IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
15. čer 2009

tady ne ,ale je tma jak o půlnoci ,hnus fialovej a ráno azuro ..to by se z toho už jeden po...je léto nebo neni

koblichzek
15. čer 2009

Ale tady je to taky jak na houpačce. Na druhou stranu je dobře, že dnes zapršelo. Bylo tu děsně dusno, až mi bylo blbě.

lenkacar
15. čer 2009

a je tady někdo čerstvě těhotnej nebo neni .. 🙄

lenkacar
15. čer 2009

jojo je to jako s tim počasím vid..to těhulení neni taková sranda jak jsem si onehda myslela

koblichzek
15. čer 2009

Nechci být nějakým špatným poslem, ale Leni myslím, že není. Sem si říkala, že bych chtěla být na den cigoškou (no možná hoďka by stačila). Ta se otře o slipy a je v tom. 😀

dadous
15. čer 2009

ahoj šem tady 😅 holky nesejčkujte , ono se to rozjede 😉 dala jsem si s dadoušem u hospudky třo maly pivečka, tak kdybych nějak moc placala tak mě stopněte 😀
daji a ja tomu taaak věřila že to dopadne 😒 no jste ještě mlady 😀
leni ja bych chtěla byt čerstvě těhotna 😀

koblichzek
15. čer 2009

Ahojky dadoušku, já bych prosím také chtěla. Dadoušku, zítra na tebe budu mooooc myslet. 😉

dadous
15. čer 2009

jee děkuji kobližku 🙂 se na ten fet těším jak malej jarda 😀

koblichzek
15. čer 2009

Se ti nedivím. To bude ale pícháníčko, viď 😀 🙂

dadous
15. čer 2009

no na to se vubec netěším ale doufam jen že nam to pomuže k miminu 😅

koblichzek
15. čer 2009

Taky doufám. Jak se Leni ptala, je tu teda někdo črstvě těhu?

dadous
15. čer 2009

no asi jen ob?

koblichzek
15. čer 2009

Teď doufám, že se někdo nenaštve, že to nevím. Ale Ob je ta, co čeká dvojčátka?

dadous
15. čer 2009

😅 😅 😅 kobli myslím že jo ale taky v tom mam hokej 😅 v německu maj nějakou zacpu, medunka se nemuže přihlasit na koně

koblichzek
15. čer 2009

Teď jsem si pročítala zpět, co jste si psaly a tam jsem se dočetla, jak si psala, že "se na srazu vetřete k nám na zahrádku a opečeme buřta" 😀 . Takhle si to psala 😀 Náhodou to není blbej nápad, proč ne 😉

dadous
15. čer 2009

sem tajně doufala že se chytneš 😀 😀 a povedlo se 😀 kobli asi se nas moc nesejde, ale ja s medunkou určitě na stopro, teda i s mužíčkama, a možna zuzka, jestli se tu ještě vubec objeví, mrška jedna 😉 ale na dvojčatka se těším zuzko 🙂

koblichzek
15. čer 2009

To nevadí, moc nebo málo, hlavně že se sejdeme. Co je vůbec se Zuzi?

dadous
15. čer 2009

nevím asi ji kluci davaj zabrat 😕 ona se určo ozve 🙂 se holky těším až vas uvidím 😀 jsem zvědava jsetli budem tak hovorné jako tady 😀 😀 jako muj dadouš určitě 😀

koblichzek
15. čer 2009

Tak to můj manža asi určitě ne. On je nejradši sám. Moc lidí pohromadě nemá rád ☹ .
Ale já jsem taky zvědavá. Já myslím, že jediným tématem budou stejně ta mimina 😀 . Ale těším se 😵

dadous
15. čer 2009

to je fuk, chlapi se nějak zabavěj a my mužem krafat 😀 😀

koblichzek
15. čer 2009

Jo, to budem. Chudák medu, že ji nejde kobyla. Jak mi nešla ten den nebo dva, tak jsm byla úplně hotová. Normální závislák. 😀

dadous
15. čer 2009

no taky jsem byla na nervy 😀 to je tím že to s lidma z okolí nemame chut rozebírat, páč tomu prd rozuměj 😀 proto tady ten kun je 😀 a manžu maš zas na zahradce?

koblichzek
15. čer 2009

No teď připravuje ten náš bufet než odjedem na dovču. Hned jak se vrátíme, tak otvíráme. Začíná nová sezona. Ale pak jede určo ještě na zahrádku. Klasika.

dadous
15. čer 2009

ježiš jakej bufet? jsem uplně mimo 😕 jeééé tak to budem přit v bufíku 😀 😀 😀

koblichzek
15. čer 2009

My s manžou mimo naší práce máme ještě v pronájmu bufet na Zimním stadionu. To abychom se nenudili 😀 .
Potřebujem prachy, vždyť to znáš. Mimi něco stojí.

dadous
15. čer 2009

jo ten zimní stadion si matně vybavuju ale ten pronajem mi uniknul 😅 tak to je super že je ještě další příjem 😉

dadous
15. čer 2009

ježiš koukam že vynechavam písmenka 😅 ale to je tím jak rychle píšu 😕 to není tím pivem 😀 😀 fakt 😀

koblichzek
15. čer 2009

No, bez něj by to bylo dost náročný. Ale na to, aby z nás byli milionáři to nestačí ☹ 😀

dadous
15. čer 2009

tak to je mi jasny 😝 my mame taky ten uklid ty chalupy, ale ted s tím asi budem muset skončit 😖 pže ja stimulující stařenka bych to asi už nezvladla 😀

koblichzek
15. čer 2009

Tak teď jsem zase mimo já, jaký úklid? 😀