IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
12. čer 2009

tak až přijedu tak tady chci mít od vás hezké přivítání ,pěkné tlusté kolejnice ..

lenkacar
12. čer 2009

jojo dají to je těhu demence ,to je v pořádku přeci ..když může v laktační psychoze zybít děcko a nic z toho mít nebude ,tak cobys nemohla mít ty hormonově rozhašená skříplej kabílek... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já bejt těhu ,svádim na to všechny nezdary ,zdrclé mléko a pod. 😀 😀 😀

daja.w
12. čer 2009

jo jo já určo v neděli ráno pisnu,ale manža už svolil že můžu i zítra testit 😀 😀 já bych taky jela někam na chatu,ale budu sedět doma sama manža jede v sobotu na ryby 😖

lenkacar
12. čer 2009

tak mizim kočandy mějte se tu božsky a nezlobte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daja.w
12. čer 2009

😀 😀 😀 to je prča já se asi počůrám smíchy 😀 😀

daja.w
12. čer 2009

Leni tak krásný víkend neboj my budem hodný ,ale ty tam moc nezlob 😉 hlavně si to tam užijte tak se měj mooooc krásně páááááááá 🙂

blazenkaa
12. čer 2009

tak si to tam leni užij a opatruj se v neděli ti taky určitě písnu

blazenkaa
12. čer 2009

daji jsi tam ještě 🙂

daja.w
12. čer 2009

jo jsu zrovna jsem si akorád pisala z kamoškou na ICQ 🙂

blazenkaa
12. čer 2009

já jsem tu měla návštěvu tak jsem byla taky mimo a když jsi tu nebyla tak jsem se pustila do rohlíčků s ořechovou nápní

daja.w
12. čer 2009

ty brďo ty jsi pilná jak včelka já ted byla jen pověsit prádlo a nazbírat si hrášek

blazenkaa
12. čer 2009

jé taky by jsem si dala hrášek to už je jo

blazenkaa
12. čer 2009

to víš v sobotu má přijít manži rodina tak musím aby mě nepomluvili že jsem ani nic neudělala

daja.w
12. čer 2009

jo já ho miluji tak jsem si ho zasadila 😉 a už je

daja.w
12. čer 2009

tak to jo tak to se čin tak to zas já nee maximálně jednohubky,ale jinak my se vidíme často tchýně bydlí kousek

blazenkaa
12. čer 2009

tak to já budu muset někde najít na poli kde ho mají jezeďáci nasetý.Už mě to ani nebyví něco dělat a hlavně kdo to bude potom uklízet co jsi včera vařila musím na zítra něco vymyslet k objedu

blazenkaa
12. čer 2009

to ta moje taky je to k ní asi 8 km tak to zase tak daleko nemám ale že má ty narozky a jeho ségra to má zase 13

daja.w
12. čer 2009

houbovou polévku a maso s rýží už taky nevím co mám dělat k obědu zítra asi budu dělat segedinák

daja.w
12. čer 2009

aha vlastně máte oslavu tak to jo to musí být plný stůl dobrot 😀

blazenkaa
12. čer 2009

no a to se mi moc právě nechce kdo to bude potom dojídat

blazenkaa
12. čer 2009

já jsem dneska dělala bramborový guláš takovej hrnec velikej a je z toho malá mistička taky jsem myslela že to bude i na zítra poraď co mám dělat

daja.w
12. čer 2009

tak to fakt nevím sama mám stím problém něco vymyslet

daja.w
12. čer 2009

no budu končit manža přijel a jde nachvilku na pivo já jen na nealko tak večer jsem tu pááááá

blazenkaa
12. čer 2009

tak pa pá a moc to nepřežeňte tak večer já jdu na ty rohlíčky

koblichzek
12. čer 2009

Ahojte všichni, tak jaký byl den? Ještě, že už je pátek. Jsem nějaká unavená 😨

dadous
12. čer 2009

ahojda 😉 teda dajo a blazi vy jste kecalky 😀
medunka zapoměla na založení tematka 😅
ja se tu o víkendu moc neukažu ☹ zítra jedem na cely den do HK, večer jdem do depky naposledy se pořadně spít 😀 a v neděli 😅 to vstavat dlouho a pak jsem slíbila klukum že udělam kolače 😖 z kila mouky 😕 to mam na cely odpoledne 😀
ve středu jsem si objednala parfemek a dneska mi přišel 🙂 jsem si udělala radost a budu zas krasně vonět 😅
ted jel dadouš pro opraveny autí tak mam chvilku ale tady nikdo ☹ to je prekerka 😠

dadous
12. čer 2009

je kobli jsem tě přehlídla 😅 tak se mazej natahnout 🙂

koblichzek
12. čer 2009

Ještě dadoušku né, až za chvíli. Ještě přece musím chvilku s váma podrbat, vypít kávičku. Já si taky udělala radost, na aukru. Koupila jsem si letní šatičky a včera přišly. Jsou fajn 🙂
Máš pravdu, holky jsou pěkný drbalky 🙂

dadous
12. čer 2009

ja jsem si ted s aukrem dala na chvilku pokoj 🙂 no tak to je příští tyden mužeš vytahnout mezi lidi, hlasej tropi 😀

koblichzek
12. čer 2009

No, tady to zatím nevypadá. Tady je pořád ten APRÍL. Hnus 😠