• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no to je dost medu :wink:
14. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale momentalne to fachci dobre,asi to nebude tim,ze je tam hodne prispevku,no uvidime :wink:
jo už to čtu test naga ..jasně krev je krev ..o tom žádná .. :wink:
tak mizim do vany ,smrdim jak stádo opic ach jo ,to chatování mě zabije :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dadouš chodí na Alfa forum a tam jim to ted taky chodí pomalu
14. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo vcera ta oslava :stuck_out_tongue_closed_eyes: sli jsme s Romanem spat az ve 4 rano,jeste jsme doma sedeli a kecali,jinak tam docela dobry,az na ty nemce,predstava jejich zabavy a ceske je fakt rozdil :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dobre,ze uz to mam za sebou.
14. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to ja taky dnes Leni :grinning:
14. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to si tam seděla při sodovce? co to bylo za oslavu?
14. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vidis Dadousku,dnes to jde,tak ja nevim,mam jeste pockat?
no stejně by nam adminy napsaly at založíme novy :unamused:
autor
no my nez jsme sli,tak jsme se zhryzali,protoze ja proste na nejake oslavovani nejsem a ani to v nasi rodine nijak neprozivame,telefonovani a prani si k narozkam.no a jak tady byla moje mamka ja na to zapomela,ze ona ma ty narozeniny,tak mi volal Roman a rikal mi,ze segra ma narozky a ja jo ale druhy den,jsem na to proste zase zapomela a to byla afera jak krava,ta si postezovala u starejch a ty se navezli do Romana
14. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee medu , nemaš to jednoduchy :frowning2:
14. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vcera samej nemec jen a co ja se mam s nima bavit,neznala jsem je,videla jsem je po prve a segre jsem rekla,ze nechci mluvit nemecky a ta na me koukala jak blba,ze to nechape atd a ja ji rikam,no ze ja jsem nikdy nechtela do dojcland ale ze jsem tady jen kvuli Romanovi ,to vis oni maj paniku,ze jim ho odtahnu :grinning:
14. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja jsem magor,mam to teda zalozit dadousku uz ted?
14. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš aby se nepos...y :confounded: bych taky nemluvila německy, s moji povahou ,ja bych tam ani nešla :sweat_smile:
14. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrchlam jak blazen,vcera ,jsem uz dostala otazku od ditete,zda nemam praseci chripku :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Medu tak to už máš za sebou tu oslavu konečně :wink: šak at se bojí co by ste tam dělaly když je to tam naprd :grinning: pěkně zpátky do Čech za náma :wink:
14. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ona to proste nechape,ona ma vlastne uz radsi nemeckou rec.A vcera mi rika,no to bys ale mela mluvit ,kdyz tady bydlis a ja ji rikam ,jo a na co ,pro te praci co delam,bych mohla byt klidne hluchonema :grinning: :grinning: :grinning: a ja jak na me nekdo dela natlak,ze neco mam delat,tak na just NE!!!!!!
14. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no žes tam vůbec lezla a aspoň jsi je tam nakazila co :grinning:
14. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
daji,tak zitra preji stesti at vse dipadne jak si prejes :wink:
14. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ,kapelnik mel docela nerva,mel bobky,ze treba bude nemocnej a nebude moct zpivat,byli dva baba a chlap ale fakt dobry,umela i cesky asi tri slova :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu děkuji mocinky,ale moc naděje si nedávám,ale jak se říká naděje umírá poslední,tak zítra se to bude vědět na stopro :wink:
14. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj meduno,tak mám po punkci a máme 12 vajíček.. :slight_smile:
14. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Hnedoocko,hm 12 super cislo a kdy te ceka transfer?je mas pejska?zase jina fotka,ty jsi chameleon :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daji,mas stale nadeji a to je pekne :wink: Jedes rano na tu krev?
14. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
transfér ještě nevíme,jestli budou dobré vajíčka,tak bude prodloužená kultivace,takže asi středa-čtvrtek..pokud né,tak úterý :slight_smile:
jojo mám,má 1,5roků a jmenuje se čiko :wink:
14. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráno v 7.30 tam mám přijít a pak si budu volat na výsledky
14. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
urcite budou ok a pak ve ctvrtek se pekne zaparkujou u tebe :wink:peknej pejsanek,ja bych asi taky chtela ale s tim mojim cestovatelskym posukem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by asi nebylo dobry,takhle musime vzdy prudit sousedku,protoze mame dve morcata a akvarko
14. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus kočky, mě celej víkend nešel kůň, ale stejně jsem nebyla skoro doma - oba dva dny na motce a včera večer grilovačka :slight_smile: super víkend :slight_smile:
14. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja zitra nakouknu odpoledne,protoze dopo musi Roman opet psat dopisy.To budu napnuta jak ksandy
14. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek