IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
9. čer 2009

díky 🙂 snad joo !!! Dájo, měj se prima.... ráno mažu do práce tak musím jít hajinkat..... dobrou noc, moc děkuji za podporu a zase brzo papa .....

daja.w
9. čer 2009

Tak přeji dobrou krásnou nocinku a at Tě to v práci uteče pa pa pa 🙂

daja.w
9. čer 2009

no já teda taky končím Medu tak vidím že manža potřebuje na hodně dlouho to určo je sex 😀 a Dada určo usnula u telky 😀 já jdu taky hajat tak se mějte moooc krásně pa pa pa a krásnou dobrou nocinku přeji všem 🙂

meduna
autor
9. čer 2009

neee dajo sex to nebyl 😀 😀 😀 delal jeste nejake fotky,Dadous urcite zaklapla u telky,zdlabla plnej talirek a uz si kouka do hlavy 😀 😀 😀 😀 tak dobrou holky moje 😉 😉

blazenkaa
9. čer 2009

Ahojky,už dlouho jsem hledala nějakou diskuzi ohledně IVF a našla jsem právě tyto stránky ,kde si neustále o něčem radíte a o to jsem Vás chtěla právě požádat, ale i se alespoň někomu svěřit s mím trápením.Byla jsem na 6 IUI ale bohužel se to nepodařilo ,potom jsem samovolně přišla do jiného stavu ,ale ve 13+5tt jsem spontálně potratila a 😢 už to jsou 2 roky a stále se nedaří.Konečně jsem se dočkala 1 IVF ale oplodnilo se mi jenom jedno vajíčko z 8 tak jsem se chtěla optat máte někdo skušenosti že by jste otěhotněla třeba někdo hned na poprvé.Děkuji za odpověď a za radu.
🙂

meduna
autor
9. čer 2009

ahoj Blazenko,to vis,ze jsou holky,kterym to klaplo hned na poprve 😉

meduna
autor
9. čer 2009

nejak to blbne,nemohla jsem se pripojit 😠

meduna
autor
9. čer 2009

nase Zuzka otehotnela hned na poprve a ma dvojcatka.

meduna
autor
9. čer 2009

tak nikdo nikde,holky dobrou noc a krasne sny.Tesim se na vas zitra 😉

blazenkaa
9. čer 2009

právě jsem si tady četla ty diskuze co jste si psali dneska a uplně zírá
😲

blazenkaa
9. čer 2009

medu tak se měj a dobrou noc jdu dřív spát ráno budu zase za 10 minut 5 vzhůru tak ať se aspoň trochu vyspím nemohu totiž spát každý den se takhle budím.Zítra mám 10 den po transféru tak přemýšlím že si udělám test tak nevím mám nšbo ne.Zatím pá a dobrou noc krásné sny všem 🙂

lenkacar
10. čer 2009

ahoj holy

lenkacar
10. čer 2009

ježiš co to píšu za nesmysle hnedka po ránu ,asi jak mě bolí ty záda tak myslim na hole co mě čekaj na stáří 😀 😀 😀 ,takže oprava ,ahoj milé holky,tak daji dneska čekám na testíček ten bude jako dortíček ,dneska jdu ke kartářovi takže se to bude dneska dobrýma zprávama jenom hemžit ...kdyžjsem se před 3rokama ptala na dítě ,řekl ,mi že z nějakýho důvodu to dítě mít nemůžu ..tak tedko jsem zvědavá co řekne a doufám ,že mu u toho zase nebude stát ocas 😕 😕 😕 😕

lenkacar
10. čer 2009

jinak blaženko tady se řeší všechno možné nejen umělko 😀 😀 😀 od manželů až po chcíplé a nadržené psi a kočky 😀 😀 😀

lenkacar
10. čer 2009

a koukám že blaženka se také chystá testit,já nechápu jak jste to mohli doted vydržet o samotě a přijít až 10den po transferu do diskuze ,já bych to asi nezvládla .. 😒 bez podpory holek ,co já už měla špatných zpráv z caru a nakonec mě holky tak podpořily že to se nedá ani napsat,kolik je tu podpory 😉

lenkacar
10. čer 2009

a když jsem se bála do sebe poprvé bodnout jehlu a strachy jsem ucíkávala a pot se miřinul z obličeje tak jsem to hned musela sdělit koníkovi ,že je to brnkačka a vůbec to nebolí 😉 😀 😀 😀 ,já vim ,že to holky píšou ,ale já bojánek injeklcí jsem z toho byla až ...za ušima píchat se do břicha ,no spíš do špeku a dneska kdyby mě někdo dal na vybranou tak dam to břicho..

