IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
10. čer 2009

no blazenko, sice tady nemam medunku 😎 ale mohla bys nam říct něco o sobě 😉 věk, odkud jsi atd 😅

dadous
10. čer 2009

mrcha je menzes, a proto to tu tema je ,aby se s mohla ptat 😉 tak se neboj

daja.w
10. čer 2009

blaženko mrcha to jsou krámy 😀 no tak zachvilku přijdu jdu ho ostříhat 😀

olasek
10. čer 2009

už jsem tady...jsem se zasekla s manžou.... 🙂 Blaženko, ráda se o tobě taky něco dozvím .... Dájo, jj, jen o týden.... ty do HK dojíždíš takže bydlíš tady někde kolem?

dadous
10. čer 2009

blazenko, koukam že jsi zvladla albíčko 😉

olasek
10. čer 2009

promiň Dádo, myslela jsem s tebou, že jsem o týden .... už blbnu 😀

dadous
10. čer 2009

to bylo asi na mě oli 😀 mrkni mi do pasu, ta fotka u dadouse 😉

olasek
10. čer 2009

ajoooo...tak jsem tu druhý den, právě zjišťuji, co je to pas, víš 😉

dadous
10. čer 2009

oli o tobě se samozřejmě taky radi něco dozvíme 😉 a jen tak mimochodem, jsme si tady s holkama na sebe praskly i vahu, a vyšku 😀

blazenkaa
10. čer 2009

mě je 24 jsem ze Sobotky okres Jičín pracuju v Mladé Boleslavy ve škodovce na tři směny.V září to je 2 roky co jsem potratila skoro ve 14tt rok jsem čekala poté 3IUI potom laparoskopie a pak další 3IUI pak mi to nedalo a od kamarádky jsem dostala kontak na kliniku do kostelce nad orlicí tam jsem se objednala a teď jsem byla na prvním IVF transfér jsem měla 1.6 a teď čekám a už se z toho asi zblázním ☹

dadous
10. čer 2009

však v pohodě , všichni jsme tu byli začatečnice 😉

dadous
10. čer 2009

blazenko neboj nezblazníš, uvidíš že za chvilku budeš taky zavislačka na koníkovi 😅 jako my všichni. nedavno jsme byli na Kosti 😉

meduna
autor
10. čer 2009

jezis nestiham docitat,sedim s manzou v kuchyni a kdyz jsem si odskocila,tak tohle 😀 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
10. čer 2009

já vám tu váhu a víšku taky klidně řeknu potom co jsem musela schodit dostala jsem to nařízené od gyndaře 10-15 kilo kde se mi taky podařilo shodit 13 kilo,ale zase jsem uz 5 nabrala nyní mám 66 a výšku 168

dadous
10. čer 2009

😎 medunko vubec mi nepomahaš 😎 asi ti skrouhnu premie 😀

meduna
autor
10. čer 2009

holky,budu delat tabulku,kdo ma co pred a za,tak mi pisnete do ip 😉

olasek
10. čer 2009

no, jo, než se tu zorientuju 🙂 .....!!! ale už jsem uložila aspoň fotku ....

dadous
10. čer 2009

blaženko to budu mít za chvilku taky 😀 ale při vyšce 160 😀

meduna
autor
10. čer 2009

ja dnes nestiham Dadousku,dnes musis byt ty ten zlej,ja jsem za toho hodnyho 😀 😀 😀

blazenkaa
10. čer 2009

jo a co líbylo tak to jste jeli okolo nás jeli jste okolo humprechtu a koupaliště v Sobotce dadu

dadous
10. čer 2009

jee oli ty si kočka 😉

mandarinka
10. čer 2009

no jo, sex a žrádlo, to je vaše 🙂 vás vůbec nestíhám ☹

dadous
10. čer 2009

blazi jo jo, mě se tam líbí, jsem tam byla už po třetí 😉

meduna
autor
10. čer 2009

taky koukam,ze Oli je kocka

blazenkaa
10. čer 2009

a odkuď jsi

olasek
10. čer 2009

tak to já jsem bacule - metáček, při výšce 171cm.... ale žádný gyndař mi ještě nikdy nic neřekl .... i když vím, že bych měla zhubnout tak mi to nějak nejde .... jakmile vejdu do práce jsem ve stresu a žeru!!

meduna
autor
10. čer 2009

ja mam nejakej moribundus v krku-au 😝

dadous
10. čer 2009

mandy vždyt nic jinyho nema smysl 😀 😀

meduna
autor
10. čer 2009

a co delas Oli?

olasek
10. čer 2009

jééé, holky děkuji .... no ksift by u mě snad i šel, ale prdel a stehna mám jak valach! 😀