IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
12. čer 2009

hlavně to chce víc druhů salámu, šunku, víc druhů sýra...aby to bylo pestrý

meduna
autor
12. čer 2009

a chtela jsem se zeptat,ten spaci pytel jsi sila?

mandarinka
12. čer 2009

jojo, šila

meduna
autor
12. čer 2009

jo nech tam tu fotku jeste,ja to podle tebe udelam.Uz to videl Roman a kyve na me hlavou,jo to udelej prosim,to vypada moooc dobre

blazenkaa
12. čer 2009

taky jsem koukala na ten dort a chtěla jsem se tě optat jak jsi to dělala to by se tobu mému takylíbylo kdyby jsem věděla dřív jak to děláíš tak jsem to bývala udělala manžovi k narozkám měl je teď 10 .
Medu to víš on mi říká že je už starej a otravnej dědek a hlavně je po úrazu oka to mu dělá hodně každou chvilku s tím něco má sice už to jsou 4 roky,ale stále to není úplně dobré tak asi proto hodně ho to taky žere

mandarinka
12. čer 2009

inspiraci na dort jsem vzala tady:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1545

meduna
autor
12. čer 2009

je peknej moc,ted myslim pytel pro mimi.Jsi fakt sikovna.To obdivuji,jak nekdo neco umi,mam sousedku,ta sije taky na deti,vzdy cumim jak tele.Ja jsem rada,ze prisiju knoflik 😠

mandarinka
12. čer 2009

Blaži já jsem taky stará a baví mě sex 🙂

daja.w
12. čer 2009

jo je to dobrej nápad dortík pro manžela ten chci taky udělat 😉 tím se mu konečně zavděčím bo sladký nejí 😒

mandarinka
12. čer 2009

Medu já jsem dřív, když byly levný látky šila dost, zimní bundy na kluky, oteplovačky, kombinézu malýmu na zimu, tyhle pytle - několik - sobě dost věcí, ségře šaty do tanečních, exovi kalhoty.....

blazenkaa
12. čer 2009

to zase nejsi stará ale jak říkám jeho trápí to oko a pak se mu nic nechce ale já si s ním poradím on přece jenom když je mezi náma 11 letý rozdíl tak ty choutky jsou u mě přece jenom větší 🙂

daja.w
12. čer 2009

hm mandy to jseš fakt šikula já a šicí stroj my se nemáme rádi to radši si vše zašiju v rukách 😀

mandarinka
12. čer 2009

Blaži mezi mnou a manžou je rozdíl 10 let.... 🙂

mandarinka
12. čer 2009

Dajo já ho teď taky doma nemám, musela jsem ho dát k tchánovi do baráku, se mi do bytu nevejde, ale už ani nešiju, protože látky jsou drahý a nevyplatí se to....

blazenkaa
12. čer 2009

oko je bestije

mandarinka
12. čer 2009

mě to šití bavilo hodně, jsem za noc ušila klukovi zimní bundu -- akorát kluci moc obšívat nejdou, na holce bych se vyřádila 🙂

daja.w
12. čer 2009

to je fakt jsou drahý a hadry u ťamana jsou za dobrou cenu asi tam brzo vyrazím máme jít na svadbu a já nemám nic na sebe 😠

blazenkaa
12. čer 2009

medu před tím úrazem to bylo že jsme na tom leželi skoro každý den i třeba dvakrát.Jak dlouho jsi s manžou

daja.w
12. čer 2009

Blaži můj bejvalej byl o 16let starší a v pelechu hm byl ďábel 😀

blazenkaa
12. čer 2009

tak to aby jsi se do toho vešla když tam máš ty dvě čárky dajo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
12. čer 2009

no šak říkám že musím navštívit ťamany si musím něco koupit a zase peníze 😠 no ještě těm čárkám nevěřím,ale ráno znovu testnu 😀

blazenkaa
12. čer 2009

máš to tam taky jsem to měla strašně slabé dříve a trvalo to asdi týden

meduna
autor
12. čer 2009

a co se mu stalo Blazi s okem?

meduna
autor
12. čer 2009

skoda,ze jsem ty recepty neznala driv,zitra jdeme na oslavu,Romana segra slavi 40catiny

mandarinka
12. čer 2009

Dajo jak tam jsou, tak tam zůstanou 🙂

meduna
autor
12. čer 2009

ja na rucni prace nejsem,uz jsem tady psala,jak jsem chtela neco uplest a tak jsem si rekla,ze na poprve upletu na misanka svetrik 😀 😀 😀 tak z toho vznikla zidovska capka 😀 😀

meduna
autor
12. čer 2009

jako moje mamka,kdyz poznala tatu,zacala plest svetr na tatu a po 17 letech,kdyz se rozvadeli ho jeste nemela 😀

daja.w
12. čer 2009

no kopila jsem si testík a jsou tam dva tak zítra ráno jeden a v neděli ofico druhej i manža konečně souhlasil a těch prvních totiž neví 😅

meduna
autor
12. čer 2009

testni a podej info 😉

mandarinka
12. čer 2009

jo pletla jsem taky a docela dost, háčkovala, i trochu vyšívala, ale nejvíc mě bavilo to šití...