• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Medu, na to aby to byla MS je brzo!! Bude to podrážděný z toho zákroku.. Typuji mikozu.. Po tom operačním zákroku!! Já to mám vždycky, když do mě někdo hrábne rukavicema! Hlavně nešil!
22. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kup si něco na zavádění, Gynopevaril, nebo tak něco a tak za dva dny to začni léčit.. A ještě zavolej do Institutu, ať Ti mojí domněnku potvrdí, ju??
22. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jeste pujdu jednou na wc a juknu,pak brnknu
22. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě.. Myslím, že je to fakt nějaká kvasinka!! Ale zavolej tam, ať máme všichni klid na duši!!
22. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu a zavádíš si ultrogestan nebo nějaký gel? já to mám pořád,to je z toho mýho gelu.Hlavně nešil,určo zvolej do caru
22. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
volala jsem a sestra rikala,ze to muze byt z tech leku co uzivam ale,ze mam zavolat jeste jednou kolem 3.Ze to rekne doktorce a ta bude na drate.Katy,ja mam 3tablety estrofemu denne,pak injekcne agolutin,pak jeste do pupku neco na redeni krve,jo a jeste acidum a zita si mam pichnout jeste jednu injekci decapeptylu do bricha
22. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tolik zradylka "momotvotvo"dostavaj,to by bylo aby se jim u me nelibylo!!!!
22. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že jo Medu!! Určo se jim u Tebe líbí!! Nepíchali Ti nějaký antobiotika před zákrokem?? Já to po antíkách mám vždycky.. A ještě furt to máš??
22. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo zavadela jsem pred OPU tri takove obr tablety a jeste jsem jedla 5 dni antibiotika,to vse pred opu.Jak jsem tady mela ty zavadeci tablety,vypadaj jako vajicka,tak se tady zastavila znama a malem mi to snedla,uz to rozbalovala jako,ze si vezme zvejku :astonished: :astonished: :astonished: Tak Roman vyskocil jak pes pro aport a vyrval ji to,ze to neni zvejka :grinning: :grinning: No treba by se ji vycistila huba
22. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to budou ty antíky.. Já to tehdy zaváděla taky!! Myslím, že je to reakce organismu!! Ještě máš ten výtok?
22. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu ocumovat papir na hajzlik :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak podam info
22. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
trochu jo.Budu vyckavat a nebudu se pozorovat,stejne to neovlivnim.Nejradeji bych sedla na kolo a jezdila a cumakovala,to me vzdy uklidni ale bohuzel nemuzu,rikala doktorka.Tak blizu salko,to mi taky dela dobre :grinning: :grinning: :grinning: Roman kupoval v cechach 5 plechovek,minule 3 a ja je vyblizala,tak dnes uz mi rikal,prosim nech mi alespon 1 :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase na chvilku tady za váma :slight_smile: přeci jenom z práce nemůžu...,ale až budu doma jako vy tak budu pořád na příjmu....

jsem s váma 14 dní a začíná to být návykové :slight_smile:

No vidíte holky a já nevěděla, že děti se rodi po svatbě:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak třeba se nám to blíží.... :grinning:

Medu, zatím mi nic pořádnýho neřekli, ted jsem do caru volala, mám zavolat hned jak to dostanu,,, a to má být příští středu....takže už pozoruji děložní hlen, já to podle toho poznám, kdy to příjde....

To jak to dlouho nešlo tak jsem zjištovala vše a tohle jsem tam našla... tak bílkový, tažný, krémový... :slight_smile: :slight_smile: no jsem vědec... kdyby ten můj doma věděl co má za blázna....blbý je to, že hlen se mi sice mění,
ale vajíčko nepraská :frowning2: :frowning2:

a taky jsem tam vyčetla , že tvarohovitej, "tak trochu" může být i známka těhotenství, protože čípek se uzavírá, aby tam nevlezla navíc spermijka...když uz je tam jiná :slight_smile:

mimoňáček je výraz přítele a ted už i můj....
22. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baru a kde pracujes?
22. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi merim taky teplotu(asi 300krat za den) :grinning: :grinning: :grinning: ted 37,4
22. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super, že je takhle pěkná!!! :wink: :grinning: :grinning: (ta teplota :grinning: )
22. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem úřednice na městském úřadě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak jsem tu , další zavislačka :grinning: jsem vas dočetla a medu opět nezklamala :grinning: :grinning: co slovo to perla :grinning:
barunko co to maš s pasem? :confused:
22. dub 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cau zavislacko :grinning: tak jak bylo v rachote?
22. dub 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi sly ruce pěkně do zadu :grinning: :grinning: a co ty? pořad tvaroh nebo už je to OK :grinning:
22. dub 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, co je s tím koněm? Se chci někomu podívat do alba, na hlavní straně a všude jsou červeny křížky v ramečku :confused: mate to taky? :sweat_smile:
22. dub 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo furt je to tvaroh :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsem to zkousela a me to jde.jeste,ze nemas bile mysky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale jen ty cervene krizk :grinning: :grinning: :grinning: y
22. dub 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja už tam ty křížky taky nemam :dizzy_face: ale fakt tam byly, ja nejsem blazen :grinning: :grinning: proto jsem se ptala i barči, pže tam taky měla křížek :fearful: . Hele kamoška ma tvaroch pokaždy když bere antibiotika :wink:
22. dub 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo proto ses ptala,co ma barca s tim pasem,a ja tady ocumuju Barci pas a nic jsem nenasla,tak uz jsem si zacinala myslet,ze mi tvarohovati i mozek :grinning:
22. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nic to bude dobry :stuck_out_tongue_closed_eyes: zejtra mi milaček odjíždí, tak zas budu cely víkend sedět u koně :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kam jede?jeste,ze nebudes sedet na koni :grinning: :grinning: Tvaroznim furt,je to asi nechutny,ze to pisu ale vzdyt si tady radime,moje tvarozneni neni bile ale takove okrove jakoby a teplota zase 37,3(dole)
22. dub 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ta Baru je kde,snad nema dnes uredni hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
22. dub 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně neplaš, volala si doktorce?. ja tě uplně vidím jak měříš každou hodinu :grinning: to nic taky bych se hlídala. :sweat_smile: Dadouš zas jede za prací, do pondělka :dizzy_face:
22. dub 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo sestre ale doktorka zrovna ordinovala,tak brnknu zitra,kdyz budu stale tvarozit.Budes smutna,ze je dada pryc?Ale sama nebudes mas doma Lukase
22. dub 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek