• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
ale treba do prdele nebudes mit,zalezi co dostanes,tak muzes chodit na stredisko po praci treba
8. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš na středisku mi dlužej ještě tetanovku :fearful: :confused:
8. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda su rádá že mě manža píchá já bych to nezvládla a pokud by mi to nepíchal on tak asi bych šla ke svýmu doktorovy nebo řekla někomu známýmu :grinning:
autor
tak ti to tam napichaj i s ni :grinning: :grinning:
no jo když tady nechci vytrubovat že to mam injekce na uměly :grinning: :grinning: no tak se necham opíchat v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jako upozornuju vas, že ja sama se nepichnu :confused: :fearful: :confused:
8. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo nebo tak,nic to neni,fakt :wink: hele proc na nekterych tematech je ten zamek,jako ze to nekdo uzamknul,ale jsou tam treba jen 2 prispevky
8. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale pichnes,ja jsem si myslela,ze se taky nikdy nepichnu a jak jsem pichala panecku,kdyz vis proc to delas,najednou to jde
8. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne medu tohle ja fakt ne :confused: no zamknou to třeba proto že už tu podobny temata jsou :wink:
8. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda musela si píchnout jen jednou sama naštěstí manža byl včerejší :grinning: no ,ale měla jsem co dělat a nakonec jsem to zvládla ale víckrát už sama nechci :angry:
8. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jednorazovky jsou v poho,uz to je namichany ale ja se bala tech obyc jehel,volala jsem sestrence jak magor a furt se ji ptala jak to mam udelat,ja blba jsem se bala abych se nezabila :grinning: :grinning: tak jsem se ptala a musim odstriknout trosku?tak mi rikala at neplasim,ze to nemam do zil ale do prdele :grinning: pak jsem se zase bala aby mi Roman nenarazil tou jehlou v prdeli na kost :confused: no nestalo se,je tam dost materialu :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se z tebe pos..u :grinning: :grinning: :grinning: ja mam dost matroše na zadku i na břiše :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo do prdele je to děs já jí mám rozpíchanou už :angry: :grinning:
autor
holky nejdorsi pro me bylo,kdyz jsem znamejm hlidala kocoura a musela jsem mu tri tydny pichat inzulin :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to jsem mela nervy jak svina,skrabal,kvicel,kousal,Roman ho drzel a ja pichala.Po trech tydnech jsem byla s nervama v prdelöi a byla stastna,ze se uz vratili z dovci a odtahnou ho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kocourovy píchat inzulín to slyším poprvé :fearful: no já bych se bála,ale zvládla jsi to :wink:
8. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo kolik už jich tam maš?
8. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ti verim Daji,ja mela po tom agolitinu boule jak svina na prdeli,uz jsem nerozeznala co je celulitida :grinning:
8. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no on mel cukrovku ale pak hned chcipnul :confused:
8. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: vy mi davate :confused:
8. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já z vás umřu .. :grinning: :grinning: :grinning: medu tys píchala kocoura? :grinning: žes mu nevypíchla oko čéče
8. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu kdoví kam si ho píchala když chcípnul :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dado od transféru jednu denně agolutin a plus 3krát pregnyl takže 14 injekcí do prdele :grinning: a ještě mě to čeká :confounded:
jo on chcípnul :confused: no tak to měl blbý teda ,holky my jeli v pátek na chajdu a auto přřed náma srazilo kočku ,málem jsem hodila šavli
no dík :sweat_smile: :confounded: :angry:
8. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na co že máš ten agolutin? tiom mě vyvolávali akorát ms..
8. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cau Leni.
no chcipnul,snad ne protoze jsem ho pichala :confused:
8. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčičky už začínaj od nové paničky chodit maily ,že jim pes ochcává sedačku :zipper_mouth:
autor
to podporuje zlute telisko
medu ,ale já ti věřim ,že ses to už naučila
8. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi na truc,ze neni u tebe :grinning:
8. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek