• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Zuzo, to bylo hezký MISS IVF :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A až ted jsem dočetla, že na kyčlích nikdo nebyl, mají tam vegáč :slight_smile:

Chaala jak v gennetu? Chodíš do Prahy???
23. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu, hezká povídka......

Já tenkrát trávila všechny dny u takové nástěnky s miminkama, kde maminky popisovaly co zažily...
jedzdila jsem tam za ní dvakrát denně a stále jen prosila at to přežije a nemá následky...:frowning2: Nejhorší byl první měsíc, to jsem nevěděla co bude druhý den.....no a ted ten můj nedonošenec má 35 kilo a začíná mít prdelku:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tenkrát jsem se modlila prosila o každý gram váhy navíc:slight_smile:

A tak si holky stále říkám, že my ženský jsme silné a vše zvládneme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jen občas ta cestička je taková moc klikatá :angry:
23. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Barunko, Ty jsi strašně milá a statečná!!!
Líbí se mi, jak jsme tu každá jiná.. A všechny krásné.. Ještě Chaali by měla vyvalit nějakou pěknou fotečku, blondýnka jedna naše :slight_smile: :slight_smile: ..
Baru, já jsem teda rodila v ukončeném 8.měsíci.. 34+3tt, ale i tak jsem v porodnici byla přes 3 týdny a předtím taky 3 týdny.. Filípek měl 1950g při narození a mě připadal nejmenší na světě (Včera měl 6,01kg kluk jeden ušatá :slight_smile: ..).. A pak jsem tam právě viděla miminka jako byla Tvoje malá.. Takové bojovníčky.. Myslím, že jsi měla obrovské štěstí, ten 6.tý měsíc je hraniční viď?? A co jsi měla za problém, že jsi rodila tak brzy beruško??
Tentokrát to bude určitě lepší a mimčo donosíš dokonce :wink: ..Nebo alespoň do 36tt, když budeš mít v bříšku mrňousky 2 :slight_smile: :slight_smile: ..
Medunko, pěkně se vyvětrej a pak nám zase napiš beruško naše.. Pořád Ti s klukama držíme palečky!! I Tvým pidilidem!! To by bylo, aby nebylo!!! A basta!!!
A kde je Dadousek??? Ve tři padla?? Ne?? :wink:
23. dub 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
dočítam :grinning:
23. dub 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
koukam kočičky že jste probíraly tabulku, tak na to jsem antitalent :wink:
medu co tvaroh? volala jsi dr?
katy klidně se navleč do těhotenskyho :dizzy_face: at si to užiješ co nejdyl :grinning:
zuzi co kluci, nezlobej tě moc? :grinning:
baru neboj, všechny budeme mít krasny zdravy miminka :wink:
23. dub 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aaaaaa Dadous dohakoval :grinning: :grinning: :grinning: Byl dnes brouk netahak,nebo ne?
Zato me kousnul poradnej,cekam kdy mi prijdou otevrit"filcky"od ET hnijem zaziva,ja jsem totiz posuk a normalne vysavam a vytiram kazdy den a ted nic. :rolling_eyes: :fearful: jo jinak tvaroznim furt,to je hruza
23. dub 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no a volala si ty doktorce? no jo uklid bude muset počkat :grinning: no jasan brouk je keždej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Berunky,
tabulku udělám zítra.. Nějakou jednoduchou :wink: ..
Dala jsem do albíka fotky klučíků dan po porodu a 3 dny po porudu(Štědrý den), tak mrkněte, ať se inspirujete :slight_smile:
23. dub 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi už jsem jukla, ty byli tak malinky ale nožičky měli pořadny :grinning:
23. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zase tady... ale budu odebíhat vařit večeři :slight_smile:

Dadouš to budeme mít všechny - máš pravdu :slight_smile:

Jinak posílám telefonní číslo 800164626 jmenuje se jedno mimčo... a je to pro neplodnost je to úžasná infolinka - zadarmo, kde dají rady k těm našim problémům, ted jsem tam volala, paní doktorka už mě zná, jsem pravidelná :slight_smile: volající, dneska jsme řešily ty moje polycystické vaječníky a vše okolo CARU...
23. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Baru,tak jsem četla,kolik vážila tvoje holčička,když se narodila...teda,to je moc fajn,že jste to spolu zvládly.Je bojovnice :dizzy_face: ,takový mimísek malinkatý.
My chodíme do Gennetu v Liberci,Baru.Máme to z domova blizoučko.Jirka dneska zvládl spermiogram,dokonce mě vzal dovnitř :grinning: ...říkala jsem mu,jestli se nebojí,že ho budu rozesmívat.Prý ho to tedy vůbec nenapadlo,ale pak se pořád tlemil.Ale zvládli jsme to. Jen jsem tam pak volala a byl děsně blbý signál,rozumněla jsem každému x-tému slovu.No děs.Snad teda říkala-trochu pomalejší,ale jinak to jde.stejně tam jdeme v úterý na další pohovor,tak se poptáme osobně.

