichzek
3. čer 2009

Mužskej, když chce shodit nějaké to kilo, tak přesně jí jako ty - málo a zdravě, ale k tomu se hejbe (třeba i jen chodí na dlouhé procházky a trochu posiluje, ale opravdu trochu 😉 ) a pak to jde hezky a rychle dolu.

meduna
autor
3. čer 2009

ja jeste nejdu spat 😀 😀 😀 😀 jdeme pit kaficko 😉

koblichzek
3. čer 2009

Tak to jo, ale i tak přeji fajn noc, protože já za chvilku taky pádím. 😉

barunka0208
3. čer 2009

Medu, tak to ho pijeme nastejno 😀 nadálku 😀

Kobli, to já i do práce ted chodím pěšky, co bylo pěkně tak jsme jezdili nna kolech, ale kikča se drží, ale ona to bude asi voda, musím si to nějak odůvodnit 😝 😝 😝

koblichzek
3. čer 2009

Jasně baru 😉

barunka0208
3. čer 2009

tak já se s váma taky loučím.... bylo to prima, budu se snažit chodit častěji.....

zatím pa

dadous
3. čer 2009

baru ale ty jsi hubeňour, na tobě to ani není znat 😅

koblichzek
3. čer 2009

Holky taky prchám. Manža si objednal taxtík, tak pro něj jedu.
Jinak na mě zítra myslete, jdu poprvé do práce 🙂

dadous
3. čer 2009

kobli, tak at tě dětičky moc nezloběj 😉

daja.w
3. čer 2009

Ahojky holky medu tak si pořádně užívej s manža no chudák máma dejte jí radši špuntíky do uší 😀 😀 😀
Kobli tak Ti to jde krásně v práci 🙂
Nějak mám dnes špatný den všechno mě sere a chce se mě bulet a nevím proč ☹ snad to zítra už bude lepší

dadous
3. čer 2009

dajo to budou těhu hormony 😀 i když ja ted takovy stavy taky mívam 😒 no jo ono se to nezda ale je to všechno pro nas strašně naročny a vyčerpavající ☹ myslím 😨

daja.w
3. čer 2009

dado snad máš pravdu že to jsou těhu hormony 😉 😀 nějak to na mě dnes dolehlo bečela jsem ikdyž v jedným seriálu zachránily holku pak když se narodilo mimi už mě asi zteho hrabe ☹ pro mě je asi nejhorší to čekání to fakt nesnáším,ale zvládnu to musím 😉

dadous
3. čer 2009

dajo zvladneš, neboj, všichni to zvladnem 😉 ja, nebejt koníka, tak už jsem davno u chocholouška 😀

daja.w
3. čer 2009

to zvládnem 😉 a koník mě teda taky hodně pomáhá jinak bych se tam u toho chocholouška stebou sešla 😀

dadous
3. čer 2009

a taky by šlehlo dadouše 😀 ze mě 😀 ono pro ty naše chlapi to taky není jednoduchy 😒 ale my jsme na tom huř 😀 😀 😀

daja.w
3. čer 2009

to není 😒 Petr ted nemá nějak čas moc o tym přemýšlet je ted v práci no před chvilkou dojel úplně zhuntovaný najedl se a usnul v křesle 😠 😀

dadous
3. čer 2009

jee chuďera 😨

daja.w
3. čer 2009

no aj mu to docela závidím teda že jako usnul usne kdekoliv a jakoliv já nee jen ve své poloze na břichu 😠 😀

dadous
3. čer 2009

no dajo tak si to ještě užij, pže v těhu se moc teda nevyspíš 😀

daja.w
3. čer 2009

no to jsu zvědavá jak já budu spát 😠 😀

dadous
3. čer 2009

budeš muset strčit pupík mezi madrace 😀

daja.w
3. čer 2009

jo to by byl nádhernej pohled 😀

dadous
3. čer 2009

noo uplně to vidím 😀

daja.w
3. čer 2009

to jo prča 😀 já ted byla umýt ledničku 😠 nějak se mě nechtěla rozmrazit 😀

dadous
3. čer 2009

noo ja bych chtěla tu lednici co se sama odmrazuje 😀 protože už tam mam zas kusy ledu 😀

daja.w
3. čer 2009

to jo já taky máme starou krávu a na novou prozatím není no a ještě by se mohla sama umýt 😀 😀