IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
15. čer 2009
tak marcipan taky neumim,mam potize i s babovkou z hrnickoveho receptu 😃 😃 jako Retigova ze me nebude,to si musim priznat 😃 😃 😃
medunaautor
15. čer 2009
a jo,uz jsi to psala 😉 no jo to uz je skleroza u me.Ja vim,me se taky nechce makat :-p
dadous
15. čer 2009
vždyt prodavaj sušenky, tak proč se matlat s pečením medu 😃 😃
blazenkaa
15. čer 2009
tak to ze mě taky ne ale je to moc jednoduché to zvládneš a váleček z toho taky dokážeš vyválet né
blazenkaa
15. čer 2009
no jo ty babičko jedna moc se nepodceňuj
blazenkaa
15. čer 2009
holky poraďte mi co s těma jahodama
mandarinka
15. čer 2009
jahody rozmačkej a šupni do mrazáku, v zimě jako když je najdeš 🙂
blazenkaa
15. čer 2009
no jo ,ale problém je v tom že nemám kelímky
mandarinka
15. čer 2009
nemusíš mít kelímky, já je vždycky dávala do sáčků, i se líp skladujou, uděláš u toho placky, dáš je na sebe
dadous
15. čer 2009
blaži tak je nemusíš mačkat a nahazej je tam cely 😉
blazenkaa
15. čer 2009
taky jsem nad tím přemíšlela ale bylo mi to blbé to dát do pytlíku
dadous
15. čer 2009
tak udělej džem 😎
mandarinka
15. čer 2009
právě že jestli počítá s tím, že je stejně sní rozmačkaný, tak to ušetří místo. My to tak dělali vždycky, pak sjem to jen vyndala z mrazáku, ušlehala šlehačku, udělala palačinky a užívali jsme si to i v zimě. V tom pytlíku žádný pachy jahody nechytnou, takže je to fak tpohoda, dělala jsem to tak dlouhá léta
blazenkaa
15. čer 2009
tak to já to udělám ale trošku jsem si musela nachat na kdnedlíky na zimu.Zítra taky budu muset udělat blbony z borůvek mě se to tak sešloto je děs
medunaautor
15. čer 2009
to ja taky,ale mrazim je i cele,pak treba na nejakou (hrnickovou)buchetku 😉
medunaautor
15. čer 2009
mas pravdu dado,dnes koupis uz fakt vsechno,tak proc se s tim srat
blazenkaa
15. čer 2009
to je pravda medu ale předce to nevyhodím to by jsem si to zase od manži vyslechla
lenkacar
15. čer 2009
neni nad hrníčkovou bábovku z celých vajec 😃 😃 😃 a jahůdky s cukrem a mlékem ,to je pro mě lahoda ,já je nerada se šlehajdou ..
medunaautor
15. čer 2009
to ja myslela na to jak dada psala,ze nemusim pect,protoze dnes vse koupis.Ty Blazenko jen pekne ty jahudky zamraz a v zime,jako kdyz najdete 😃 😃 ani te nebudou muset hnat za 12 mesickama,proste hrabnes do mrazaku
mandarinka
15. čer 2009
tak hlavně, když je chceš mrazit celý, tak aby se neslepily, musí se dát zmrazit třeba na tácu a až pak přesypat do pytlíku.....
medunaautor
15. čer 2009
a pani hrnickova koukam 😃 😃 😃 😃
medunaautor
15. čer 2009
ja to delala tak,ze jsem je obalila v cukru a oni se neslepily
medunaautor
15. čer 2009
Leno tu jsem delala a lezela mi po upeceni do strany 😞
blazenkaa
15. čer 2009
to já mám Marušku sousedku tak by jsem jí vyhnalatřeba by donesla 😃 😃 😃 😃 v zimě si to ráda dám
lenkacar
15. čer 2009
kam ti lezla ,nebo kde ti ležela 😃 😃 😃
mandarinka
15. čer 2009
Medu já v cukru obalit nemůžu, páč by to pak manža nemohl jíst
lenkacar
15. čer 2009
škoda že nemáme marušku 8-( 8-( 8-( ,v zimě bych jí hnala svinským krokem pro jahody
lenkacar
15. čer 2009
mandar je cukrovkář?
mandarinka
15. čer 2009
leni dej si do mrazáku a můžeš pak vyhnat směrem mrazák manžu 😃
blazenkaa
15. čer 2009
teda holky vy mě lákáte já si je snad půjdu trošku umačkat ,ale jsem napapaná dělala jsem směs stačí že kynu takhle a ještě ty jahody jé jé budu vypadat jako otesánek

Začni psát odpověď...

Odešli