Zuzi,klučíci jsou broučkové :dizzy_face: Já jednou na Štědrý den rodila-Luky je 25.12. :grinning:

Katy,a jak si užíváš těhulkování?Je to super,viď?

Medu,odpočívej a nenervuj se teplotou.
23. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jee chaalo, to mate super že to mate tak blízko. To je hrozna vyhoda :wink: To ja bych na spermio s Dadou nemohla jít, by to asi nepadlo do kelímku :grinning:
23. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak by jsi to doktorce vyplivla rovnou na misku no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jako ja tady zrovna jím jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
je tak to promin Dadousku :wink: :slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a co mas dobreho?
23. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no mladej dneska přijel domu, tak chtěl udělat pizzu, tak jsem ji upatlala a ten matlak byl tak utahenj ,že usnul
23. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak a ted ji do sebe naperes celou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja dala loveckej salam ale byl nejak mastnej a ted mi lezi v zaludku,ble.Jezdi daleko do prace?
23. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdravim Chaala a gratuluji k dnesnimu vykonu :grinning: :grinning: :grinning: a do uterka uz je to kousicek.Tak to jsi si ale urodila krasnej darecek na vanoce :wink:
23. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
do lovosic cca 200km, ale to jen ted přes leto. Je na pracaku, protože po škole nemohl najit žadnou praci, tak ted mu na leto dopadlo aspon tohle :dizzy_face: jsem se nechutně přežrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolikrat si dneska už měřila? :grinning:
23. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dnes jsem nemohla moc merit,furt se neco delo ale alespon jsem si ochmatavala kozy.Me uz asi bolej z toho jak sije prohmatavam. :grinning: :grinning: ale ted jdu merit,pak napisu temperaturku :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
si trdlo :grinning: :grinning: to ohmatavani ber jako masáž :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
37,3.Litomerice to neni daleko od mista kde jsem bydlela
23. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
na pro7 jsou modelky podle H.Klum,to je dobry,docela dostavaj cocku :grinning:
23. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dadousku,Zuzi,Barunko a Chaalo,zatim se loucim,preji vam vsem krasnou,nicim nerusenou dobrou noc.Jdu documet ty modelky(jediny co je dobry :grinning: :grinning: :grinning: protoze nepotrebuji zas az tak rozumet te reci :grinning: )Tak dobrou s kobrou
23. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu,to jsi mě zase rozesmála.Teplotu nestíháš,tak alespoň ošahávání koz :grinning: ,myslím,že Roman z Tebe doma roste.
:slight_smile:
23. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj moje velke psychicke opory :slight_smile: :wink: Tak jsem dnes rano opet merila :frowning2: a jen 36,8.Tak uz na to seru.Zitra rano jedeme do Cech,tak uvidim mamku a mozna ze jeste nekoho z rodiny,vzdycky rikam,ze za nikym nepujdu ale pak se to nejak rozkrikne a uz mi chodej vyhruzne sms :grinning: :grinning: :grinning: ,tak je to pak maraton

Vcera na modelkach byla Karolina Kurkova,to ja jsem vzdycky tak stastna,ze je tam nekdo z Cech.

Barunko,Dadousku a Chaala,dnes posledni pracovni den..hurrrraaaaaaaa
Dadous,ne aby jsi si prosila ruce :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzanko,tebe a me se to ted netyka ten pracovni tyden :grinning: :grinning: :grinning: Ty ho mas porad,jen ja se ted valim jak stara mrcha na hadru :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno zlatíčka..
Hlásím, že jsem vzhůru, ale úplně ko.. Včera kolem osmé mě začal tlačit žalůdek.. A v půl jedenácté jsem se poblila jako šakal :frowning2: :frowning2: Hrůza!! Tohle se mi už x let nestalo ani po chlastu.. Celou noc jsem na hov.o spala a teď se cítím, jakoby mě někdo zbil a pak přejel parním válcem :confounded: .. Mám problémy nosit i kluky, připadaj mi strašně těžký :frowning2: .. Takže mi ten víkend opravdu luxusně začíná..
Medunko, ještě to nevzdávej!! Příští týden si uděláš testík, ať máš klid a víš na čem jsi!! Pořád věřím,že to bude v pořádku!!!
Ostatním přeji co nejkratší poslední pracovní den!!
24. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
vy jste teda kecalky :grinning: jsem včera odpadla po tom velethru,a dneska jsem se konečně vyspala dlouho :wink: asi z té včerejší únavy

Medu,tak kašli na teplotu a hezky se těš na zítřejší výlet domů :wink: A jinak se cítíš jak?

Zuzy,Barunko,Chaalo,Dadouši přeji pěkný den
24. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzy,jejda to je mi líto.A co jsi zbaštila že jsi takhle šaflila?
24. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek