IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
8. čer 2009

Ahoj Leni a Zuzi 🙂 zuzi já už si říkala kde jseš že ses tak dlouho neozvala,ale kluci jsou na prvním místě to je jasný hlavně že jsete v poho 🙂 no já ještě musím čekat do 14ctého na testík tak uvidíme 🙂

lenkacar
8. čer 2009

daji kolikátý den jsi?

daja.w
8. čer 2009

Leni 11 den po ET

zuzana.79
8. čer 2009

Daji, já byla loni na ET 12.5. (3 dení embrijka) a testila jsem už 22.5. 🙂 a byly tam // 😉 .. To vydržíš ještě 5 dní?????????? Leni, držím palce, aby se nic nepo..!!!

daja.w
8. čer 2009

Jo snažím se,ale vydržím 😉 🙂

lenkacar
8. čer 2009

teda dají to vypadá hodně slibně ty volís když se nekoná mrcha...ty jo já bych to nevydržela ..bolí mi břicho na mrchu a má teda dojít zítra ,tak at už se taky něco děje a za 14dní hup a budu zase v ,,jiném stavu,, 😉 😀 😝 ,no aspon na chvíli 😒 😠 😖 😢 🙄

daja.w
8. čer 2009

leni ale pořád mám pocit že mrchu dostanu a testila bych až bych brečela 😅 ,ale zkouším vydržet 😉

daja.w
8. čer 2009

Leni a co teda ty kdy nato jdete nějak už nemám přehled vím jen že jsi měla cystu

lenkacar
8. čer 2009

daji já jdu na to dle té cysty a mrchy datum nemám až podle mrchy která tluče na vrata ...zítra by měla dojít tak uvidíme ...

lenkacar
8. čer 2009

a pak v tom cyklu právě KET ,ale podle sliznice a kdesi cosi se může zase posrati ,takže to beru z rezervou a nijaký velký plány ,je to bez stimulace ..

daja.w
8. čer 2009

Leni tak Ti moooc přeji ať se Ti nic neposere a ať Tě to vyjde držím pěstičky 😉 🙂

lenkacar
8. čer 2009

daji to je ještě daleko 😉 ,já už se z toho hroutit nebudu ,každopádně prdim na kontryhele a podobný stimulátory ,nevedlo to u mě k ničemu ,koketuju s tou myšlenkou ,ale asi na to prdim celkově už ,povede ,povede ,když ne ,tak ne...

daja.w
8. čer 2009

Leni šak uvidíš, já říkám šak to nějak dopadne a když ne tak tak zase jinak,ale nějak to dopadnout všechno musí prostě tomu tak chtěl osud

lenkacar
8. čer 2009

moje řeč ,čím víc za tim jdu ,tím víc se to sere ,ted na to půjdu od lesa 😉 😀 😝

daja.w
8. čer 2009

😀 jo jo,ale pozor na klíštata 😉 😀 Leni a ty marodíš

lenkacar
8. čer 2009

jsem doma vyhozená z pracovního procesu 😉

lenkacar
8. čer 2009

mizim manža jde dom..ani mě nikde jinde nevidí jen u pc tak pa

daja.w
8. čer 2009

leni to jsme dvě bez pracovního procesu já to samý 😉 tak se měj moc krásně pa pa pa

koblichzek
8. čer 2009

Ahoj holky, Daji a citíš se nějak jinak? Víš jak to myslím. Pocity jsou důležité a hodně napoví 😉

daja.w
8. čer 2009

Ahoj Kobli ani moc né je fakt že jsu citlivější žeby hormony 😉 manža říká že mám větší prsa 😀 ,ale pořád pocit že dostanu mrchu ☹

koblichzek
8. čer 2009

Hele, větší prsa, to není špatný, né? 😀 A teoreticky bys ji měla dostat kdy?

daja.w
8. čer 2009

no taky si říkám 😀 no už bych ji měla mít

koblichzek
8. čer 2009

A jaký máš tedy dnes den cyklu?

daja.w
8. čer 2009

11ctý den po ET

koblichzek
8. čer 2009

A to je kolikátý den od začátku minulé mrchy?

kocina7
8. čer 2009

Ahoj holky tak jsem tu i Já řadím se mezi vás. dnes mi doktor oznamil že naše jedina naděje mít mimi je umělé oplodnění. Myslela jsem si blahově že se tomu vyhnem ale bohužel se tak nestalo. dal nam na rozmyšlenou jde hlavně o psichyckou stránku aby jsme byli v poho. Musím se přiznat že o tom nevím vubec nic lékař říkal něco o injekcích práškách atd. je toho spousta a je to běh na dlouhou trat. Proto prosím všechny které mají už nějaké to IVF za sebou co všechno mě vlastně čeka na co se mám připravit a jak se to všechno dá zvladnout. jezdíme do Jihlavy do Sanusu je to tam moc fajn. Předem moc děkuji za jakékoliv informace at se všem daří z pozdravem Janča ☹

daja.w
8. čer 2009

35dní od začátku poslední mrchy

koblichzek
8. čer 2009

Daji to vypadá slibně 😉

Ahoj Jani. Máš pravdu, je to zdlouhavé a psychika je asi (tedy pro mě) to nejhorší, s čím se nemůžu vypořádat. Zní to hrozně, ale injekce a prášky jsou to nejmenší. Můžeš se ptát na co chceš, pokud budu vědět, ráda ti odpovím.

daja.w
8. čer 2009

Ahoj Koci nedělej si z ničeho hlavu já teda mám první IVF a jde to akorát do sebe cpeš prášky a pícháš si injekce první co pak je že čekáš až ti vyrostou vajíčka a jak vyrostou jdeš na odběr vajíček OPU,ty se oplodní a pak transfér ET a pak testíš 😉 vypadá to jednoduše,ale nejhorší je to čekání,ale dá se to zvládnout tak se ničeho nebojte vše bude v poho 🙂

daja.w
8. čer 2009

Kobli snad to bude ok 😉