• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
dado ale nebuj já si to pak hodně vynahradím :grinning: děti šupnu manžovi a vyrazím :grinning:
7. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, tak to ma byt :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty budeš mít dvě?
7. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ještě nevím :sweat_smile: ,ale radši počítám ze dvěma :wink:
7. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda počítám s jedním :sweat_smile: a dadouš taky :grinning:
7. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nám nevadí když budou dvě hlavně at jsou zdaví :wink: ikdyž to bude záhul,ale to zvládnem :slight_smile:
7. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvladly to jiny tak to zvladnete taky :slight_smile:
7. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo už se těším :slight_smile: a kdo by se netěšil taky že :wink:
7. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím že Medu šla asi pařit :grinning:
7. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo jí manža nechce pustit na pc :frowning2: a nebo maj hezkou chvilku :grinning:
7. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to by bylo dobry hned dve a jednou ranou :grinning: :grinning: :grinning: jo nemci jsou hovada,dnes jsem klepala na pokoj,jako,ze tam jdu uklidit-hajali hovada vcera i dnes ,tak do 13 hod :angry: :angry: tak jsme cekali jak supi nez se proberou a nabehneme na uklid.No a to co mi dnes otevrelo v trenkach,kerky to melo az na usichn a koukalo tomu neco z nosu,jako paratko nebo co :confused: :confused: si asi delal novou dirku,vlasy az na zada,nausnice taky vsude,tak jsem tam vlezla do toho pokoje a myslela jsem ,ze me trefi slak,jako by tam bomba bouchla :grinning: :grinning: :grinning: on asi vyhuleny,usmevavej jak mesic na hnoji :grinning: :grinning: :grinning: kalhoty ve sprchaci a trenky na lustru :grinning:
7. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj to musel bejt smradek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo hezkou chvilku budu mit za chvilku v pelechu,ale tim jak budu usinat,manza dal do repy tri pivka :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to byl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadouš dal včera 4 kousky a taky se šlo spinkat :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda medu tak to ti nezávidím já bych na to neměla žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi bych jim aj něco řekla no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: anebo kdyby mě takový někdo otevřel tak se leknu a uteču a nebo sebou švihnu o zem :grinning:
7. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak utíkat :rolling_eyes: musíš naběhnout jak gestapačka a srovnat je do latě :grinning:
7. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten muj filosofuje po chlastu :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo asi si zitra vemu holinky a ty kalhoty jak nosili gestapaci ,namaluju si malej knirek pod nos a ukazu jim :grinning:
7. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to se maš :grinning: :grinning: se něco přiučíš :grinning:
7. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bičík medunko ten musíš mít :grinning:
7. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jen se nedej ukaž jim kdo je tam pánem :sunglasses:
7. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejhorsi,ze musis cekat az se vychrapou,jsou nachcany jak dosky,tak to hajaj do 12-13hod a pak muzes teprv jit neco delat,no ale zitra uz tahnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja končím , dadouš se mi vratil, tak zítra jsem tu jak na koni :slight_smile: pa a dobrou :wink:
7. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jo,ted jak prselo tak furt slipal z okna a uz snil o mrakach a desti,jak je to krasne a ze budeme lezet a koukat na hvezdicky :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pa,ja taky koncim,manza jde delat jeste fotky ,kdyz jich nafotil tolik a vsichni cekaj.holky dobrou noc a pekne sny :wink:
7. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado tak dobrou a krásnou noc a holky at Vám to zítra uteče v práci :wink: já budu taky končit ještě mrknu na tv a pak taky půjdu do hajan :slight_smile: Medu a ty to v práci přežij jen jim ukaž :wink:
7. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky přeju hezký den a jak to pročítam ,medu tvoje práce je někdy řehole ..ještě kdyby vám ten hotel aspoň patřil...to by nějak snesly i ty trencle na lustru :confounded: ,já bych se takovýho týpka asi taky bála ,ikdyž by se usmíval...fujtajksl nemám ráda tyhle individua
8. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky berušky,
zdravím po delší době.. Nějak vůbec není čas na net.. Kluci mě zabavují úplně úplně :slight_smile: :slight_smile: ..Co tady nového?? Leni, už jsi byla na KET?? Daji, co testík?? Zdravím Medunku a Dadouska i všechny ostatní!! Zkusím mrknout častěji, ale moc to nevidím.. Nemám skoro čas si zkontrolovat ani maily :wink: ..
Zatím pa pa a opatrujte se!!!
Z. a klučíci
8. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy kdepak čekám a čekám ,asi koncem června jestli se nzase něco nepohnojí,zdravím klučíčky
8. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek