IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
12. čer 2009

i dneska jsem si to už rozdali, malej odjel k tátovi, tak jsem si to užila, když jsem přišla z práce - svedla jsem ho 😅

mandarinka
12. čer 2009

No co Medu, byla chuť, nedělali jsme to 14 dní 😀

blazenkaa
12. čer 2009

no vidíš donosila jsi jistě krásné dva kluky a to je radost já to nedonosila jen do 15 týdne a nikdy se nzjistli proč určitě se to povede jen to nesmíš vzdávat chípu jak ti je .Dříve se ženské dřeli na polích a otřeli se chlapovy o trenky a byly v tom a div to neporodili na poli a zase makali hned po porodu znám to od tety ta kdyby si nedávala bacha nebo jakto bylo dříve tak by mohla rodit na počkání

daja.w
12. čer 2009

je to všechno tou dobou a životosprávou kdysi nikomu nic nevadilo a ted jsi na všechno háklivá ,alergická a to nesmíš a tamto byla jiná doba a taky nevím že by se o tom mluvilo ikdyž jsu docela mladá,ale co si pamatuji nikdy jsem o tom neslyšela

daja.w
12. čer 2009

holky tak já už nevím ani jak tensex vypadá 😅 a tááák bych moooc chtěla manža má strach že prcky vyštourá 😅 😀

meduna
autor
12. čer 2009

hele moje babicka ta prej mela kazdy mesic nerva,aby to dostala,presne jak pise Blaza,drela na poli,ani nevedela,ze je tehotna.Ona nez umrela,tak nikdy nepochopila,jak je mozne,ze nemuzu mit deti,proste to nepochopila,ze jsou ted takove nemoci

mandarinka
12. čer 2009

Dajo manža tam nedosáhne, jestli máte chuť, tak sexovat můžete. Mě říkali po ET jen tak 3 dny, abych dala manželovi pokoj

meduna
autor
12. čer 2009

daji,to u nas to nevi uz manza 😀 😀 😀 a taaak by chtel 😀 😀 😀

blazenkaa
12. čer 2009

tak to máš pravdu dajo zachvilku na to bude chodit skoro každá a jinak to nepůjde.Mám kamarádku a a jsou oba zdraví ale spolu nemohou mít ani jedno protože jsou na sebe alergičtí tak si adoptovali holčičku a kluka a ani by jste neřekli že to sou adoptovaný jak jim jsou podobní

mandarinka
12. čer 2009

Blaži já taky 2x potratila.... a kluky mám krásný, se mi koukni do alba, na tý svatební fotce je ten starší a mladší je ten střelec 🙂

meduna
autor
12. čer 2009

Ty Mandy,ty jsi nebezpecna 😉 😉 😉 😉 z tebe by mel muj manza radost,jeste,ze to necte 😀 😀 😀 😀 😀 hned by mi te daval prikladem 😉

daja.w
12. čer 2009

jo to jsem mu taky říkala a taky nám řekli jen tři dny no a vydíš nic,ale já na to půjdu fikaně 😀 teda dnes nee,ale zítra naněj zkočím ani nebude vědět jak ten nebude stačit koukat 😀

mandarinka
12. čer 2009

Proč nebezpečná? 🙂

meduna
autor
12. čer 2009

Mandy a co to tam mas za super dobrutku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to je krasa.Kluky mas pekny,se kolem nich urcite motaj spoluzacky 😠

mandarinka
12. čer 2009

hele, já na něj ani skákat dneska nemusela, stačilo přijít z práce, svlíknout se do kalhotek a plácnout sebou na postel - a už byl u mě 🙂

meduna
autor
12. čer 2009

no protoze by mi urcite rekl,no vidis a ty jsi tak plasila a nemohl jsem se te mesic dotknout 😀

mandarinka
12. čer 2009

Medu to jsem dělala slaný dort pro manžu k narozkám

mandarinka
12. čer 2009

jo a povšimni si číslovky na tom dortu 🙂

Tak my byli opatrní a když jsme mohli, tak proč by ne....

meduna
autor
12. čer 2009

jo to jim staci malo chlapum,ja se tady plizim ,kdyz mam kalhotky 😀 😀 😀 ja uz mam hruzu se ohnout ,kdyz vytiram 😀 😀

mandarinka
12. čer 2009

tak vidíš, když mám chuť, stačí se před ním ukázat nahatá a nemusím nic řešit 😀

meduna
autor
12. čer 2009

no ja ji videla 😉 nemuzes senknout recept na tu dobrutku?to by mi Roman libal ruce,za neco tak krasneho

mandarinka
12. čer 2009

Medu to je jednoduchý, je to kulatej chleba, 3x rozříznutej jako když plníš sladkej dort, akorát naplníš slanejma pomazánkama a salámama a sýrama a ozdobíš a je to 🙂

blazenkaa
12. čer 2009

no vidíš jaký to jsou kluci jako buci taky tě mají určitě moc rádi.To ten můj na to moc není já kdyby jsem na něho nevlezla tak ani snad by nic nebylo musím to dělat jako říká mandy, ale taky mívá choutky až je neůnsnej jakotravuje a hlavně má chutě když já mám mrchu

mandarinka
12. čer 2009

Blaži mrcha snad není překážka, ne? 😉

mandarinka
12. čer 2009

Blaži no asi mě maj rádi, i když jsem jenom matka otravná 😀

meduna
autor
12. čer 2009

aha tak to je fikany,udelam to.mnam sama dobrutka na tom

meduna
autor
12. čer 2009

Blazi a jakto ,ze je to takovej lenoch 😠

mandarinka
12. čer 2009

to fakt není nic složitýho a hlavně - snědl se dřív, než ten sladkej dort 🙂

meduna
autor
12. čer 2009

tomu verim Mandy,protoze ja bych kdyz ho vidim olizala monitor 😀 😀 😀

mandarinka
12. čer 2009

Medu 😀