IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
3. čer 2009

tak lednici ja umyvam tak pruběžně, když je vysoky datum, tak se dobře meje 😀 páč tam skoro nic není 😀

daja.w
3. čer 2009

jojo vl ednici když je jen zima to i u nás 😀 😀

dadous
3. čer 2009

jo když je krize tak je krize 😎

daja.w
3. čer 2009

dado a co děláš za práci jestli se můžu zeptat

dadous
3. čer 2009

šiju stany 😀 😀 😀 ale takovy ty velky do kempu, většinou je tady maj holandani 😅

daja.w
3. čer 2009

tak teda já a šicí stroj my nejdem dohromady to radši všechno zašiju v rukách 😀 😀 ááá manža se probudil 😀

dadous
3. čer 2009

😀 😀 a co, chce se pomazlit? 😀

daja.w
3. čer 2009

nee 😠 zas sedí u svého PC 😀 dnes asi sním nic nebude ☹

dadous
3. čer 2009

😀 😀 to je hezky že mate stejnyho koníčka 😀 😀 to u nas musí vždycky jeden jít k tv 😀

daja.w
3. čer 2009

no každý má svůj rožek 😀 ,ale neteř ho naučila jakousi hru gladiatus a pořád hraje 😠 ,ale kdo si hraje nezlobí 😀

daja.w
3. čer 2009

no kdyby jsme měli jen jeden PC tak to by jsme se asi často o něj prali 😀 😀 😀 hlavně večer 😀

dadous
3. čer 2009

jo dadouš hraje hodně ty strategicky hry 😕 pro mě je to španělska vesnice 😀 😀 ja si dam tak maximalně karty 😀

dadous
3. čer 2009

ty jo ja zas hulím 😝 nervíky začínaj pracovat 😀

daja.w
3. čer 2009

já tomu taky nerozumím 😠 já maximálně ty střílečky stěma kuličkama takový jednoduchý 😀

daja.w
3. čer 2009

jakto že tě pracují nervíky

dadous
3. čer 2009

jo barevny lentilky taky střílím 😀 😀 no nevim, vždycky na mě skočí nerv 😀 ale za chvily je to zas dobry 😀 jo jsem dnes otřela slzu jak ukazovaly va zpravach to letadlo jak spadlo a ty pozustaly ☹ to musí bejt strašny 😕

daja.w
3. čer 2009

jo já taky bečela ☹ je to hrozný já nevím co bych dělala kdyby tam byl někdo ode mě ☹ stejnak je to divný že spadlo a že až tak podlouhé době ho začli hledat

daja.w
3. čer 2009

jo cígo uklidnuje taky pálím dnes nějak moc 😠

dadous
3. čer 2009

nedonutilo tě mímo přestat? ja si furt říkam že až vložej tak přestanu

daja.w
3. čer 2009

nedonutilo ☹ nějak to nejde ale snažím se to omezit ale dnes nějak nee 😖 sestře když byla těhu tak Dr. řekl že nemá přestávatže by to mohlo i uškodit že ten nikotýn má v sobě a když naráz přestane že to není dobrý pro mimi jen to omezit

dadous
3. čer 2009

jo to mi taky tenkrat dr říkal 😉 pro mimi není dobrej ten stres kterej prožívaš když najednou musíš přestat 😒

daja.w
3. čer 2009

ted je nejhorší moje máma néé že bych ji neměla ráda ale podle ní ted nesmím nic 😠 kouřit,pít kafe nestresovat se 😠 no já bych bez kávy a cíga byla úplně mimo

dadous
3. čer 2009

no jo mamky to prožívaj víc než my 😀 hezky ji všechno odkejvej a zařid se podle sebe 😀

meduna
autor
3. čer 2009

holky zadny nerviky,jen pijte,jezte a kurte,vsak telo si samo rekne co chce 😉 Dajo,nenech se nervovat.

daja.w
3. čer 2009

jo má strach aby to dopadlo dobře neboj kejvu a pořád kejvu 😀 😀

dadous
3. čer 2009

medu to maš tedka doma lidí vid?

meduna
autor
3. čer 2009

ja jen nakouka,Roman keca s mamkou,tak jsem sla juknout co se deje tady na kobyle 😀 😀 ja bych taky neprezila bez vas 😉

dadous
3. čer 2009

medu , kuřte co chcete 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
3. čer 2009

medu čauky neboj piju a moooc jím víc a kouřím snažím mín 😉 😀 😀 a nenervovat se snažím dnes mi bylo divně blbej den ale už je mi líp jak su tu sváma 😉

meduna
autor
3. čer 2009

jo,predstav si,ze me bombarduje z prace,ze zitra musim prijit a to jsem mela napsane volno,tak jsem napsala sms,ze jsem mimo Norimberg 😎