IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
8. čer 2009

ale treba do prdele nebudes mit,zalezi co dostanes,tak muzes chodit na stredisko po praci treba

dadous
8. čer 2009

ježiš na středisku mi dlužej ještě tetanovku 😨 😕

daja.w
8. čer 2009

já teda su rádá že mě manža píchá já bych to nezvládla a pokud by mi to nepíchal on tak asi bych šla ke svýmu doktorovy nebo řekla někomu známýmu 😀

meduna
autor
8. čer 2009

tak ti to tam napichaj i s ni 😀 😀

dadous
8. čer 2009

no jo když tady nechci vytrubovat že to mam injekce na uměly 😀 😀 no tak se necham opíchat v praci 😝

dadous
8. čer 2009

a jako upozornuju vas, že ja sama se nepichnu 😕 😨 😕

meduna
autor
8. čer 2009

jo nebo tak,nic to neni,fakt 😉 hele proc na nekterych tematech je ten zamek,jako ze to nekdo uzamknul,ale jsou tam treba jen 2 prispevky

meduna
autor
8. čer 2009

ale pichnes,ja jsem si myslela,ze se taky nikdy nepichnu a jak jsem pichala panecku,kdyz vis proc to delas,najednou to jde

dadous
8. čer 2009

ne medu tohle ja fakt ne 😕 no zamknou to třeba proto že už tu podobny temata jsou 😉

daja.w
8. čer 2009

já teda musela si píchnout jen jednou sama naštěstí manža byl včerejší 😀 no ,ale měla jsem co dělat a nakonec jsem to zvládla ale víckrát už sama nechci 😠

meduna
autor
8. čer 2009

ty jednorazovky jsou v poho,uz to je namichany ale ja se bala tech obyc jehel,volala jsem sestrence jak magor a furt se ji ptala jak to mam udelat,ja blba jsem se bala abych se nezabila 😀 😀 tak jsem se ptala a musim odstriknout trosku?tak mi rikala at neplasim,ze to nemam do zil ale do prdele 😀 pak jsem se zase bala aby mi Roman nenarazil tou jehlou v prdeli na kost 😕 no nestalo se,je tam dost materialu 😀 😀 😀

dadous
8. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 se z tebe pos..u 😀 😀 😀 ja mam dost matroše na zadku i na břiše 😅

daja.w
8. čer 2009

jo do prdele je to děs já jí mám rozpíchanou už 😠 😀

meduna
autor
8. čer 2009

holky nejdorsi pro me bylo,kdyz jsem znamejm hlidala kocoura a musela jsem mu tri tydny pichat inzulin 😲 😲 😲 😲 to jsem mela nervy jak svina,skrabal,kvicel,kousal,Roman ho drzel a ja pichala.Po trech tydnech jsem byla s nervama v prdelöi a byla stastna,ze se uz vratili z dovci a odtahnou ho 😝

daja.w
8. čer 2009

kocourovy píchat inzulín to slyším poprvé 😨 no já bych se bála,ale zvládla jsi to 😉

dadous
8. čer 2009

dajo kolik už jich tam maš?

meduna
autor
8. čer 2009

to ti verim Daji,ja mela po tom agolitinu boule jak svina na prdeli,uz jsem nerozeznala co je celulitida 😀

meduna
autor
8. čer 2009

no on mel cukrovku ale pak hned chcipnul 😕

dadous
8. čer 2009

😕 😕 vy mi davate 😕

lenkacar
8. čer 2009

holky já z vás umřu .. 😀 😀 😀 medu tys píchala kocoura? 😀 žes mu nevypíchla oko čéče

dadous
8. čer 2009

medu kdoví kam si ho píchala když chcípnul 😀 😀

daja.w
8. čer 2009

dado od transféru jednu denně agolutin a plus 3krát pregnyl takže 14 injekcí do prdele 😀 a ještě mě to čeká 😖

lenkacar
8. čer 2009

jo on chcípnul 😕 no tak to měl blbý teda ,holky my jeli v pátek na chajdu a auto přřed náma srazilo kočku ,málem jsem hodila šavli

dadous
8. čer 2009

no dík 😅 😖 😠

lenkacar
8. čer 2009

a na co že máš ten agolutin? tiom mě vyvolávali akorát ms..

meduna
autor
8. čer 2009

cau Leni.
no chcipnul,snad ne protoze jsem ho pichala 😕

lenkacar
8. čer 2009

holčičky už začínaj od nové paničky chodit maily ,že jim pes ochcává sedačku 🤐

meduna
autor
8. čer 2009

to podporuje zlute telisko

lenkacar
8. čer 2009

medu ,ale já ti věřim ,že ses to už naučila

meduna
autor
8. čer 2009

asi na truc,ze neni u tebe 😀