IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
10. čer 2009

Blaži nic si z toho nedělej já ze začátku taky v tom hodně lítala do toho se dostaneš 😉

blazenkaa
10. čer 2009

tak jo dobrou noc dadu pěkně se vyspi a nezaspi nezapomeň na budík

dadous
10. čer 2009

blazi nejseš hloupa, do toho se dostneš 😉 je lepší se zeptat než žít v nevědomosti 😉

daja.w
10. čer 2009

Dado ty jsi zaspala 😀 no teda 😀 tak dobrou noc a sladký sníky 🙂

blazenkaa
10. čer 2009

no kéžby zase o tom mluvím asi si zítra udělám ten testík nebo mám počkat ještě co vy na to

dadous
10. čer 2009

no budík mi řve každy rano 😀 jen jsem ho dnes zaklapla a spala dal 😀 tak se mějte holčičky a zas zítra 😔

blazenkaa
10. čer 2009

pa páááá

daja.w
10. čer 2009

Blaži záleží jak se nato cítíš a když to zkusíš a nic tam nebude tak to bude že je to třeba brzo

blazenkaa
10. čer 2009

a myslíš že i na ten citlive co jsem si koupila je taky brzo

dadous
10. čer 2009

blazi mrkni na stranu 70 tam je tabulka, tak abys byla v obraze 😉 tak ale ted už fakt jdu tak papa holky

daja.w
10. čer 2009

to opravdu nevím nejsu zas v tom moc zkušená,ale když tam nic nebude tak to bude třeba tím že je na to brzo a zkusila bych to později

daja.w
10. čer 2009

dado pa šupky dupky do postýlky nebo fakt zasíš 😉 😀

dadous
10. čer 2009

😀 😀 nezasím 😀 😔

blazenkaa
10. čer 2009

to jsi ještě tady dadu

daja.w
10. čer 2009

no to čučím co jsem pisla no že zas zaspíš 😀

blazenkaa
10. čer 2009

taky z toho máš dost z toho psaní já tam mám ta,ké samé hrubky.Dadu ty jsi taky na nemocenské že

daja.w
10. čer 2009

dada chodí do práce a já marodím

blazenkaa
10. čer 2009

tak jsem to zase pokonila myslela jsem tebe dajo

daja.w
10. čer 2009

jo v poho hlavně si z toho nic nedělej do toho se dáš já je taky pletla 😉

blazenkaa
10. čer 2009

já vím že jsem s tím jak prdlá asle už mě to docela štve že to trvá tak dlouho třeba kdyby jsem před těma 2 rokama ležela tak už by něco bylo ale já dělala vše protože jsem to do 8 tt nevěděla a teď se akorát trápím

blazenkaa
10. čer 2009

teď byla na jedničce reklama neviděla jsi to

meduna
autor
10. čer 2009

ale netrap se,neboj vse bude dobre 😉 to vis,jsou to nervy ale my vse pro ty nase mimiska vydrzime 😉

daja.w
10. čer 2009

blaži kdyby kdyby to není jistý že to bylo tím vím bolí to ale čím víc se ted budeš trápit a dělat si nervy bude to oto horší mysly ted pozitivně a na nic špatnýho nemysly vím se to říká,ale tomu mimísku nepomůžeš když se ted budeš trápit hlavně když jseš po transféru

blazenkaa
10. čer 2009

do tohodle mi ještě píše kamarádka na skyp ta byla taky na umělém

meduna
autor
10. čer 2009

holky,jdu taky do pelechu at vylezim ty moje ziletky v krku 😠 z nosu mi tece,jak .......vite jak se to rika 😀 😀

daja.w
10. čer 2009

nee a co tam bylo já se nějak na jedničku nekoukám my máme většinou novu 😉

daja.w
10. čer 2009

Medu tak dobrou noc a pořádně se potit a nejlepší na jiným těle tak šup šup a ráno budeš jak rybička 😉 a sladký sníky 🙂

blazenkaa
10. čer 2009

medu tak si to vylež udělej si mléko s medem a s cibulí prý to pomáhá
🙂

blazenkaa
10. čer 2009

jak jezdí těma autama a mají nehody tak tam zrovna bylo jak byůa ženská těhule a když se vybouralo tak to miminko umřelo pořádně jsem to neviděla

daja.w
10. čer 2009

jo ta jakje to od toho renče nemyslíš zaplatíš že prý se utrne pupeční šňůra já to teda nevyděla,ale už mě to říkaly