IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

barunka0208
23. dub 2009

Zuzo, to bylo hezký MISS IVF 🙂 🙂 🙂

A až ted jsem dočetla, že na kyčlích nikdo nebyl, mají tam vegáč 🙂

Chaala jak v gennetu? Chodíš do Prahy???

barunka0208
23. dub 2009

Medu, hezká povídka......

Já tenkrát trávila všechny dny u takové nástěnky s miminkama, kde maminky popisovaly co zažily...
jedzdila jsem tam za ní dvakrát denně a stále jen prosila at to přežije a nemá následky...☹ Nejhorší byl první měsíc, to jsem nevěděla co bude druhý den.....no a ted ten můj nedonošenec má 35 kilo a začíná mít prdelku🙂 🙂 🙂 tenkrát jsem se modlila prosila o každý gram váhy navíc🙂

A tak si holky stále říkám, že my ženský jsme silné a vše zvládneme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jen občas ta cestička je taková moc klikatá 😠

zuzana.79
23. dub 2009

Barunko, Ty jsi strašně milá a statečná!!!
Líbí se mi, jak jsme tu každá jiná.. A všechny krásné.. Ještě Chaali by měla vyvalit nějakou pěknou fotečku, blondýnka jedna naše 🙂 🙂 ..
Baru, já jsem teda rodila v ukončeném 8.měsíci.. 34+3tt, ale i tak jsem v porodnici byla přes 3 týdny a předtím taky 3 týdny.. Filípek měl 1950g při narození a mě připadal nejmenší na světě (Včera měl 6,01kg kluk jeden ušatá 🙂 ..).. A pak jsem tam právě viděla miminka jako byla Tvoje malá.. Takové bojovníčky.. Myslím, že jsi měla obrovské štěstí, ten 6.tý měsíc je hraniční viď?? A co jsi měla za problém, že jsi rodila tak brzy beruško??
Tentokrát to bude určitě lepší a mimčo donosíš dokonce 😉 ..Nebo alespoň do 36tt, když budeš mít v bříšku mrňousky 2 🙂 🙂 ..
Medunko, pěkně se vyvětrej a pak nám zase napiš beruško naše.. Pořád Ti s klukama držíme palečky!! I Tvým pidilidem!! To by bylo, aby nebylo!!! A basta!!!
A kde je Dadousek??? Ve tři padla?? Ne?? 😉

dadous
23. dub 2009

dočítam 😀

dadous
23. dub 2009

koukam kočičky že jste probíraly tabulku, tak na to jsem antitalent 😉
medu co tvaroh? volala jsi dr?
katy klidně se navleč do těhotenskyho 😵 at si to užiješ co nejdyl 😀
zuzi co kluci, nezlobej tě moc? 😀
baru neboj, všechny budeme mít krasny zdravy miminka 😉

meduna
autor
23. dub 2009

aaaaaa Dadous dohakoval 😀 😀 😀 Byl dnes brouk netahak,nebo ne?
Zato me kousnul poradnej,cekam kdy mi prijdou otevrit"filcky"od ET hnijem zaziva,ja jsem totiz posuk a normalne vysavam a vytiram kazdy den a ted nic. 🙄 😨 jo jinak tvaroznim furt,to je hruza

dadous
23. dub 2009

no a volala si ty doktorce? no jo uklid bude muset počkat 😀 no jasan brouk je keždej den 😝

zuzana.79
23. dub 2009

Berunky,
tabulku udělám zítra.. Nějakou jednoduchou 😉 ..
Dala jsem do albíka fotky klučíků dan po porodu a 3 dny po porudu(Štědrý den), tak mrkněte, ať se inspirujete 🙂

dadous
23. dub 2009

zuzi už jsem jukla, ty byli tak malinky ale nožičky měli pořadny 😀

barunka0208
23. dub 2009

tak jsem zase tady... ale budu odebíhat vařit večeři 🙂

Dadouš to budeme mít všechny - máš pravdu 🙂

Jinak posílám telefonní číslo 800164626 jmenuje se jedno mimčo... a je to pro neplodnost je to úžasná infolinka - zadarmo, kde dají rady k těm našim problémům, ted jsem tam volala, paní doktorka už mě zná, jsem pravidelná 🙂 volající, dneska jsme řešily ty moje polycystické vaječníky a vše okolo CARU...

chaala
23. dub 2009

Ahoj holky 🙂
Baru,tak jsem četla,kolik vážila tvoje holčička,když se narodila...teda,to je moc fajn,že jste to spolu zvládly.Je bojovnice 😵 ,takový mimísek malinkatý.
My chodíme do Gennetu v Liberci,Baru.Máme to z domova blizoučko.Jirka dneska zvládl spermiogram,dokonce mě vzal dovnitř 😀 ...říkala jsem mu,jestli se nebojí,že ho budu rozesmívat.Prý ho to tedy vůbec nenapadlo,ale pak se pořád tlemil.Ale zvládli jsme to. Jen jsem tam pak volala a byl děsně blbý signál,rozumněla jsem každému x-tému slovu.No děs.Snad teda říkala-trochu pomalejší,ale jinak to jde.stejně tam jdeme v úterý na další pohovor,tak se poptáme osobně.

Zuzi,klučíci jsou broučkové 😵 Já jednou na Štědrý den rodila-Luky je 25.12. 😀

Katy,a jak si užíváš těhulkování?Je to super,viď?

Medu,odpočívej a nenervuj se teplotou.

dadous
23. dub 2009

jee chaalo, to mate super že to mate tak blízko. To je hrozna vyhoda 😉 To ja bych na spermio s Dadou nemohla jít, by to asi nepadlo do kelímku 😀

meduna
autor
23. dub 2009

tak by jsi to doktorce vyplivla rovnou na misku no 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
23. dub 2009

jako ja tady zrovna jím jo 😝

meduna
autor
23. dub 2009

je tak to promin Dadousku 😉 🙂

meduna
autor
23. dub 2009

a co mas dobreho?

dadous
23. dub 2009

no mladej dneska přijel domu, tak chtěl udělat pizzu, tak jsem ji upatlala a ten matlak byl tak utahenj ,že usnul

meduna
autor
23. dub 2009

tak a ted ji do sebe naperes celou 😝 Ja dala loveckej salam ale byl nejak mastnej a ted mi lezi v zaludku,ble.Jezdi daleko do prace?

meduna
autor
23. dub 2009

Zdravim Chaala a gratuluji k dnesnimu vykonu 😀 😀 😀 a do uterka uz je to kousicek.Tak to jsi si ale urodila krasnej darecek na vanoce 😉

dadous
23. dub 2009

do lovosic cca 200km, ale to jen ted přes leto. Je na pracaku, protože po škole nemohl najit žadnou praci, tak ted mu na leto dopadlo aspon tohle 😵 jsem se nechutně přežrala 😝 kolikrat si dneska už měřila? 😀

meduna
autor
23. dub 2009

dnes jsem nemohla moc merit,furt se neco delo ale alespon jsem si ochmatavala kozy.Me uz asi bolej z toho jak sije prohmatavam. 😀 😀 ale ted jdu merit,pak napisu temperaturku 😀 😀 😀

dadous
23. dub 2009

si trdlo 😀 😀 to ohmatavani ber jako masáž 😀 😀

meduna
autor
23. dub 2009

37,3.Litomerice to neni daleko od mista kde jsem bydlela

meduna
autor
23. dub 2009

na pro7 jsou modelky podle H.Klum,to je dobry,docela dostavaj cocku 😀

meduna
autor
23. dub 2009

Dadousku,Zuzi,Barunko a Chaalo,zatim se loucim,preji vam vsem krasnou,nicim nerusenou dobrou noc.Jdu documet ty modelky(jediny co je dobry 😀 😀 😀 protoze nepotrebuji zas az tak rozumet te reci 😀 )Tak dobrou s kobrou

chaala
23. dub 2009

Medu,to jsi mě zase rozesmála.Teplotu nestíháš,tak alespoň ošahávání koz 😀 ,myslím,že Roman z Tebe doma roste.
🙂

meduna
autor
24. dub 2009

Ahoj moje velke psychicke opory 🙂 😉 Tak jsem dnes rano opet merila ☹ a jen 36,8.Tak uz na to seru.Zitra rano jedeme do Cech,tak uvidim mamku a mozna ze jeste nekoho z rodiny,vzdycky rikam,ze za nikym nepujdu ale pak se to nejak rozkrikne a uz mi chodej vyhruzne sms 😀 😀 😀 ,tak je to pak maraton

Vcera na modelkach byla Karolina Kurkova,to ja jsem vzdycky tak stastna,ze je tam nekdo z Cech.

Barunko,Dadousku a Chaala,dnes posledni pracovni den..hurrrraaaaaaaa
Dadous,ne aby jsi si prosila ruce 😀 😀 😀
Zuzanko,tebe a me se to ted netyka ten pracovni tyden 😀 😀 😀 Ty ho mas porad,jen ja se ted valim jak stara mrcha na hadru 😀 😀

zuzana.79
24. dub 2009

Dobré ráno zlatíčka..
Hlásím, že jsem vzhůru, ale úplně ko.. Včera kolem osmé mě začal tlačit žalůdek.. A v půl jedenácté jsem se poblila jako šakal ☹ ☹ Hrůza!! Tohle se mi už x let nestalo ani po chlastu.. Celou noc jsem na hov.o spala a teď se cítím, jakoby mě někdo zbil a pak přejel parním válcem 😖 .. Mám problémy nosit i kluky, připadaj mi strašně těžký ☹ .. Takže mi ten víkend opravdu luxusně začíná..
Medunko, ještě to nevzdávej!! Příští týden si uděláš testík, ať máš klid a víš na čem jsi!! Pořád věřím,že to bude v pořádku!!!
Ostatním přeji co nejkratší poslední pracovní den!!

katy81
24. dub 2009

ahoj holky,
vy jste teda kecalky 😀 jsem včera odpadla po tom velethru,a dneska jsem se konečně vyspala dlouho 😉 asi z té včerejší únavy

Medu,tak kašli na teplotu a hezky se těš na zítřejší výlet domů 😉 A jinak se cítíš jak?

Zuzy,Barunko,Chaalo,Dadouši přeji pěkný den

katy81
24. dub 2009

Zuzy,jejda to je mi líto.A co jsi zbaštila že jsi takhle šaflila?