IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

barunka0208
28. dub 2009

holky mi máme taky morče a to spí s dalmatinem 😀

jdu se chvilku učit angličtinu ☹ a později napíši. papa

meduna
autor
28. dub 2009

jak spi s dalmatinem?se jako neboji to morce?ted jsem koukala na telku,jak z obludarnich bab delaj obrkrasavice.Jako pred obr gamba a po hotova modelka,par plasticek a je to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

barunka0208
28. dub 2009

nějak mě to nebaví se učit, jsem nějaká líná ☹ ☹ ☹

s plyšovým dalamtinem 😀 😀 😀

taky mi přišlo na mail pár obrázků takových změn a je to síla....to si pak člověk říká, jak by vypadali někteří herci a herečky kdyby byli naturálně vyfocený 😀 😀 😀

na čem to dávají asi na něčem německém???j

dadous
28. dub 2009

medu tdy davaj něco podobnyho ale ze života. z ušmudlany socky udělaj pěknou babu, samozřejmě s několika plastikama 😀

meduna
autor
28. dub 2009

no tohle bylo na RTL,to ja se divam na takove hovadina,pak tady brecim jak zelva,protoze to dopadlo dobre a oni jsou stastny 😀 😀 😀 Jo to vim,rikala mi sestrenka,ze vzdycky najdou nejakou trosku a pak ji poradne opravej.
Ale dnes to fakt bylo strasidlo,kozy u pupiku,uz po jedne plastice,zadny zuby(nejak srala na hygienu) a bricho jak houbu,tak ji doktor poradne vyzehlil,hatlouk nove zuby,kozy hodil nahoru a pak krasavice jako blazen

meduna
autor
28. dub 2009

jo jeste rypak melaa jak kliku od blazince,tak ji to dlatem vybouchal a udelal ji knoflicek

barunka0208
28. dub 2009

Dadouš já viděla jen jeden díl a bylo to něco 😲 , paní zvládla během té změny 5 plastik, ale je fakt, že bych jí nepoznala....

a viděla jsi to nahá jsi krásná, minule tu holku tak zmalovali že vypadala jak klaun... no nevím, někdy se jim to povede, ale tenhle díl byl strašněj...

dadous
28. dub 2009

takove hovadina 😅 ja mluvit nemecky 😀 😀 se tady tlemim jak debil 😀 😀

dadous
28. dub 2009

no nevím ,buzík jim tam tvrdí jak jsou užasny, krasny a sexy, ale pak se ptaj na ulici ženskejch, jak se jim líbí. no kdyby se ptaly chlapu, tak by to asi nemohly vysílat

chaala
28. dub 2009

Ahoj holky 🙂 ,
dnešní den byl náročný až až. Přišla jsem až v půl osmé.Baru,učím na prvním stupni-takže úplně všechno.Taková holka pro všechno 😀 Příští týden jedeme na turistický kurz,to bude akce.Kluci zůstanou samotní doma,tak snad to zvládnou a já s "puberťáčkama" taky.Asi noci budou hlavně zajímavé.
Zuzi,doktor blb 😠 ,už k němu s klučíkama nechoď.
Katy,nešil,všechno je v pořádku a zítra budete mít moc pěkný den a hlavně velikou radost 🙂
Medu,a kdy budeš testíkovat?Někdy za týden?

dadous
28. dub 2009

chaalo medunka objeví // na prvního maje 😉

dadous
28. dub 2009

fakt 😀

meduna
autor
28. dub 2009

no kez by 😉 Chaala ahoj,tak to si uz ted obal radne nervy,pred vyletem 😀 😀 😀 😀
Dadosek ty mluvit jako ja nemecky 😀 😀 😀 😀

dadous
28. dub 2009

holčičky jdu do hajanek , zejtra mi přijede zlato, tak se už moc těším 😵 tak pa pa a dobrou 😔

chaala
28. dub 2009

Dadous,tak dobrou 🙂
Medu,budeš testíkovat už 1.máje?Jééé,a výsledek pod třešní s hubanem.To bude Roman koukat.

dadous
28. dub 2009

jo medu už to chytam od tebe 😀 tak ale už fakt jdu 😔 jo a ještě se taky těším na patek až nam sem písneš supr bomba zpravičku 😉

barunka0208
28. dub 2009

Medu, to jsem se nasmála 😀 😀 😀

Dadouš, to máš pravdu, líbilo se mi jak ten jedem kluk, povídal no... asi bude hodná na otázku zda se mi líbi 😀

Chaala první stupeň, tak je o tom je úplně vypiplat, takže kloubouk dolů 😉

chaala
28. dub 2009

Dadous,aby jsi byla na zítra vyspinkaná a svěží 😀 😀 😀

meduna
autor
28. dub 2009

no tak to musis byt odpocata 😉 😉 😉 Dobrou holky a pekny stredecni den.Az neco budu vedet,tak dam vedet

meduna
autor
28. dub 2009

po tolika dnech,ten ti veme mizu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
28. dub 2009

baro jakon zekl,ze bude asi hodna,tak to jen nechtel rict,ze je seredna

meduna
autor
28. dub 2009

tak to j e dobry co jsem napsala 😀 😀 😀 😀 melo tam byt:jak on rekl

meduna
autor
28. dub 2009

ja byt dobra cecha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

chaala
28. dub 2009

Medu,zrovna jsem dumala,co to mělo být 😀 Super.

chaala
28. dub 2009

Baru,je to piplačka 😉 ,ale vracela jsem se ráda.Zjistila jsem,že mě to pořád moc baví.Po mateřské jsem uvažovala,že budu dělat něco jiného...ale vrátila jsem se do školy.

barunka0208
28. dub 2009

asi tak medu, nechtěl říci líbí se mi.... tak odpověděl po pravdě....asi bude hodná 😀

oni každou tu holku vyfotí jen ve spodním prádle a zvětší tu fotku a dají jako tapetu na velké auto...a ty holky jsou baculky....no nechtěla bych se vidět jak někde jezdím po městě a každý to očumuje...

Dadouš dobrou noc.............

meduna
autor
28. dub 2009

Chaala delas peknou a uzitecnou praci,Roman chtel byt taky ucitelem ale pak to vzda,rikal,ze by na to nemel nervy,kdyz zjistil jake deti jsou v nemecku

barunka0208
28. dub 2009

holky my byli před dvěma lety lyžovat v Rakousku a k večeři bylo cosi co jsme si přeložili jako krůtí filet(koukali jsme na to v jídeláku a hádali 😀 😀 co to může být) bylo to něco německy jako zandentfilet nebo či co a přinesli mi rybu.... koukala jsem na ni jak blázen... 😀 😀 😀
.

.

barunka0208
28. dub 2009

Holky, jdu do pelíšku 🙂 mějte hezký zbytek večera a zítra znovu 🙂 🙂 🙂 🙂

meduna
autor
28. dub 2009

taky bych nechtela jezdit nalepena na aute 😀 😀 😀