IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
8. čer 2009

Daji, teď už jen vydržet těch pár nekonečných dní a budeš vědět. Jé, kéž by to vyšlo 😉

daja.w
8. čer 2009

Je fakt že to čekání je děsný ještě 6 dní a budu testit 😉

koblichzek
8. čer 2009

Já bych určitě byla nedočkavá a zkusila to dřív. Znám se. 😀

daja.w
8. čer 2009

No já jsu na tym stejně 😀 a pořád se přemlouvám že nebudu testit dřív no,ale nevím nevím 😅 😀

koblichzek
8. čer 2009

Kouká, Kocina se té tvé odpovědi nějak zalekla. Už se neozvala

daja.w
8. čer 2009

ale vždyť jsem to nenapsala tak drsně 😨

koblichzek
8. čer 2009

Né, ale asi toho na nováčka bylo moc najednou. Já z toho na úplným začátku byla taky paf. Ale nic si z toho nedělej. Napsalas to stručně, jasně a hezky 😉

daja.w
8. čer 2009

je fakt že taky jsem hodně koukala co jsem dostala za léky a ty injekce tak jsem měla strach,ale po asi pátý injekci mě to přešlo a jen že fakt že na vše musíš čekat,ale když bude dobrý výsledek tak to jde co by jsme pro mimi neudělali 😉 pokud mě to nevyjde ted vím, že budu hodně moc zklamaná ale z boje jen tak neuteču a bodu bojovat až do té doby než se to povede zato mě to fakt stojí

koblichzek
8. čer 2009

Máš recht, já si taky po pár injekcích celkem zvykla. Já budu bojovat do té doby, dokud na to budu mít prašule. A těch není zrovna příliš ☹

daja.w
8. čer 2009

jo prašule to je děs taky jich nemáme moc,ale vím že manža to chce snad víc než já že prý bude klidně dělat od rána do večera aby na to byloa aby jsme měli mimi,ale snad už po druhý to nebudem absolvovat no uvidíme po testíku 😉

dadous
8. čer 2009

zdravím 😉 😀 čínanky jsou šeredny 😝 a v praci se povída že se to tady naučej, a nas pak zrušej 😕 takže ja fáákt potřebuju jít na tu mateřskou 😀

koblichzek
8. čer 2009

Dadoušku neboj, půjdeš. Slibila si mi, že to tak bude 😉

daja.w
8. čer 2009

Ahojky Dado 🙂 jé už tam máte ty čínanky 😀 neboj máš to za pár to uteče a budeš maminkovatět 😉

dadous
8. čer 2009

jo jo, to je pravda 😅

koblichzek
8. čer 2009

Hele, oni sami zjistěj, že česká holka je stejně nejlepší 😉

dadous
8. čer 2009

no jo ale tady to važně asi pujde do haje 😒 čínani jsou jako pracovní síla mnohem levnější než my 😠 prostě všechno jde do číny 😀

koblichzek
8. čer 2009

No, to máš pravdu, jenže jsou blbí, my potřebujem prachy, na mimi. Oni ne, ty roděj jak na be¨ěžícím pásu a choděj na samý potraty. 😠

daja.w
8. čer 2009

je to děs čučím na zprávy a zas našli mrtvý novorozeně v igelitce někde v Brně ☹ je mi ztoho zle 😝

koblichzek
8. čer 2009

Daji, takový ženský bych tala jeden nehet po druhým, pak bych ji mlátila a mlátila, až by zhebla. Proč to nedá teda do Baby boxu, nebo ho prostě nepoloží třeba v nemocnici 😠 😠 😠 😠

dadous
8. čer 2009

takovy žensky taky nechapu, stejně roděj jen kvuli porodnymu 😠

koblichzek
8. čer 2009

Nejhorší je, že ho ale dostanou, i když to dítě pak nevychovávají.

daja.w
8. čer 2009

Kobli úplně stebou souhlasím,to bych nikomu neodpustila udělala bych to samý co udělala miminu,ale stejnak to nepochopím je to hnus co dokážou udělat 😝 to asi je fakt problém kdekoliv to mimčo dát bud do špitálu ,k policajtům a nebo jsou ty Baby boxy a nebo kdekoliv kde jsou lidi 😠

dadous
8. čer 2009

to je ta logika našich politiku, kdyby radši přidaly na mateřsky a to porodny daly jen symbolicky 🙄 tohlr mi fakt mozek nebere

daja.w
8. čer 2009

no to by neměly dávat tak pokud to mimčo nechceš nebueš mít nic 😠

koblichzek
8. čer 2009

Ale to je přesně tak, ty co mimi nechtěj se jen otřou o chlapský slipi a jsou v tom. A my, slušný holky nic. Holky já myslela, že ve špitále zešílím, když tam se mnou bylo několik mladých holek na potrat. Ta jedna už byla v 11 týdnu. Chápete to? Vždyť to mimi už má ručičky, nožičky, prstíky.

daja.w
8. čer 2009

a stejnak to porodný tě nějak nevytrhne to je jen taková záplata je potřeba jak říká Dada že by měli radši přidat na mateřký

daja.w
8. čer 2009

to je fakt co chcou mít mimi tak ho nemaj a ti co nee tak rodí jak na běžícím pase

daja.w
8. čer 2009

Kobli to nechápu,ale je to to že neví co je to za dar mít mimi,my po tom toužíme moc a jim je to asi jedno když jsou schopný to dát pryč 😠

koblichzek
8. čer 2009

S dadouškem taky souhlasím. I mi příjde nesmysl, že se máš předem rozhodnout, jak dlouho budeš na mateřský. Copak můžes dopředu vědět, jestli třeba nebude mimi nemocné a bude potřeba s ním zůstat doma třeba ne 3, ale 4 roky. Jenže pak ti nedaj ani korunu. Síla.

daja.w
8. čer 2009

Holky tak já se prozatím s Váma loučím jedem na véču 🙂 pak tu zas juknu tak zatím pa pa pa