• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:stuck_out_tongue_closed_eyes: to budeš akorat nafoukla :sweat_smile: mě sodovka neděla dobře :confounded:
12. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já su v poslední době nafouklá furt :unamused: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ob, to je přesně ono, když se nervujem že se něco děje špatně, tak hned musíme zahnat ty šeredny myšlenky pryč :wink: jasny :slight_smile:
12. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok ok takže zítra půjdu na grilovačku a budu myslet na jiné věci. holky taky je u Vás to počasí tak šílený???, Tady chvilku svítí sluníčko a chvilku je tma. Humus.
12. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je přší a hned slunko no je to děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ob tak tak pěkně si užívej a mysly na hezký věci :wink:
12. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo jen jestli nejsi nafoukana :grinning:
ob mysli na to že tam to mominko je :wink: a na grilovačce se pořadně nabašti :wink: jinak tady je počasí taky šíleny :stuck_out_tongue_closed_eyes: dadoušek se mi nějak zasekl, ale přiveze hamurger :sweat_smile: mnam, to už jsem neměla ani nepamatuju :slight_smile:
12. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nejsu teda myslím :sweat_smile: nee jsu v poho snad :grinning: dado hambača ježiši jáá chci taky ten bych mohla žrat furt :angry: :grinning:
12. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted tu máme krásnou duhu, aspon něco pěkného n a tom počasí.
Ok Daji budu se snažit :wink:
Hamburgra bych si taky dala, možná i KFC, no ted a ted mám na to šílenou chut
12. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dajo a tady dělaj ten velkej se vším :sweat_smile: syr vejce maso a hodně zeleniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: už slintam :grinning: jo a ta tatarka jak z toho zeče :sweat_smile:
12. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a my tu mame 9 stupnu :confused:
12. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
si ze mě děláš prdel co :grinning: to slintám hm tak musím to zahnat něčím jiným a nevím čím :angry: :grinning:
12. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedělam :dizzy_face: jeee už je tady tak ja jdu tlačit :grinning: :grinning: :grinning: to mi zas bude těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm :frowning2: tak dobrou chuť Ti přeji :wink:
12. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeji dobrou chut, ale mohla jsi nám dát apson kousnout :wink:
12. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem si namazala vánočku máslem a mám hamu papu já nevím na co mám vůbec chut :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji krásný večer jdu kukat na film na Nově. Manža jde s kamarádem na pivo, tak nemusím nikoho škrabkat na zádech :sweat_smile: Zase za Váma přijdu a děkuji jste sluníčka
12. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ob ahojky :wink:
12. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dajo tak jak bylo na pivku namáš náhodouv břiše žáby z té sodovky?Na mě to nějak dopadlo pobulela jsem si a usnula
12. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blaži no ani moc né dala jsem jen dvě a šla dom,ale manža se mi nějak nevrací :sweat_smile: a to jsou hormony mě rozběčí každá blbost,ale je to lepší se vybulet
12. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě to tak padlo to dělá to že jsem doma sama a manža je v práci a to je ještě dneska až do soboty do rána tak nevím jak to tu vydržím a ještě to že jsem to dostala tak že to je všechno úplně v pr.... tak zase na to půjdu znova. za jak dlouho se na to chodí
12. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,Blazenko,co to ctu :angry: ty jsi to dostala?
12. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži ještě radši moc neplaš uvidíš v pondělí,ale nevím za jakou dobu můžeš jít znova mě tenkrát řekli když mě vajíčka moc nerostli že když mě už nevyrostou tak ukončí léčbu a za 2 měsíce znovu
12. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale beres jeste nejake leky ne?na krev mas jit az v pondeli
12. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: bohužel jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Medu kdepak jses dnes courala :grinning: byla tu po tobě zhánka :wink: :grinning:
autor
2 mesice pauza,ale lepsi si myslim jsou 3 mesice,aby se clovek nezhuntoval.Ale to ,ze to dostanes,nemusi znamenat neuspech
autor
Blazi a uzivas jeste neco?
12. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo beru a ráno když jsem tam volala tak je mám brát dál a v pondělí se uvidí.Mě to tak sere holky třeba si za to můžu sama :frowning2:
12. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bolí mě zub myslíte že bych si mohla vzít ibalgin :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek