• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no čínanky šijou jak divy :grinning: :grinning: :grinning: moc si jich tam nevšímame :confounded:
10. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolikátý den jsi šla na odsátí oocytů
10. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj blazenko :wink:
10. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla jsem na OPU 25.května tak je to asi měsíc od začátku stimulky a transfér 29.května
Dado no ještě aby jste si jich všímaly když vám berou práci :angry: a když tak at makaj jak oteklý :grinning:
10. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan :grinning: jsem se musela smat, když tam naběhly s ledvinkou okolo pasu :grinning: :grinning: :grinning: jak vietnamci na tržnici :grinning:
10. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych se asi taky chlámala to je i u nás jak jsem chodila do práce tak jsem je potkávala no děs jak chodijou oblíkaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: my je tu máme taky hafo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo tak to já jsem byla na odsátí 30.května a na transfér jsem šla 1.června tak to mám asi ještě čas na testík co nevím jestli si ho mám taky udělat nebo ne.Koupila jsem si jak ten obyčejnej tak i ten s tou větší citlivostí.Tak mi poraď kdy si ho mám udělat .Dneska jsem volala kartářce co k ní chodím a ta mi řekla že to víjde tak nevím jestli tomu mám věřit
:unamused:
10. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky tě zdravím dadous :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte vsechny kobylky :grinning: :grinning: :grinning: ty vole Dado aby vam to tam jeste Vietnamky nerozprodaly :grinning: :grinning: :grinning: vytahnou kasirky z ledvinek a to bude ficak :grinning: :grinning: :grinning:

Dajo :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj medu, at to tam prodaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě už je to šumak :grinning:
10. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ja chci taky kartarku a nejake dobre zpravy-typu,jo Medunko budes mit miminko :wink:
10. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo medu budeš mít miminko :wink: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hnedoocko,tak super ourodicka :wink:
10. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a bude to jeste v tomhle zivote :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?
10. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži já nevím není to ještě brzo no zkusit to můžeš a pak to zkus tak v pátek teda já přesně sama nevím kdy se ti to tam může už ukázat já to zjusila dnes 13ctý den po pransféru a mám tam náznak :sweat_smile: no jako úplně slabou čárečku která skoro vůbec nejde vydět :sweat_smile:
10. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ,tak ja napisu tu tabulku,napiste mi pak vsechno do detailu :grinning: na ip,daja nemusi :sunglasses:
10. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daji mas to vyfotit a dat do alba at muzeme ocumovat.A doma jsi zatim hrad v karpatech co?nakoupila jsi dost testu,nebo to bys nam neudelala, ze zitra napises,ze nemas test a lekarna je zavrena :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Medu :slight_smile: kde se couráš :grinning: neboj budeš mít mimčo a i vtomto životě :wink: :wink:
10. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně že ještě v tomhle životě :grinning: a co ti jako mam napsat , když nic konkretního nevím :sunglasses:
10. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja byla zehlit ty moji babe co u ni uklizim,pak jsem spala,mam nejakej srac v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ted si chci jit sednout do kuchyne a pokecat s manzou,tlacim na pilu aby jsme se odstehovali nekam do Cech,musime udelat nejakej plan,nekde zasilat zadosti o praci atd
10. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co manža učí?
autor
no ja jeste budu cekat na tebe az ty dotahnes leky abych vedela co tam mam napsat vis. :sunglasses:
medu dyť říkám že to skoro nejde vydět :angry: až to bude lepší vyfotím a dám to tam :wink: neboj mám na zítra bo zítra lékárna je zavřená :grinning: bo maj otervříno jen po,stř,pá no děs :fearful:
10. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pořadku :sunglasses: :sunglasses:
10. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neuci :confused: :confused: chtel byt ucitelem ale nesel pak uz studovat dal.ja nevim jak se ta skola jmenuje v Cesku ,tu co tady tenkrat studoval,ma tady nemeckou maturitu
10. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jeste,ze mas ty testy,to by jsme snad s Dadouskem prijely osobne :sunglasses:
10. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to vase bo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten muj to taky rika :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: dada říkala že má nějakej doma no tak by mi ho dovezla :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu hulit :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jdi a pořádně zapracuj na manžovy a pořádně mu to vysvětli že se musíte stěhovat do čech :wink: :grinning:
10. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek