IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
9. čer 2009

dadousku v mladi jsem i prikrmovala a rada 😀

dadous
9. čer 2009

😀 😀 ja tež, ale ted bych to už nezvladla 😝 fuj když si vzpomenu že jsme za svobodna chodily na tah a rano rovnou do prace 😝

koblichzek
9. čer 2009

Medu, se ti nedivím, když se vezmu, co si občas psala, muselo to tam být dost děsný. 😖

dadous
9. čer 2009

medu a vyplatí se tam aspon marodit, nebo je to stejna bída jako tady?

meduna
autor
9. čer 2009

ted jsem se tam pohadala a ja nenavidim spory,neumim to resit,mam pocit,ze umru kdyz nastane nejaka takova situace.Ale sefka nam napsala malo hodin a ja s Pavlou jsme rekly,ze nepodepiseme a jeden den pred tim,jsem tam mela napsano 6 hodin a u toho muj podpis a predstav si,ze ona to zabelila,tam kde byl muj podpis a napsala nam 4 hodiny,jenze nemas nikde odvolani.Ja prisla ten muj podpis jsem zaskrtala,ta az se vrati z dovolene,ta me zabije

meduna
autor
9. čer 2009

vis,ze ja ti ani nevim jak to tady je,az se vrati Roman zeptam se ho.jenze tady lidi nemarodej,radsi zerou antidepresiva ale do prace chodej.Tady jsou hrozny vztahy v praci.Zadne kamaradi nic

dadous
9. čer 2009

tak to je na budku ☹

daja.w
9. čer 2009

tak to je mazec medu to bych teda tam dělat nemohla bych se zhroutila z takovou 😖 a dělat ještě kde je blbý kolektiv no děs ☹ se ti ani nedivím že tam nechceš být

koblichzek
9. čer 2009

No medu, to ti zrovna na psychice moc nepřidá. A ty potřebuješ bejt na září v pohodě. Tak to tam radši zabal

meduna
autor
9. čer 2009

ale tady proste nenajdes dobry kolektiv,Roman mi rikal,ze to poznalo hned jak prisel,lidi jsou tady fakt pokrouceny na charakteru.Potopej se navzajem ,jen aby jim zustalo misto.

dadous
9. čer 2009

no a ty tam nemužeš skončit a jít zatím na pracak?

meduna
autor
9. čer 2009

kobli,nepotrebujete skolnici do skoly? 😀 jako ja bych fakt sla treba do skoly uklizet,udelat si svoje a mit klid,pak jit s cistou hlavou domu

koblichzek
9. čer 2009

Medu přijeď, ono se tu něco najde 😉

meduna
autor
9. čer 2009

neee,tady nesmis sama dat vypoved,to je tvoje smrt.A zamestnavatele taky neradi davaji,asi maji taky nejaky postih za to,proto rikam,ze tady lidi zerou antidepresiva a chodej makat.Tady je tolik psychousu a maj naslehano

meduna
autor
9. čer 2009

no Ostrov,tam to Roman chce prozkoumat moc se mu tam libi,on by urco neco nasel,skoly ma

daja.w
9. čer 2009

němčouři byly vždycky debilové ale netušila jsem že až tak

dadous
9. čer 2009

medu ja to moc nechapu, proč tam jste? vždyt Roman taky nemuže sehnat praci a ty se jen zbytečně nervuješ.

meduna
autor
9. čer 2009

taky kupujete tak prakticke hadry jako ja?kdyz ted zehlim,tak bych se nakopla,sama kapsa vsude,to je radost to zehlit 😀 😀 😀

koblichzek
9. čer 2009

Souhlasím s dadouškem. Vyprdněte se na to. Tohle asi nemáte zapotřebí.
Medu tak kterým vlakem, autobusem, autem přijedete? 😉 😀

meduna
autor
9. čer 2009

no on je uz nakouslej taky,to vis trvalo mu to,ma tady rodinu.Ale rikal,ze tam kde najdem praci,tam budeme,tak doufam,ze to nebude v rusku treba 😀 😀 😀

daja.w
9. čer 2009

Kobli já to vidím tak že dožehlí a nasedne,ale teda nevím na co ještě si vynechala koště 😀

koblichzek
9. čer 2009

Medu, kupuju stejně blbý hadry. A nejradši mám své volánkové sukně 😀

meduna
autor
9. čer 2009

jo kobli autem,to jsem vam nepsala?tak mi setrime,setrime,pak nam dala moje mamka neco,tata,romana rodice a my si slavnostne koupili autko,stali jsme za oknem,slzy v ocicha hned jsme mu dali jmeno-Hugo 😀 no a Roman jel s Hugem do Cech a tam se vysral,tak hned do Huga narval 20 000KC+prepis a bratranek mu to opravoval a rekl mu,ze nas pekne napalili 😀 😀 😀 😀 no my mame stestiho,chcete nekdo kousek 😀 😀 😀 😀 ale ted je hugo uz ok,rikal,ze jinak to byl dobry kup a ze s nim hodne pojezdime-uf

meduna
autor
9. čer 2009

my setrime-jezis sorry

dadous
9. čer 2009

se na mě nezlob medunko, ale k čemu mu je rodina když to tam je s prací tak na hovno, dobře, ja vím že tam ma děti ale ty muže jezdit navštěvovat i z čech a rodiče? snad musí pochopit že synek ma svoji rodinku, ktera se brzo rozroste, a nemuže se na ně pořad ohlížet 😒 jsem to napsala blbě ale snad to pochopíš jak to myslím 😕 dyk jsme obě blondyny 😀

koblichzek
9. čer 2009

Medu, fakt klika. Tak jak radí daja, zkus to koště a Huga vemte do batohu 😀

daja.w
9. čer 2009

to je teda štěstí 😠 ,ale hlavně že se mu nic nestalo a že Hogo je zas celej 😀

meduna
autor
9. čer 2009

jo koste mam,tak ho prubnu 😀 😀 😀 roman dostane malej smetacek 😀
Ja vim Dadousku,ja to taky tak myslim jako ty.No budu na nem pracovat 😀 😀 😀 to vis,vse musi byt do detailu promyslene,nemuzeme se jak tak zabalit a jet s Hugem do Cech,musime mit vse vyrizene,praci,bydleni.Roman se na rodice v tomhle neohlizi,ma svuj zivot.to vis ale oni jsou ve smrti ,neco cujou

daja.w
9. čer 2009

Medu jsme moderní vem vysavač a je rychlejší 😀 rodiče vždy vytuší že se něco děje 😠ale nevím jak to dělaj 😅

meduna
autor
9. čer 2009

brzy to zacnes zjistovat daji 😉