zandabu
10. čer 2009

ahojky, můžu se k vám přidat? výsledky mého manžela máme od pátku a ještě se s tím nejsu schopna vyrovnat dg: astenoteratospermie ... pořád jen bulím.. po mimi toužím asi 5 let.. před 3 lety jsem manžela přemluvila že vysadím prášky... nedařilo se.. prý se moc stresuju.. vynu házel na mě... a ted toto.... já jsem podle doktora zdravá... představa že asi nám nezbyde nic jiného než jít na ivf mě děsí... rvát do sebe léky, injekce.. su uplně zmatená... s manželem jsme spolu skoro 8 let, manželé necelý rok... za měsíc budu mít 30 a můj drahoušek ma 36.... holky jak se vyrovnáváte s takovýma zprávama...

lenkacar
10. čer 2009

zandab bude to dobré neboj ,dobrá zpráva je ,že se vůbec dá pomoci ... a neni to vše tak strašné jak to vypadá fakt ne ...jinak tě zdravim,ale tady jsou holky spíše večer

lenkacar
10. čer 2009

s těma spermijkam,a vůbec teda nevím co to je ,znamená to že by musel mít MESATESE?

lenkacar
10. čer 2009

blbá zpráva je ta ,že když je vina na straně chlapa je to IVF dražší ,páč jim to neproplácí pojištovna ,žena je pacientem ,tý se proplácí dost...ale bud ráda ,jestli to mimísko chcete ,že je naděje ..a kam budete jezdit?

lenkacar
10. čer 2009

jakto že jsi zaregistrovaná v listopadu a ted máš 1příspěvek?

blazenkaa
10. čer 2009

ahoj leni tak jak ti dopadl ten testíček

blazenkaa
10. čer 2009

já by jsem sem psala už dříve ,ale nemohla jsem se zaprvé nějak odhodlat a zadruhé jsem nemohla nějak něco najít kde si píšete a podporujete se ve všem.S tím bodání injekcí do břicha to je opravdu docela brnkačka taky jsem si to nedokázala představit a bála jsem se a nakonec to bylo v pohodě.Měla jsem velkou podporu od kamarádek a sousedky ,ale přestěhovali jsme se a už to není to co to bývalo. 🙂

blazenkaa
10. čer 2009

Leni odkuď jsi, že jsi se vdávala v Sobotce na Humprechtě jestli jsem to dobře poznala nebo se mi to jenom zdá

daja.w
10. čer 2009

Ahojky holčiny moje 🙂 tak jsem testla 😉 no a nevím asi pozitiv bo se tam dělá druhá čárka ale skoro vůbec nejde vydět 😅 ,ale zkusím to zítra ráno třeba to bude lepší 😉 ještě skákat radostí nebudu až budu mít fakt jistotu,ale třesou se mi úplně ruce a srdíčko mi buší o sto šest 😅

zandabu
10. čer 2009

ja nějak s nikym nejsu schopna mluvit a spousta mých kamarádek chodí na beremese a tyto stránky zatím nechci aby toto někdo věděl... prvně se s tím musím vyrovnat sama....

princ
10. čer 2009

Ahojky, Zandubu, je těžké se stím srovnat. I mě a manželovi to trvá se s tím s srovnat,manža má snižený počet spermii a málo pohyblivých. Každý měsíc je u nás italská domácnost.
U nás taky je řešení jedině IVF. Takže se ničeho nedoj.

daja.w
10. čer 2009

Ahoj Zando vítám tě mezi náma 🙂 podporu tady budeš mít a velkou holky jsou super já už bez nich ani nemůžu být je to tu moc fajn 🙂 a hlavu nevěš aspoň že na IVF můžete jít a není to tak hrozný jak to vypadá,že do sebe láduješ prášky a injekce to všechno se dá v pohodě zvládnout 😉
A také zdravím Blazenku 🙂

terezka.h
10. čer 2009

Ahoj holky, prosím Vás moc.Neměla byste některá zbytek Puregonu?Moc byste mi pomohly. Dyžtak prosím do IP. MOckrát děkuji. Pěkný den Terka. 🙂

adara2
10. čer 2009

Ahojky holky,
jsem po druhém IVF a mám před sebou ještě týden do kontroly... Prosím nevíte od kdy je normální mít nějaké příznaky? Mám strašně vysokou hladinu FSH, takže to byl můj poslední pokus... Snažím se na to všechno nemyslet a být v klidu, ale samotné se mi to tak nějak nedaří...