IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

zuzana.79
22. dub 2009

Medu, na to aby to byla MS je brzo!! Bude to podrážděný z toho zákroku.. Typuji mikozu.. Po tom operačním zákroku!! Já to mám vždycky, když do mě někdo hrábne rukavicema! Hlavně nešil!

zuzana.79
22. dub 2009

Kup si něco na zavádění, Gynopevaril, nebo tak něco a tak za dva dny to začni léčit.. A ještě zavolej do Institutu, ať Ti mojí domněnku potvrdí, ju??

meduna
autor
22. dub 2009

jo jeste pujdu jednou na wc a juknu,pak brnknu

zuzana.79
22. dub 2009

Určitě.. Myslím, že je to fakt nějaká kvasinka!! Ale zavolej tam, ať máme všichni klid na duši!!

katy81
22. dub 2009

Medu a zavádíš si ultrogestan nebo nějaký gel? já to mám pořád,to je z toho mýho gelu.Hlavně nešil,určo zvolej do caru

meduna
autor
22. dub 2009

volala jsem a sestra rikala,ze to muze byt z tech leku co uzivam ale,ze mam zavolat jeste jednou kolem 3.Ze to rekne doktorce a ta bude na drate.Katy,ja mam 3tablety estrofemu denne,pak injekcne agolutin,pak jeste do pupku neco na redeni krve,jo a jeste acidum a zita si mam pichnout jeste jednu injekci decapeptylu do bricha

meduna
autor
22. dub 2009

tolik zradylka "momotvotvo"dostavaj,to by bylo aby se jim u me nelibylo!!!!

zuzana.79
22. dub 2009

To víš, že jo Medu!! Určo se jim u Tebe líbí!! Nepíchali Ti nějaký antobiotika před zákrokem?? Já to po antíkách mám vždycky.. A ještě furt to máš??

meduna
autor
22. dub 2009

jo zavadela jsem pred OPU tri takove obr tablety a jeste jsem jedla 5 dni antibiotika,to vse pred opu.Jak jsem tady mela ty zavadeci tablety,vypadaj jako vajicka,tak se tady zastavila znama a malem mi to snedla,uz to rozbalovala jako,ze si vezme zvejku 😲 😲 😲 Tak Roman vyskocil jak pes pro aport a vyrval ji to,ze to neni zvejka 😀 😀 No treba by se ji vycistila huba

zuzana.79
22. dub 2009

No, tak to budou ty antíky.. Já to tehdy zaváděla taky!! Myslím, že je to reakce organismu!! Ještě máš ten výtok?

meduna
autor
22. dub 2009

jdu ocumovat papir na hajzlik 😝 a pak podam info

meduna
autor
22. dub 2009

trochu jo.Budu vyckavat a nebudu se pozorovat,stejne to neovlivnim.Nejradeji bych sedla na kolo a jezdila a cumakovala,to me vzdy uklidni ale bohuzel nemuzu,rikala doktorka.Tak blizu salko,to mi taky dela dobre 😀 😀 😀 Roman kupoval v cechach 5 plechovek,minule 3 a ja je vyblizala,tak dnes uz mi rikal,prosim nech mi alespon 1 😀 😀 😀

barunka0208
22. dub 2009

Tak jsem zase na chvilku tady za váma 🙂 přeci jenom z práce nemůžu...,ale až budu doma jako vy tak budu pořád na příjmu....

jsem s váma 14 dní a začíná to být návykové 🙂

No vidíte holky a já nevěděla, že děti se rodi po svatbě😀 😀 😀 😀 😀 , tak třeba se nám to blíží.... 😀

Medu, zatím mi nic pořádnýho neřekli, ted jsem do caru volala, mám zavolat hned jak to dostanu,,, a to má být příští středu....takže už pozoruji děložní hlen, já to podle toho poznám, kdy to příjde....

To jak to dlouho nešlo tak jsem zjištovala vše a tohle jsem tam našla... tak bílkový, tažný, krémový... 🙂 🙂 no jsem vědec... kdyby ten můj doma věděl co má za blázna....blbý je to, že hlen se mi sice mění,
ale vajíčko nepraská ☹ ☹

a taky jsem tam vyčetla , že tvarohovitej, "tak trochu" může být i známka těhotenství, protože čípek se uzavírá, aby tam nevlezla navíc spermijka...když uz je tam jiná 🙂

mimoňáček je výraz přítele a ted už i můj....

meduna
autor
22. dub 2009

Baru a kde pracujes?

meduna
autor
22. dub 2009

Zuzi merim taky teplotu(asi 300krat za den) 😀 😀 😀 ted 37,4

zuzana.79
22. dub 2009

To je super, že je takhle pěkná!!! 😉 😀 😀 (ta teplota 😀 )

barunka0208
22. dub 2009

jsem úřednice na městském úřadě 🙂 🙂 🙂

dadous
22. dub 2009

Ahojda, tak jsem tu , další zavislačka 😀 jsem vas dočetla a medu opět nezklamala 😀 😀 co slovo to perla 😀
barunko co to maš s pasem? 😕

meduna
autor
22. dub 2009

cau zavislacko 😀 tak jak bylo v rachote?

dadous
22. dub 2009

dneska mi sly ruce pěkně do zadu 😀 😀 a co ty? pořad tvaroh nebo už je to OK 😀

dadous
22. dub 2009

ty jo, co je s tím koněm? Se chci někomu podívat do alba, na hlavní straně a všude jsou červeny křížky v ramečku 😕 mate to taky? 😅

meduna
autor
22. dub 2009

jo furt je to tvaroh 😝 ted jsem to zkousela a me to jde.jeste,ze nemas bile mysky 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
22. dub 2009

ale jen ty cervene krizk 😀 😀 😀 y

dadous
22. dub 2009

no ja už tam ty křížky taky nemam 😵 ale fakt tam byly, ja nejsem blazen 😀 😀 proto jsem se ptala i barči, pže tam taky měla křížek 😨 . Hele kamoška ma tvaroch pokaždy když bere antibiotika 😉

meduna
autor
22. dub 2009

jo proto ses ptala,co ma barca s tim pasem,a ja tady ocumuju Barci pas a nic jsem nenasla,tak uz jsem si zacinala myslet,ze mi tvarohovati i mozek 😀

dadous
22. dub 2009

to nic to bude dobry 😝 zejtra mi milaček odjíždí, tak zas budu cely víkend sedět u koně 😀 😀

meduna
autor
22. dub 2009

a kam jede?jeste,ze nebudes sedet na koni 😀 😀 Tvaroznim furt,je to asi nechutny,ze to pisu ale vzdyt si tady radime,moje tvarozneni neni bile ale takove okrove jakoby a teplota zase 37,3(dole)

meduna
autor
22. dub 2009

a ta Baru je kde,snad nema dnes uredni hodiny 😝 😠

dadous
22. dub 2009

hlavně neplaš, volala si doktorce?. ja tě uplně vidím jak měříš každou hodinu 😀 to nic taky bych se hlídala. 😅 Dadouš zas jede za prací, do pondělka 😵

meduna
autor
22. dub 2009

jo sestre ale doktorka zrovna ordinovala,tak brnknu zitra,kdyz budu stale tvarozit.Budes smutna,ze je dada pryc?Ale sama nebudes mas doma Lukase