IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
15. čer 2009

😀 😀 uklízíme znamymu chalupu, ubytovava tam lidi 😀

koblichzek
15. čer 2009

😀 Aha 😀 .
Tak taky dobrý, ale jako stimulka - to fakt asi né. Mohlo by ti to třeba jen uškodit.

dadous
15. čer 2009

však ne ja nechci nic dělat 😅 budu se jen flakat a kynout 😀 😀 řeknu kamošce v praci, se asi bude rozvádět tak se ji kačky budou hodit 😉

koblichzek
15. čer 2009

Dadoušku, jdu hodit vanu, je mi nějaká zima. Zatím papapa 😉

dadous
15. čer 2009

jo ja sem taky chvily pustím dadouše ale v osm je kobra tak tu budu mít volno 😉 se nam neutop 😀

meduna
autor
15. čer 2009

ahoj holky,tak to bylo maso vcera,kobyla byla mrtva 😠 jsem uz myslela,ze budu mit taky zastavu srdce 😀 😀 😀 Daji,je mi to lito,ale dobre,ze jdete hned znova a je tady nova nadeje 😉

dadous
15. čer 2009

😎 😎 no medu kde seš? 😎

meduna
autor
15. čer 2009

no ja jsem byla doma ale manza dela film na poci,tak jsem mela utrum ale ted uz vysmahnul ,protoze rikal,ze me musi nechat konikovat,ze uz tu byl dost dlouho 😀 Ale zitra jedeme pryc,tak se ozvu pak z cech,hned zacnu okupovat sestrence poc,jinak bych umrela 😀 😀

dadous
15. čer 2009

jee tak to si mužem písnout 😉

meduna
autor
15. čer 2009

jako sms myslis?jo Roman ma i cesky cislo,pak si prehodi kartu v cechach

meduna
autor
15. čer 2009

ale ja si u sestrenky vlezu na poc a nahodim tam kobylu 😀

meduna
autor
15. čer 2009

zitra jedes do caru?

evak99
15. čer 2009

ahoj holky,nakukuju vám sem z jiný diskuze...neb mám dotázek, mám za sebou neúspěšné ivf (biochemické těhu)...a teď děsně meškám ms (těhu test je negat.)... a taky podle měření BT myslím, že jsem neměla ovulaci, což je asi pochopitelné...ale neměla jste některá takový problém? 😉 díky za radu...

meduna
autor
15. čer 2009

ahoj Evaku,rada bych poradila ale nemela jsem nikdy tento problem,tak nevim co k tomu napsat.Ale ,ze meskas to je asi po neuspesnem IVFku normal,ja dostala ms po 46 a druhou po 33 dnech,asi nez se vse vrati po te hormonalni bouri do normalu 😉

evak99
15. čer 2009

asi jo, diky meduno...nebudu se tím znepokojovat, blbý je, že když není ms, tak nejsou další testy a tak se zase prodlužuje čekání...ale to vy všechny víte.. 🙂 nikdy jsem si nemyslela, že se stanu tak moc trpělivou.... 🙂
hezký večer

meduna
autor
15. čer 2009

tak to ja jsem se bohuzel nestala 😠 mam z toho uz pekneho nerva,z tech cekani 😖

evak99
15. čer 2009

musíme vydržet! vím, je to těžký...ale co se dá dělat...nic než čekání nám stejně nezbývá 😉

dadous
15. čer 2009

no tak ted mi pro změnu vypadl cely net 😝 jo medu zítra rano v osm tam mame byt 😅

meduna
autor
15. čer 2009

jsem zvedava co nafasujes za leky,moc na tebe budu myslet

dadous
15. čer 2009

medu a jak dlouho tu budete?

meduna
autor
15. čer 2009

do nedele

dadous
15. čer 2009

hele mě by stačila jedna nějaka tabletka 😀

meduna
autor
15. čer 2009

v po mam jit do prace,ale nechci tam ,musim neco vymyslet 😖

dadous
15. čer 2009

a ted maš chřipajznu?

meduna
autor
15. čer 2009

ja myslim,ze kdyby Dadous nemel to co ma,tak jsi tehotna hned,ty jsi preci ok.To klapne urcite 😉

meduna
autor
15. čer 2009

tu mam ale doopravdy uz tyden se me to drzi,snad to neni prasecak 😕

dadous
15. čer 2009

no to si taky myslím, hlavně aby ze sebe něco vyždímal 😕

meduna
autor
15. čer 2009

videla jsi ty nasledky praseci chripky co jsem ti posilala,tak doufam,ze tak nedopadnu,rypak mam uz ted celej cervenej a oteklej 😀

meduna
autor
15. čer 2009

neboj vyzdime 😉

dadous
15. čer 2009

😀 😀 jo to byl krasavec 😀 nebo to byla paní? 😀 mě zas raší puberta 😝 do ted jsem měla klid a včera mi vyběhla takova dvacka 😝