• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak až přijedu tak tady chci mít od vás hezké přivítání ,pěkné tlusté kolejnice ..
12. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dají to je těhu demence ,to je v pořádku přeci ..když může v laktační psychoze zybít děcko a nic z toho mít nebude ,tak cobys nemohla mít ty hormonově rozhašená skříplej kabílek... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bejt těhu ,svádim na to všechny nezdary ,zdrclé mléko a pod. :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo já určo v neděli ráno pisnu,ale manža už svolil že můžu i zítra testit :grinning: :grinning: já bych taky jela někam na chatu,ale budu sedět doma sama manža jede v sobotu na ryby :confounded:
12. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizim kočandy mějte se tu božsky a nezlobte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to je prča já se asi počůrám smíchy :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak krásný víkend neboj my budem hodný ,ale ty tam moc nezlob :wink: hlavně si to tam užijte tak se měj mooooc krásně páááááááá :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to tam leni užij a opatruj se v neděli ti taky určitě písnu
12. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
daji jsi tam ještě :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsu zrovna jsem si akorád pisala z kamoškou na ICQ :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu měla návštěvu tak jsem byla taky mimo a když jsi tu nebyla tak jsem se pustila do rohlíčků s ořechovou nápní
12. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo ty jsi pilná jak včelka já ted byla jen pověsit prádlo a nazbírat si hrášek
12. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé taky by jsem si dala hrášek to už je jo
12. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš v sobotu má přijít manži rodina tak musím aby mě nepomluvili že jsem ani nic neudělala
12. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já ho miluji tak jsem si ho zasadila :wink: a už je
12. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo tak to se čin tak to zas já nee maximálně jednohubky,ale jinak my se vidíme často tchýně bydlí kousek
12. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já budu muset někde najít na poli kde ho mají jezeďáci nasetý.Už mě to ani nebyví něco dělat a hlavně kdo to bude potom uklízet co jsi včera vařila musím na zítra něco vymyslet k objedu
12. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ta moje taky je to k ní asi 8 km tak to zase tak daleko nemám ale že má ty narozky a jeho ségra to má zase 13
12. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
houbovou polévku a maso s rýží už taky nevím co mám dělat k obědu zítra asi budu dělat segedinák
12. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha vlastně máte oslavu tak to jo to musí být plný stůl dobrot :grinning:
12. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to se mi moc právě nechce kdo to bude potom dojídat
12. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska dělala bramborový guláš takovej hrnec velikej a je z toho malá mistička taky jsem myslela že to bude i na zítra poraď co mám dělat
12. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to fakt nevím sama mám stím problém něco vymyslet
12. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu končit manža přijel a jde nachvilku na pivo já jen na nealko tak večer jsem tu pááááá
12. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa pá a moc to nepřežeňte tak večer já jdu na ty rohlíčky
12. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všichni, tak jaký byl den? Ještě, že už je pátek. Jsem nějaká unavená :fearful:
12. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :wink: teda dajo a blazi vy jste kecalky :grinning:
medunka zapoměla na založení tematka :sweat_smile:
ja se tu o víkendu moc neukažu :frowning2: zítra jedem na cely den do HK, večer jdem do depky naposledy se pořadně spít :grinning: a v neděli :sweat_smile: to vstavat dlouho a pak jsem slíbila klukum že udělam kolače :confounded: z kila mouky :confused: to mam na cely odpoledne :grinning:
ve středu jsem si objednala parfemek a dneska mi přišel :slight_smile: jsem si udělala radost a budu zas krasně vonět :sweat_smile:
ted jel dadouš pro opraveny autí tak mam chvilku ale tady nikdo :frowning2: to je prekerka :angry:
12. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
je kobli jsem tě přehlídla :sweat_smile: tak se mazej natahnout :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě dadoušku né, až za chvíli. Ještě přece musím chvilku s váma podrbat, vypít kávičku. Já si taky udělala radost, na aukru. Koupila jsem si letní šatičky a včera přišly. Jsou fajn :slight_smile:
Máš pravdu, holky jsou pěkný drbalky :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si ted s aukrem dala na chvilku pokoj :slight_smile: no tak to je příští tyden mužeš vytahnout mezi lidi, hlasej tropi :grinning:
12. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tady to zatím nevypadá. Tady je pořád ten APRÍL. Hnus :angry:
12. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek