• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahoj kobli :wink: jsem se chvilku položila na gauč a normalně jsem usla :sweat_smile:
4. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni, ty maš dneska zase de :unamused: a to jako stimulku ti nedoporučujou už vubec?? :confused:
4. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo marodím už od začátku stimulky jsu na pracáku i tu dopadla krize tak mě propustily po 5 letech no a tak aby mě nezháněly práci,stejnak tu ted nic není šla jsem hned marodit
4. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dadoušku. Ty se máš, já to taky zkoušela, abych zaspala chmury a nic. Tak tu dřepím na kobyle a piju bílé vínko. Fuj, jsem jak alkoholik, piju totiž sama, manža je v práci.
4. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli to nic ja tdy taky někdy přes tejden popíjím sama :grinning: ale jsem byla od rana nějaka utahana ta to na mě padlo, že jsem lehla a hned usla :sweat_smile: ještě že volal dadouš, jinak bych to tahla až do rana :grinning:
4. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dao odpočívat se musí po náročné práci :wink: Kobli jen si dej i za mě,no tak jak manža přijde dá si stebou :wink: :grinning:
4. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, tak nejsem sama :grinning:
4. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo to nic, my tady naučíme čínanky kvalitu a oni nam tu praci pak vyfouknou,pže jsou hodně levna pracovní síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo to jak ukrajina to je to samý to bylo i unás v práci s ukrajincema děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo ja si malokdy takhle odpo hodím chrupku :sweat_smile: ale i to počasí stojí za starou belu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kobli jen klidně bumbej :grinning:
4. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, počasí je děsný. Tady je dneska normálně zima fouká hnusnej vítr.
4. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle mě na tom našem statě taky sere, není prace pro naše lidi ale čínanu a ukrajincu tady je jak nasr..o :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda stojí za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: kosa jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes: začíná mě to lízt na mozek :confounded:
4. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo na sněžce je -2 tak tady mame taky zimu, normalně cejtím sníh :grinning:
4. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dady, máš recht. Naši lidi seděj doma a jsou na pracáku, ale cizinců je tu hafo. No holt nechtěj tolik peněz jako my. Je to sviňárna.
4. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
za to mužou ty magoři ve vladě :confounded: no co oni maj šlupek dost :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně, jenže jehorší je to, že ať tam bude kdokoli, vždycky bude hrabat jen pod sebe a na ostatní se leda tak vys..... :angry:
4. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak :fearful: proto ani volit nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda půjdu, ale nikoho zásadního.
4. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo oni maj o sebe postaráno a na nás serou já bych je posadila za mašiny at si zkusí jaký to je a za naše platy :angry:
4. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na to z vysoka, každej se vzetka ,když nepujdeš tak se nikdy nic nezmění :stuck_out_tongue_closed_eyes: at je tam kdokoliv tak se stejně nikdy nic nezmění :frowning2: politika mě už nezajíma, to je vo nervy :sweat_smile:
4. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla volit jednou a to když mě bylo 18náct to mě máti donutila a od té doby jsem ani jednou nebyla předevčírem došli volební lístky a tak šup do popelnice
4. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo u nas taky tak :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný, politiku vynecháme, protože to je fakt k vzteku :angry:
Nahoďte lepší téma
4. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyť tam není nikdo normální a nikdy nebude je to banda debilů já politiku nemůžu ani vidět a natož poslouchatjá jsem pak vzteklá a hlavně sprostá :grinning:
4. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja vam, musím říct, že v praci už zaučujou na moji praci jinou kolegynku :sweat_smile: tak mi to přišlo trošku líto :frowning2: vubec nevím nam to dopadne a ty potvory už se mnou vlastně moc nepočítaj :astonished:
4. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč s tebou nepočítají?
4. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslej že pujdu na IVF a hned budu doma :grinning:
4. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo aha, jsem blbá. Ale to je asi docela takový divný, viď? Ale třeba to teda zrovna vyjde. :wink:
4. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přišlo mi to líto :cry:
4. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek