IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
14. čer 2009

čekám

mandarinka
14. čer 2009

máš jí tam

blazenkaa
14. čer 2009

ahojky děvčátak ta koukák že skoro každá byla na nějaké grilovačce já jsem se chtěla dneska přihlásit a vůbec mi to nenaběhlo.Teď jsme přijeli od manželovích rodičů a taky jsme grilovali měli jsme nakládané kuřátko móóóóóóóóóóć dobry pak nemám kynout 🙂

mandarinka
14. čer 2009

Mě to nešlo ani včera a ani dneska - i když jsem to zkoušela jenom jednou každej den, pak už jsem zase mastila pryč

lenkacar
14. čer 2009

hm prima sedánek mandar,my pekli jen párky a nějak mi to nejelo ,ale pivísko bylo dobrý,jestli brzy nebudu těhu tak s létem na mě jdou chutě na pivo a zahrádky ...jéé... 😵 😵 😵

blazenkaa
14. čer 2009

ahojky mandy taky jsem se mrkla na fotečku koukám že jste si pěkně užívali

mandarinka
14. čer 2009

jojo, bylo to super, oni koupili 2 soudky piva, vypilo se všechno

blazenkaa
14. čer 2009

tak to si říkám taky leni a to jsem pivo nikdy moc nemusela raději víno s kolou

mandarinka
14. čer 2009

tak jsem to zase smázla, přece jenom jsou tam i jiný lidi než my dva...

mandarinka
14. čer 2009

tak původně to bylo pozvání na buřty a pak už ta kamrádka volala, že naloží maso na špízy, jestli to jíme.....no nejíme, žerem 😀

blazenkaa
14. čer 2009

jak tak koukám ven tak asi bude pršet ale celej den bylo nádherně

lenkacar
14. čer 2009

já v létě jsem napůl asi alkoholik ,no je to normální že mám chutě na pivo? a se zimou to odcházíé ,to jako v zimě bych si necvakla a když je k tomu partička se kterou se zasměješ tak je to bezva ..nio to u mě svatbou skončilo .. 🙄 😝

blazenkaa
14. čer 2009

to mi máme taky grilované moc rádi ,teď manžel dostal knížku na grilování ,rožnění a uzení tak asi budeme muset konečně koupit ten gril a budeme grilovat a rožnit každou chvilku

lenkacar
14. čer 2009

no my máme gril tak si budem muset koupit tu chytrou knížku 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
14. čer 2009

copak opila jsi se po něm

mandarinka
14. čer 2009

jám mám taky pivo ráda, i víno, takže někdy to a někdy ono - podle situace, doma spíš víno, v hospě pivo

lenkacar
14. čer 2009

tak mizim zlatky tak zítra tu asi moc nebudu ,jdeme s mangelem k zubákovi ...to budu ječet až do večera .bože už ted seru strachy

blazenkaa
14. čer 2009

mi co jsme měli tam co jsme bydlely dřív ale byl bráchy tak už asi měsíc nebo dva o tom mluvíme že ho koupíme ale nějak se k tomu nemůžeme dostat není čas

lenkacar
14. čer 2009

nene neopila ,ale můj manža nemá rád společnost ,tak jsem to myslela ,že dřepím doma anebo jdem jenom spolu a to je vám legrace 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😝 😀

blazenkaa
14. čer 2009

tak jo užij si to u zubaře já jsem ještě doma zítra jedu na gyndu ale moc se mi tam nechce

lenkacar
14. čer 2009

no a jak to vypadá?ještě rychle

lenkacar
14. čer 2009

my doma nic nepijem ,to už musí bejt ,ale mám ráda točený ,i ted bych si dala na chuť 😉

blazenkaa
14. čer 2009

jako s mimi

lenkacar
14. čer 2009

nmo jasně že s mimi ,ne asi s manželem ... 😀 😀 😀 😀

lenkacar
14. čer 2009

furt mi tu běží ten psycho film ,jsem zralá na antidepresiva ... 😀 😀 😀

blazenkaa
14. čer 2009

no asi mi to nedopadlo byla jsem 1.6 na transféru ale 11.6 už přišla mrcha tak asi tam nic nebude

blazenkaa
14. čer 2009

na co koukáš

meduna
autor
14. čer 2009

Ty vole Lenko ja se z tebe po....u smichy,prej byla jsem asi v lete napul alkoholik 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
14. čer 2009

na nic jen to slyšim ,tu záplavu a už jdu spát ..manža leze z koupelky tak si jdu pro štěstí zatahat za zvoneček 😉 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ,dobrou noc mé dámy 😵

blazenkaa
14. čer 2009

on tu medu už asi není