IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
11. čer 2009

Ahoj Medu 🙂 u nás je jen zataženo a začlo trošku mrholit a to jsem začlá prát 😖 tak doufám že to přestane at to můžu pověsit ven 😉 to věřím že manža by byl rád 😀 tak se pěkně povaluj a odpočívej ať jsi brzo zdravá 😉

daja.w
11. čer 2009

Medu taky si to tak nějak říkám,ale kdyby byla aspon trošku víc vidět fakt skoro nejde vidět no uvidíme 😉

meduna
autor
11. čer 2009

jsou to muka to cekani,ja vim.jdi prat a nemysli na to ,i kdyz to asi nejde,ja delala vse mozne ale moje mysl byla stejne stale u testu a carek a ja nevim u ceho jeste.

daja.w
11. čer 2009

jo to máš pravdu snažím se nato nemyslet,ale nejde to,ale pořád se přesvědčuji že je to třeba brzo na ten test,jo čekání je to nejhorší,ale všechno nemůže být hned

meduna
autor
11. čer 2009

behem dneska se vrhnu na tu tabulku,ted jsem chtela ale jsem nejaka kantare,tak behem odpoledne,to se mi udela lip a stejne musim jeste cekat na Dadouska s jakou pak prijde s CARu

koblichzek
11. čer 2009

Ahoj holky, tak člověk se tu den neobjeví a tolik nových dušiček. Daji, vypadá to slibně, ale jasný, dokud to není dost vidět, člověk nerad jasá, aby nebyl zklamaný.
Medunko, jak je?

daja.w
11. čer 2009

Ahoj Kobli 🙂 to máš pravdu pořád na ty testy čučím jestli se mě to třeba nezdá,ale další test budu si dělat až v tu neděli no uvidíme 😉
jé vlastně dáda už to bude mít taky za pár 😉 hlavně at to vše má v pohodě

koblichzek
11. čer 2009

Jo, je fajn, že jsme takhle spolu, navzájem se podržíme.
Dadouškovi budeme mooocinky džet palečky i všem ostatním.

daja.w
11. čer 2009

jo jsem taky ráda že jsem koníka našla bo jinak bych se asi zbláznila kdybych na to byla sama,hodně mě to tu pomáhá

koblichzek
11. čer 2009

Koukala jsem, že už jsme tu tři, kterým je 29. A já myslela, že je na první dítě už docela pozdě. 😖

daja.w
11. čer 2009

no já teda se pořád necítím na to že mě zachvilku bude 30 a na dítě není nikdy pozdě 😉 já si myslím že ideální věk je tak kolem 27 teda to je můj názor

koblichzek
11. čer 2009

Jdu na dozor a na oběd. Dnes se asi zase už neukážu. Večer mám ruštinu a pak mě doufám manža obšťastní 😀 . Pokudné, tak přijdu

daja.w
11. čer 2009

Tak ahojky Kobli a držím pěstičky s manžou ať Tě obštasní 😉 né že bych tě tu nechtěla,ale to já bych dala taky manžovi přednost 😉 Tak se měj mooc krásně zatím pááááá

meduna
autor
11. čer 2009

no holky,tak to ja jsem uz stara vystrilena puska,me bude 36 a jeste ani svoje prvni dite necekam 😝

daja.w
11. čer 2009

Medu,žádná stará vystřílená puška ty jsi v nejlepších letech a to si piš že budeš mít mimčo 😉

meduna
autor
11. čer 2009

jo ja doufam,ze jo.Manza me furt presvedcuje,ze ted uz to musi klapnout

meduna
autor
11. čer 2009

kdy,ze si to Dadousek jede pro ty leky?

daja.w
11. čer 2009

tyjo to nevím ale nejsu si jistá jestli v úterý fakt nevím

meduna
autor
11. čer 2009

no vsak ona nam topisne,jsem nejaka zmetena 😀 ona to uz psala ale ja jsem asi fakt hoooodne blondata 😀

lenkacar
11. čer 2009

čusík tak jsem si skákla na gyndu pro agolutin do prdky ,si na tu mrchu zasr...posvítim ,nejde a nejde ...

lenkacar
11. čer 2009

co zde nového?

koblichzek
11. čer 2009

Leni nic moc, u Daji se uvidí v neděli.
Medu, ty nejsi žádná vystřílená puška. Mě to tak přišlo v mém okolí, že už jsem stará. Všechny mají děti. Ale až tady jsem poznala, že není pozdě 😉

meduna
autor
11. čer 2009

no ja jsem jedina ze zakladky co nema deti,jinak holky maj uz 18 lete deti a ted uz druhy,to vis prisla na ne jeste jedna materska vlna

meduna
autor
11. čer 2009

ahoj Leni,tak ted uz po agolutinu dorazi ta cuba urcite

lenkacar
11. čer 2009

no medu ,myslela jsem že dneska ,ale k tomu nesměřuje..sakra jsem to injekcí posychrovala ..kdyby se jí jako už nechtělo třeba vůbec...a dolehl na mě přechod... 😕

lenkacar
11. čer 2009

dají v neděli co ,jestli bude sílit?a je tam nebo ne..jsem z toho jelen

koblichzek
11. čer 2009

Já vždycky když jsem měla Agolutin, tak jsem to dostala cca za 14 dní.
Medu, já už jsem taky skoro jediná ☹

daja.w
11. čer 2009

Ahoj Leni no je ale úlně mizivá tak tomu moc nevěřím až tam bude čára jako svina tak jo
No ted jsem z toho jelen já tak naco já beru ten agolutin 😅

lenkacar
11. čer 2009

no kobli tak to dík teda ..to vypadá na mrchu na vánoce 😀 😀 😀

lenkacar
11. čer 2009

no dají jako jsem dneska četla tam leták že provera je jakýsi antiko .. a já to měla na úpravu menses ,asi to má víc účinků...