• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
taky jsem ti to chtělazrovna napsat tak si t oužij až ho budeš budit a pěkně se vychrupni mamino dobrou noc :slight_smile:
13. čer 2009 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeji krásnou sobotu :slight_smile: no a tak jsem dělala ten test a nic tak já jsu z toho úplně mimo tak před tím jo a ted nee je mi hrozně no ještě zítra,ale nevěřím už tomu
13. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Daji a vsechny kobylk,preji vsem krasnou sobotu,Daji radsi uz netestuj a jdi rovnou na krev,jinak se budes trapit.Z krve je to 100%.Holky a kolik stoji takovej baracek v cechach?
13. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Medu když bude i zítra špatnej tak tam máme jet v Podnělí do Caru na krev,ale můžu říct že mě to těžce rozhodilo,my s bejvalým jsme ho teda on koupil za 160tis,ale malinkej a starej a ten chlap ho prodal těžce pod cenu a ted jak bydlíme není náš je sestry manžela a ta nějak o ten barák nemá zájem ,ale za kolik se dá sehnat fakt nevím,ale tady u nás se dá sehnat i za 700tis.,ale starej,ale jinak fakt nevím
13. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to te chapu,ze te to rozhodilo,znam to.a dnes tam nebylo vubec nic?nebo treba jen malinkaty naznak?treba to jeste neni videt
13. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dnes tam není nic :frowning2: já jsem si ho dělala v 6 ráno jak manža jel na ryby pak jsem šla znovu spát,tak nevím
13. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
treba neni dost dobrej ten test,zalezi na citlivosti.Uvidis zitra,ale radsi bych byt tebou pockala az na krev.tak ja se jdu pripravovat na tu oslavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna dnes se citim na hovno,mam nejakou depici,klepu se jak ratlik :angry:
13. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidím no jak přijede manža skusíme asi koupit jinej no uvidíme ještě zítra,ale jinak v pondělí krev.Tak to tam Medu zvládni :wink: a at tě to tam uteče tak pa pa pa
13. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo pa,a ty se drz :wink: :wink: :wink: urcite to byl jen test na hovno :wink:
13. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, je tu někdo?? Jak se dneska máte? :wink:
13. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj oli , tak jak jste dopadly?
13. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Oli :slight_smile: všichni jsou asi na vejletě :slight_smile: a já jsu doma a nic moc a co ty jak se máš
13. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dado jakto že nevejletujete :wink:
13. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dajo, jsem to četla ale ještě nehazej flintu do žita :wink: holky mě to zas jde dneska děsně pomalu, medunkoooo založ to novy tema, možna je to tím že už je tu moc příspěvku :confused: jdu matlat ty kolače, večer ještě mrknu :wink: a dajo fakt nebud smutna , na krvi se ukaže :wink:
13. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vkládám už po třetí příspěvek, který se neuložil - já do toho kopnu - hrozně mi to zlobí!!!!
13. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mě to taky ted nechce fachat je to jakýsi pomalý :angry: no snažím se ale moc mě to nejde,ale v pondělí se uvidí a když špatný tak do toho půjdem znovu,ale ještě se musíme s manžou o tom promluvit zrovna ted nějak těch peněz nemáme no uvidíme :wink: tak běž matlat ty koláče :wink: a ať se ti povedou :slight_smile:
13. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
net mi jde normálně, ale stránky zlobí !! Jinak se mám prima .... dneska přišla mrcha, poprvé za poslední rok a půl jsem se jí nemohla dočkat - zítra začínám stimulovat a aspoň se začne něco dít! Dajo, nesmutni ...testíky jsou nespolehlivý, počkej na tu krev, ju?
13. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme dneska výletilli. Kamarádka nás pozvala na firemní sportovní odpoledne.... to byla žranice jak hrom! Tak jsme se nacpali, trochu se smahli na Slunku a je nám fajn :slight_smile:
13. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak držím pěstičky :wink: jo jen kdyby už bylo to pondělí je to děs na něco pořád čekat fakt mě to dneska totálně sebralo ani jsem to nečekala myslela jsem že to ustojím a nee ale nějak to zvládnem budem muset :wink:
13. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
H taky bych někam vyrazila asi přemluvím manžu abychom něco zítra podnikly,dnes jsu celej den sama doma manža jel ráno na ryby a ještě nedojel :frowning2: ale snad aspon něco chytil :wink:
13. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, to zklamání je náročný ustát ... ale je naprosto normální, že tě to nalomilo .... přece jen se celou dobu těšíš a vkládáš do toho obří naděje. Ale zase ty lakmusový papírky jsou fakt nespolehlivý, mají různou citlivost. S každým dnesk se ti zvyšuje HCG v moči a je ještě brzo.... do pondělka blízko....už jen zítřek !!
13. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši se picnu už po třetí to tu píšu a nejde mě to odeslat no hrůza :angry:
Oli moc děkuji no uvidíme v pondělí na krvy :wink: no zítra budu muset něco podniknout at mě to uteče :wink:
Tak su zvědavá jsetli se mě to podaří odeslat :angry:
13. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mám takhle taky dneska ...píšu všechno dvakrát třikrát :unamused: Dajo, moc ti držím pěstičky ať se zadaří!! Moc bych ti to přála!! Konečně začíná být pěkně tak budete mít zítra super výlet... :wink:
13. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jedem zítra na vylet :slight_smile: holky 50 koláču :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude plnej mrazak :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky my nikam zítra nejedem jen manža ráno zas na ryby,ale jen do oběda,ale odpoledne přijede návštěva a budem grilovat tak aspon tak :slight_smile: a hlavně at je zítra krásně :slight_smile:
Dado tak mě pár koláčk§ pošly já je hned spapám :grinning: a sčím je máš? :wink:
13. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak aspon budete mit navštěvku :wink: klíďo bych ti poslala :grinning: jsou uvnitř s makem a na vrchu trošku tvarohu a drobenka :wink: jsem je dnes dělala poprve a povedly se :sunglasses: to mam recept od tchyně :grinning:
13. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jedem do HK pro sekačku, byla v nemocnici :confounded: a pak chcem jit do kina :slight_smile: chcem se mrknout na ty Případy nevěrne Klary, nebo jak se to jmenuje :confused:
13. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já makový moc nee já tvarohový ale stejnak bych je snědla :grinning: no to jseš šikula že se ti povedly :wink: tak pak pověz jaký to bylo :wink: no snad ta návštěva dopadne dobře nemám ráda když mě někdo lituje a ví o tym prd :angry: no snad přijdu na jiný myšlenky :wink:
13. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo tak okolo nas to nikdo neví, tak jsem takovych vyjevu ušetřena :slight_smile: jim hned na začatku musíš říct že o tom nechceš mluvit a hotovo :sunglasses:
13. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si piš že jim hned řeknu že o nějakej jejich soucit nestojím,ted jsme se s manžou bavyly kdyby to teda ted nevyšlo tak že půjdem do toho za 2 měsíce znovu,že ty peníze prostě do té doby vydělá,ale když půjdem znovu do teho tak to taky už nikomu neřeknu jen mámě a ségře to bude vše
13. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek